Даниел Митов в HARDtalk по BBC

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от Ivan1007 »

Гледах го тази вечер в Канада - излъчването в BBC World News ще е на 25-ти октомври. Още го няма на нета.
http://www.bbc.co.uk/programmes/n3ct0c5m"
Останах с доста приятно впечатление от представянето му, което е наистина доста трудно срещу Stephen Sackur. Жалко, че е в това правителство.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от optics »

има го на мерезе, може да се изтегли
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от tonich »

Уф, половин час се чудя к'во е мерезе...
Правилното изписване е МеРеЗе :handshake:
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от ivandaman »

Изслушах го но ми звучи повече като bullshit Talk от колкото "Hard Talk"

Toa па британеца кво се репчи и се прай на self righteous като точно неговата държава даде червен картон на ЕС най-вече заради мигрантите..

Нашият пък се оправдава като ученичка....

Толкова ли е трудно да каже че сме суверенна държава и имаме право да си защитатаваме границите.. Предполагам си траеше щото знаеше че ингилиза ще го контрира с "the vigilantes" И защо те вършат работата на гавърнмента.. тама той така или иначе пак го натисна за бабаитите по границите..

Политиците ни нямат достойнство и характер да се изрепчат... Само се правят на "дипломати" ама то дипломацията е двупосочна улица.. Не може ние да сме дипломатични пък останалите да се ебават с нас..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от Ivan1007 »

Ти като се представи за бежанец вързаха ли те и биха ли те реднеците?
Или Канада не е независима и няма право да си пази границите?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от Павел »

ivandaman написа:Изслушах го но ми звучи повече като bullshit Talk от колкото "Hard Talk"

Toa па британеца кво се репчи и се прай на self righteous като точно неговата държава даде червен картон на ЕС най-вече заради мигрантите..

Нашият пък се оправдава като ученичка....

Толкова ли е трудно да каже че сме суверенна държава и имаме право да си защитатаваме границите.. Предполагам си траеше щото знаеше че ингилиза ще го контрира с "the vigilantes" И защо те вършат работата на гавърнмента.. тама той така или иначе пак го натисна за бабаитите по границите..

Политиците ни нямат достойнство и характер да се изрепчат... Само се правят на "дипломати" ама то дипломацията е двупосочна улица.. Не може ние да сме дипломатични пък останалите да се ебават с нас..

Ако е бил по-осведомен е могъл да затапи ингилиза, че в "страната с най-развитата демокрация" и най-голям съюзник на Англия - САЩ, не само, че виджилантите не са извън закона и яко тръшкат латиносите по границата, ами и са въоръжени с огнестрелно оръжие, не само със свински опашки. Като е ходил на обучение в щатите как да вика "йес сър" и да се дупи, къде е блеял?
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от Павел »

Ivan1007 написа:Ти като се представи за бежанец вързаха ли те и биха ли те реднеците?
Или Канада не е независима и няма право да си пази границите?
Не съм бил свидетел, но предполагам, че се е явил на граничния пункт и е обявил защо е там, не е минавал българо-канадската граница по кози пътеки и в късна доба.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от ivandaman »

Aз на Бай Асан отдавна съм спрял да му се връзвам.. Повтаряме едно и също като развалени грамофони..

Злоупотребява с факта че бях откровен и споделих как точно съм дошъл в Канада. Нищо не ми пречеше да скрия този факт, но никога не съм се правил на нещо което не съм..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от Ivan1007 »

Павел написа:
Ivan1007 написа:Ти като се представи за бежанец вързаха ли те и биха ли те реднеците?
Или Канада не е независима и няма право да си пази границите?
Не съм бил свидетел, но предполагам, че се е явил на граничния пункт и е обявил защо е там, не е минавал българо-канадската граница по кози пътеки и в късна доба.
Ако беше учил навремето вместо да въртиш куфарна търговия с кашкавал и копърка можеше да научиш, че няма българско-канадска граница.
Не съм бил свидетел,но почти сигурно това ставаше на времето като се взима билет за някъде си така че да има междинно кацане в Канада. След което се слиза незаконно от самолета и се иска статут на бежанец.
Което е на практика същото.
С тази разлика, че огромното мнозинство от преминаващите незаконно границите на ЕС идват от страни, в които има война, живота им наистина е в опасност, ако се върнат там и идват през страни в които има милиони бежанци, които живеят в нечовешки условия в бежански лагери.
Това за разлика от пристигналите чисто икономическо емигранти от България, които се правеха на преследвани, за да получат статут на бежанци.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от Ivan1007 »

ivandaman написа: ....но никога не съм се правил на нещо което не съм..
Не е вярно. В мнозинството от писанията си тук се опитваш да се правиш, че си нещо повече от хора които не си виждал и чувал на основа на религия и/или националност.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от ivandaman »

Ivan1007 написа: Това за разлика от пристигналите чисто икономическо емигранти от България, които се правеха на преследвани, за да получат статут на бежанци.
Бай Хасане... за това си абсолютно прав и чистосърдечно съм си го признавал многократно... Can we stop beating up the dead horse???

Ivan1007 написа: Не е вярно. В мнозинството от писанията си тук се опитваш да се правиш, че си нещо повече от хора които не си виждал и чувал на основа на религия и/или националност.
Tвърдя че съм различен и не споделям техните варварски "ценности"..

А заключението кой е по-добър или по-лош си стигнал сам до него..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от Ivan1007 »

Писах че Бай Хасан е баща ти, който за съжаление не те възпитал, че всички сме различни, но че за хората се съди по делата им, не според това как изглежда и че човек прави името, а не обратното.
Това, което твърдиш не е подкрепено с нищо и не може да бъде подлрепено с нищо. След като не ги познаваш как може да твърдиш нещо за ценности, които наричаш варварски?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от ivandaman »

Ей не се отазваш значи... Ще осереш и тази тема..

На Баща ми няма как да му кажа Хасан защото е истински Българин.. А до заключенията че радикализирание са варвари съм стигнал точно заради "делата" им а не заради това как изглеждат.. Дори и руси и синеоки като викинги да бяха пак бих казал че са варвари..

П.С.
Що ли пък споменах Викингите... Сеа сигурно ще ми дадеш уроци по история и те кви изцепки са вършили..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от Ivan1007 »

Осираш темите ти с хейта си.
Преди две седмици арестуваха трима в САЩ наричащи себе си "Кръстоносците", подготвящи взривове срещу сомалийци. Това означава ли, че всички християни са терористи и варвари?
За викингите няма нужда да се връщаш по-назад от 2011та.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Даниел Митов в HARDtalk по BBC

Мнение от agent Ozo »

Ivan1007 написа: Това за разлика от пристигналите чисто икономическо емигранти от България, които се правеха на преследвани, за да получат статут на бежанци.
Ха, ха, ха...ама ти забрави ли за всички ужасии от времето на соца, за които тръбиш непрестанно?
Че то при такива зверства у нас (дават на бабите апартаменти на 3-ия етаж без асансьор, искат открити листове за граничните райони, задължителни манифестации и прочие ужасии), канадските имиграционни би трябвало да дават визи на българите не на канадското летище, ами да ги разпространяват нелегално вътре в България. :rofl:
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор