Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от ivandaman »

На мен също не ми е ясно кво толкова се гордее с този аватар та постоянно ни го натяква?? "Селянин с Калпак" Големо чудо..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от tonich »

Е, това беше за Павел, все пак.... с когото никога не съм се заяждал
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от Ivan1007 »

ivandaman написа:Щото отвори ли се задния вход и започнат ли да прийждат тези варвари после няма да има спиране..
Ти нали се промъкна през задния вход като уж бежанец пък Канада си е още ок. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от ivandaman »

Ivan1007 написа:
ivandaman написа:Щото отвори ли се задния вход и започнат ли да прийждат тези варвари после няма да има спиране..
Ти нали се промъкна през задния вход като уж бежанец пък Канада си е още ок. :D
Ти си невменяем. Колко пъти ти обяснявах като на малоумен че нямам никакъв проблем да напусна Канада ако аз съм и най-големият проблем. За мен опции има..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от Ivan1007 »

Ти си невменяем, щото така и не разбра, че въпросът не е в това дали можеш да я напуснеш сега, а защо се мислиш за нещо повече от тези, които са дошли наистина като бежанци за разлика от теб.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от ivandaman »

А ти понеже си тъп та не можеш да четеш между редовете ще ме накараш да ти го кажа в прав текст.. Тези "истинските" бежанци са толкова бежанци колкото и аз.

С други думи системата е тотално напълно и абсолютно неадекватна..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от Ivan1007 »

ivandaman написа:А ти понеже си тъп та не можеш да четеш между редовете ще ме накараш да ти го кажа в прав текст.. Тези "истинските" бежанци са толкова бежанци колкото и аз.

С други думи системата е тотално напълно и абсолютно неадекватна..
Мисля, че ти и другите "бежанци" сте по-скоро изключение, отколкото правило.
И не става въпрос само за бежанци - вие мразите мюсулмани, евреи, турци, цигани, албанци, черни, кафяви, жълти, индианци, латиноанериканци и въобще всички видимо различни от вас.
Не става въпрос като какви сте дошли и откъде сте дошли.

"It isn't where you came from, it's where you're going that counts."
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от agent Ozo »

Ivan1007 написа:Ти си невменяем, щото така и не разбра, че въпросът не е в това дали можеш да я напуснеш сега, а защо се мислиш за нещо повече от тези, които са дошли наистина като бежанци за разлика от теб.
Ха, ха, ха...! Че как защо бе, Краварчето?
Защото си учил в престижен университет, специализирал си в Щатите, работиш по професията си и заплатата ти е много над средната за Канада, караш служебен пикап, имаш служебен телефон и имаш за сватанак 5-то поколение канадец от Бангладеш.
Как да не си повече от всеки, който ги няма тези неща. А? :D
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от IRA »

Ivan1007, според теб добре е ли е да ги забатачат в някое село дето сигурно няма дори вътрешни тоалетни? И как точно мислиш , че ще се итегрират като ги изолират?
Докато приемат големи групи хора на куп интеграцията ще клони към нула това е повече от ясно.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от joro »

С наближаването на изборите все повече се появяват такива "апокалиптични" статии. А животът си продължава.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от roumensp »

joro написа:С наближаването на изборите все повече се появяват такива "апокалиптични" статии. А животът си продължава.
Не само преди изборите, това си е стила на поне половината от медиите ви. После се чудиш що питаме дали вече сте почнали да ядете пенсионерите си, поради липса на други алтернативи. :D Впрочем в самата статия няма нищо апокалиптично, а само "ако", "очаква се" ...
Двама негри емигрирали в България със семействата си и се хванали на бас, кой ще е по-българин след една година. Минало се определеното време и се срещнали.
Първият казал:
- Записах дъщеря си на народни танци, а сутринта ядох шкембе, че не ми е минал махмурлука от ракията снощи. Ти как си?
Вторият отговорил:
- Е*и си майката, мангал!
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от Ivan1007 »

IRA написа:Ivan1007, според теб добре е ли е да ги забатачат в някое село дето сигурно няма дори вътрешни тоалетни? И как точно мислиш , че ще се итегрират като ги изолират?
Докато приемат големи групи хора на куп интеграцията ще клони към нула това е повече от ясно.
Ако наистина някои пожелаят да идат на село мисля, че интеграцията ще е по-лесна отколкото в София да речем точно заради по-малкия брой хора. Въпросът е какво биха работили в такова село. Не мисля, че ще се засилят към българските села на големи групи.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от myhata II »

Брюксел да си ги прибира там до парламента, до говната Бареков, Станишев, Джамбазки и сие
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:
Ivan1007 написа:Ти си невменяем, щото така и не разбра, че въпросът не е в това дали можеш да я напуснеш сега, а защо се мислиш за нещо повече от тези, които са дошли наистина като бежанци за разлика от теб.
Ха, ха, ха...! Че как защо бе, Краварчето?
Защото си учил в престижен университет, специализирал си в Щатите, работиш по професията си и заплатата ти е много над средната за Канада, караш служебен пикап, имаш служебен телефон и имаш за сватанак 5-то поколение канадец от Бангладеш.
Как да не си повече от всеки, който ги няма тези неща. А? :D
Старшинката,

Въобще не мисля, че съм повече от никой - това че теб продължава да те бие комплекса си е твой проблем.
Можеше и ти да учиш нещо тук или в България вместо да подсмърчаш отстрани със спомени за дните, когато ти плащаха за вярна служба на БКП и КПСС, ма то се иска поне малко акъл за това.
Имам много добър приятел, който е също военен пенсионе, завършил и Военна Академия, но не виси като теб на сорциал ами е доцент и ръководител катедра в цивилен университет в София. А ти си по зян и от новодошъл от Бангладеш. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Започват трайно заселване на бежанци в "загиващи" общини

Мнение от agent Ozo »

Ivan1007 написа: Въобще не мисля, че съм повече от никой
Това изречение е пълна трагедия откъм правопис.
На всичкото отгоре и си неграмотен, Краварчето. Язък ти за големите претенции! :D
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор