Български простотии.

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Български простотии.

Мнение от roumensp »

myhata II написа:Кое му е култовото да ти набият колата със кирки ?
ти верно бая си изветрял
Идиотщината му е култова, подобни простотии не се срещат под и над път. :D
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Български простотии.

Мнение от optics »

Една песен за форума - "Тука всички са гъзари!"

Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Български простотии.

Мнение от спеца »

optics написа:В България (все още) карането на кола е много мъжкарска работа, а карането на кола с автоматични скорости - запазена марка за меки китки и заспали кифли. Смешно ми е че чак ми е жал.
За сравнение, в Канада никоя жена която кара с ръчни скорости не го счита за геройство.
optics ти изобщо беше ли в България. да вярно е, БЕШЕ...., преди 10- 15г. просто, защото повечето българи не бяха карали автомат.
а чич гош няма, да го коментирам......, изобщо.
/сякаш си търсиш оправдание. надъхваш се/
така ми звучи.
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Български простотии.

Мнение от спеца »

optics написа:Една песен за форума - "Тука всички са гъзари!"


„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Български простотии.

Мнение от optics »

спеца написа:
optics написа:В България (все още) карането на кола е много мъжкарска работа, а карането на кола с автоматични скорости - запазена марка за меки китки и заспали кифли. Смешно ми е че чак ми е жал.
За сравнение, в Канада никоя жена която кара с ръчни скорости не го счита за геройство.
optics ти изобщо беше ли в България. да вярно е, БЕШЕ...., преди 10- 15г. просто, защото повечето българи не бяха карали автомат.
а чич гош няма, да го коментирам......, изобщо.
/сякаш си търсиш оправдание. надъхваш се/
така ми звучи.
Ако ме познаваше щеше да знаеш че не си измислям и че винаги говоря от реални впечатления. Приятелче пътува за щатите, запазва кола там. Коментара е - за съжаление в тоя клас нямаше с ръчни. Аз му викам - защо да е за съжаление???.
Що се отнася до коментара за надъхването - колкото и да си чешем езиците истината е че ВСЕКИ човек има нужда да знае че е по-добре, там където е. Това е в сила и за прасе и за тебе и за мене и за жорето и за всеки.
Но надали някой от нас се колебае та да има нужда да се надъхва да наклони везната на колебанието.
Примерно аз, ще изпитам първо колебание когато покупателната способност на моите бивши колеги в България се изравни с моята тукашна. Тоя момент засега е безумно далече.

За съжаление и ти както много други като земат да спорят се хващаш за нещо странично. Глей ся - никой не спори колко и какви технологии са навлезли в България. Относно дали повече хора са карали автоматик или по-малко - може да се поспори, но е безмислено. Същността за която аз говоря е че НЕ ИМ ХАРЕСВА автоматика. Това е факт, който съм го чул много пъти лично, а съм го и чел по български форуми.
Това е израз на типичната българска присмехулност към всичко чуждо, непознато, другоземско, странно, нестандартно.
Аналогично, преди години се смееха и подиграваха като им говорех за суши.
Сега ме дърпаха в Хепи да съм опитал суши. (било най-доброто, не съм бил опитвал такова)
Аналогично се смееха и подиграваха на "картонените" ни къщи.
Сега да видиш как мощно навлиза употребата на гипсокартон (и колко много разбират от него)

Що се отнася до шофирането - в България при изгубване с кола, при кофти паркиране и т.н. може да чуеш оправдание "Ми жена съм, затова". И аз съм го чувал много пъти.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Български простотии.

Мнение от спеца »

optics написа:....За съжаление и ти както много други като земат да спорят се хващаш за нещо странично. нестандартно....
Българи решиха да дарят кръв за пострадалите при терористичното нападение този следобед в испанския град Барселона.....
"В болницата, в която отидохме, има опашка от желаещи да дарят кръв. Ние видяхме в Twitter, че има нужда от кръв и затова се отзовахме", разказа Мария Алипиева пред Нова телевизия
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Български простотии.

Мнение от roumensp »

спеца написа:
optics написа:....За съжаление и ти както много други като земат да спорят се хващаш за нещо странично. нестандартно....
Българи решиха да дарят кръв за пострадалите при терористичното нападение този следобед в испанския град Барселона.....
"В болницата, в която отидохме, има опашка от желаещи да дарят кръв. Ние видяхме в Twitter, че има нужда от кръв и затова се отзовахме", разказа Мария Алипиева пред Нова телевизия
Убаво, ама 'що майка ми е трябвало да плаща на цигани да дарят кръв, за да й направят операция ? Правилото било всеки сам да си осигури кръвта ... only in Bulgaria. :x
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Български простотии.

Мнение от optics »

Много мразя да ме цитират нарочно грешно. Поради това тоя трол попада в групата която игнорирам.
Нека си хортува с мухата, стрина и други подобни от неговото ниво.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Български простотии.

Мнение от спеца »

Благодаря Ви, optics!!!!
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Български простотии.

Мнение от myhata II »

roumensp написа:
спеца написа:
optics написа:....За съжаление и ти както много други като земат да спорят се хващаш за нещо странично. нестандартно....
Българи решиха да дарят кръв за пострадалите при терористичното нападение този следобед в испанския град Барселона.....
"В болницата, в която отидохме, има опашка от желаещи да дарят кръв. Ние видяхме в Twitter, че има нужда от кръв и затова се отзовахме", разказа Мария Алипиева пред Нова телевизия
Убаво, ама 'що майка ми е трябвало да плаща на цигани да дарят кръв, за да й направят операция ? Правилото било всеки сам да си осигури кръвта ... only in Bulgaria. :x
майка ти колко е плащала здравните осигуровки на месец знаеш ли ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Български простотии.

Мнение от myhata II »

optics написа:Много мразя да ме цитират нарочно грешно. Поради това тоя трол попада в групата която игнорирам.
Нека си хортува с мухата, стрина и други подобни от неговото ниво.
ти от кое ниво си бе Оптика, като след 89 г. си съкратен от БАН поради некадърност ?

помисли си това което ти хортувам ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Български простотии.

Мнение от roumensp »

myhata II написа:
roumensp написа:
спеца написа:
optics написа:....За съжаление и ти както много други като земат да спорят се хващаш за нещо странично. нестандартно....
Българи решиха да дарят кръв за пострадалите при терористичното нападение този следобед в испанския град Барселона.....
"В болницата, в която отидохме, има опашка от желаещи да дарят кръв. Ние видяхме в Twitter, че има нужда от кръв и затова се отзовахме", разказа Мария Алипиева пред Нова телевизия
Убаво, ама 'що майка ми е трябвало да плаща на цигани да дарят кръв, за да й направят операция ? Правилото било всеки сам да си осигури кръвта ... only in Bulgaria. :x
майка ти колко е плащала здравните осигуровки на месец знаеш ли ?
Ти на идиот ли се правиш или си си такъв по рождение ?
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Български простотии.

Мнение от спеца »

roumensp написа: Ти на идиот ли се правиш или си си такъв по рождение ?
какво точно си списал, а!!!
и защо трябва да ти го чета!!!
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Български простотии.

Мнение от roumensp »

спеца написа:
roumensp написа: Ти на идиот ли се правиш или си си такъв по рождение ?
какво точно си списал, а!!!
и защо трябва да ти го чета!!!
Не го чети, затвори си очите.
Аман от тролове на тоя форум. В тема озаглавена "Български простотии" да пусне новина за тия дето дарили кръв за жертвите в Испания ... това може ли да го направи нормален човек ? :lol:
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Български простотии.

Мнение от спеца »

хммм.

ас по принцип съм тежък глопак. но мога да мълча внимателно. суетник. но поне тих. не опитвам да налагам кретерий. еле па да вменявам вина. тава е женска работа!!!!
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
Публикувай отговор