Славчо ТК отново яха националистичното магаре

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от optics »

Станислав ака Тъпото Копеле открил мега-ултра-хипер концерт с мъдро напомняне:

„Първо сме българи, а след това всичко останало”.

Тийнейджърите отново са виели от кеф и чакали знак да "изчистят" парламента :o

А Ботев и Левски само им размахваме портретите за да се ерчим колко сме велики (ние).

А какво бяха казали те:
"Първо да сме човеци, а после българи и патриоти" - Христо Ботев.
"Братство всекиму, без да гледаме вяра и народност" - Васил Левски.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от IFF »

optics написа:Станислав ака Тъпото Копеле открил мега-ултра-хипер концерт с мъдро напомняне:

„Първо сме българи, а след това всичко останало”.

Тийнейджърите отново са виели от кеф и чакали знак да "изчистят" парламента :o

А Ботев и Левски само им размахваме портретите за да се ерчим колко сме велики (ние).

А какво бяха казали те:
"Първо да сме човеци, а после българи и патриоти" - Христо Ботев.
"Братство всекиму, без да гледаме вяра и народност" - Васил Левски.
Ботев и Левски са ги казали тези неща в една друга епоха. Те не са и предполагали че помаците ще се потурчат и ще вземат турски паспорти, не е имало парламент и не са имали идея какви поразии може да направи една турска партия в него. Само въпрос на време е да се развие косовския сценарий в България. Самото съществуване на държавата България е заплашено. Аз съм за референдума на Слави, нямам представа как ще се развият нещата при един мажоритарен вот, знам само че сега не вървят, нужно е да се опита нешо друго. Но по-належащо в момента е да се мисли за териториалната цялост на България, като проблема не в това че Турция ще отцепи една част от нея а в това, че ще има цивилни жертви. Трябва да се премахне двойното гражданство като в Украйна, но като се замисля на тях това не им помогна много. Аз лично съм песимист, българските политици са почти на 100% продажници, така че нищо добро не ни очаква. Тинейджърите вият от кеф, точно като едни други българи, в една друга епоха са виели "На оръжие" като се напият в кръчмата. Представи си само докъде е стигнала България, щом като единствените будители дето са останали са хора като Слави Трифонов. Прекалено сме толерантни, виж само какво става в този форум, разни помаци се опитват да ни убедят, че е имало турско присъствие и почти никой не реагира, тези хора все още си пишат във форума. Как да бъдеш брат с такива хора? Българският народ е казал -"Като не щеш мира, на ти секира".
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от pumpy »

Някои съвсем са изтрещели, а после за не съм си "взимал хапчетата"
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от joro »

IFF написа:
optics написа:Станислав ака Тъпото Копеле открил мега-ултра-хипер концерт с мъдро напомняне:

„Първо сме българи, а след това всичко останало”.

Тийнейджърите отново са виели от кеф и чакали знак да "изчистят" парламента :o

А Ботев и Левски само им размахваме портретите за да се ерчим колко сме велики (ние).

А какво бяха казали те:
"Първо да сме човеци, а после българи и патриоти" - Христо Ботев.
"Братство всекиму, без да гледаме вяра и народност" - Васил Левски.
Ботев и Левски са ги казали тези неща в една друга епоха. Те не са и предполагали че помаците ще се потурчат и ще вземат турски паспорти, не е имало парламент и не са имали идея какви поразии може да направи една турска партия в него. Само въпрос на време е да се развие косовския сценарий в България. Самото съществуване на държавата България е заплашено. Аз съм за референдума на Слави, нямам представа как ще се развият нещата при един мажоритарен вот, знам само че сега не вървят, нужно е да се опита нешо друго. Но по-належащо в момента е да се мисли за териториалната цялост на България, като проблема не в това че Турция ще отцепи една част от нея а в това, че ще има цивилни жертви. Трябва да се премахне двойното гражданство като в Украйна, но като се замисля на тях това не им помогна много. Аз лично съм песимист, българските политици са почти на 100% продажници, така че нищо добро не ни очаква. Тинейджърите вият от кеф, точно като едни други българи, в една друга епоха са виели "На оръжие" като се напият в кръчмата. Представи си само докъде е стигнала България, щом като единствените будители дето са останали са хора като Слави Трифонов. Прекалено сме толерантни, виж само какво става в този форум, разни помаци се опитват да ни убедят, че е имало турско присъствие и почти никой не реагира, тези хора все още си пишат във форума. Как да бъдеш брат с такива хора? Българският народ е казал -"Като не щеш мира, на ти секира".
Някои хора наистина са изтрещяли.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от agent Ozo »

Aми то за лудите нормалните са луди.
И за мен са напълно изтрещели надаващите страхливи крясъци за заплахата от скорошна руска инвазия и анексиране на Черноморието, но те си го вярват. :D
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от IFF »

pumpy написа:Някои съвсем са изтрещели, а после за не съм си "взимал хапчетата"
pumpy Вто Юли 06, 2010 10:23 am написа: Мога да ти кажа, че да се осъзнавам като евреин съм могъл много по-късно, едва след като излязох от онова ксенофобско място наречено България. И днес когато си ходя( за щастие го правя рядко) и в събота отивам до синагогата на служба, не се чуствам особено комфортно и сигурно да ходя с кипа до там и обратно - нещо, което не ми се случва тук.
Съжалявам че България не е била толерантна с теб, все още не е станала полицейска държава като Канада и хората не са принудени като канадците да си ги говорят тези неща в тесен кръг за да не ги чуе някой. Всички са ксенофоби -къде по-явно, къде по-прикрито. Не съм видял още страна в която да обичат чужденците. Въпросът е, какво по дяволите правиш в нашия форум, и къде са "модераторите" да ти го турят бана за насаждане на антибългарски настроения и българофобизъм...братко.
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от спеца »

:handshake: :handshake: :y:
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от pumpy »

Честно казано и аз се чудя къде са модераторите, особено в "теми" като тази. ОТ друга страна ти пожелавам спокойно "помийване" от моя страна, следващите 7 дни няма да ме има, защото ще се отдам на любимата си почивка, откъснат от света. КАто се върна ще ти изчета простотиите, ако още ги има.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от optics »

agent Ozo написа:Aми то за лудите нормалните са луди.
И за мен са напълно изтрещели надаващите страхливи крясъци за заплахата от скорошна руска инвазия и анексиране на Черноморието, но те си го вярват. :D
Интересното е, че знам хора дето са по скоро русофили отколкото американофили. Хвалят Путин колко бил направил добро "за страната си" но същевременно имат едно наум че можело "да настъпи и нас".
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от agent Ozo »

Свят голям хора разни, Оптикс. Ако има наивници, които да вярват, че Русия ще се откаже завинаги от такива козове като православие, славянство, азбука, обща история за да налага своето влияние в България, аз не съм от тях.
Но и не съм токова изтрещял да вярвам, че руският десант на Черноморието е въпрос на седмици или месеци. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от IFF »

pumpy написа:Честно казано и аз се чудя къде са модераторите, особено в "теми" като тази. ОТ друга страна ти пожелавам спокойно "помийване" от моя страна, следващите 7 дни няма да ме има, защото ще се отдам на любимата си почивка, откъснат от света. КАто се върна ще ти изчета простотиите, ако още ги има.
Не мога да рабера за какво "помийване" става въпрос, това са просто твои цитати. Затова и не коментираш написаното от мен.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от pumpy »

Не е като да е нямало "съветски десант по черноморието" преди около 70 години. И нещо забравиха да си тръгнат "навреме". И нямаше "зелени човечета" в независима Украйна скоро, или тя не е била независима, а само си е мислела, че е такава.
Може много да обичаш Русия и православието, но аз не съм сигурен, че българския интерес е винаги на първо място за Русия....
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от pumpy »

IFF написа:
pumpy написа:Честно казано и аз се чудя къде са модераторите, особено в "теми" като тази. ОТ друга страна ти пожелавам спокойно "помийване" от моя страна, следващите 7 дни няма да ме има, защото ще се отдам на любимата си почивка, откъснат от света. КАто се върна ще ти изчета простотиите, ако още ги има.
Не мога да рабера за какво "помийване" става въпрос, това са просто твои цитати. Затова и не коментираш написаното от мен.
Е как да коментирам написано от теб, като то няма стойност. Споделяйки моето усещане за ходене в София с кипа на главата се оказах изведнъж "насаждане на антибългарски настроения и българофобизъм...братко."
Много е лесно, когато си от масата да крещиш по площадите и да развяваш руското знаме в защита на националлните идеи. Страшното е когато си от малцинството, но това на теб ти убягва и не се интересуваш от него. Просто тези от малцинството им се лепва един или повече етикети и живота продължава напред......какво точно да коментирам ?
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от agent Ozo »

pumpy написа:Не е като да е нямало "съветски десант по черноморието" преди около 70 години. И нещо забравиха да си тръгнат "навреме". И нямаше "зелени човечета" в независима Украйна скоро, или тя не е била независима, а само си е мислела, че е такава.
Може много да обичаш Русия и православието, но аз не съм сигурен, че българския интерес е винаги на първо място за Русия....
Естествено е за Русия на първо място да са руските интереси, Пумпи. Да не би днес някой от новите ни братя да поставя на първо място българските интереси?

Ако се плашиш и днес от съветски десант, то значи си за лекарска намеса.
Ако се плашиш от "зелени човечета" у нас, то значи, че или си промит мозък и повтаряш набити в главата ти мантри, или просто не си наясно кога и защо се появиха тези човечета в Крим.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Славчо ТК отново яха националистичното магаре

Мнение от IFF »

pumpy написа:
IFF написа:
pumpy написа:Честно казано и аз се чудя къде са модераторите, особено в "теми" като тази. ОТ друга страна ти пожелавам спокойно "помийване" от моя страна, следващите 7 дни няма да ме има, защото ще се отдам на любимата си почивка, откъснат от света. КАто се върна ще ти изчета простотиите, ако още ги има.
Не мога да рабера за какво "помийване" става въпрос, това са просто твои цитати. Затова и не коментираш написаното от мен.
Е как да коментирам написано от теб, като то няма стойност. Споделяйки моето усещане за ходене в София с кипа на главата се оказах изведнъж "насаждане на антибългарски настроения и българофобизъм...братко."
Много е лесно, когато си от масата да крещиш по площадите и да развяваш руското знаме в защита на националлните идеи. Страшното е когато си от малцинството, но това на теб ти убягва и не се интересуваш от него. Просто тези от малцинството им се лепва един или повече етикети и живота продължава напред......какво точно да коментирам ?
Когато някой няма какво да каже започва с нападките. Изведнъж ме издокара седнал на маса в някоя кръчма на площада с руско знаме в ръка и викащ "циганите и еврейти на сапун".
Не така, не бива да манипулираш форумната ауидиотория и да ми вкарваш думи, които никога не съм казвал. Израсъл съм в махла, в която имаше няколко цигански семейства и съм си играл много като малък с децата от тях. Едното момче даже стана офицер, завърши военно училище. Нямам никакви проблеми да живея в братство с всички други в България, стига да не работят и плюят срещу нея, точно това е което ти правиш, всяка втора дума ти е - "вие българите", аз лично намирам че има хора в този форум, които прендамерено и умишлено пишат мнения насочени срещу българите и уронващи престижа ни като народ. Което е абсолютно тъпо, защото както си има свестни хора, така си има и изроди, както и навсякъде другаде по света. Гарантирам ти, че има градчета в Кебек и Хамериката, където ще те е страх да се разкарваш с еврейски религиозни атрибути.
Ето ти един пример от Монреал:
https://www.pressreader.com/canada/le-j ... 3129334151"
Публикувай отговор