Хотелиери плачат за български туристи по морето

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Хотелиери плачат за български туристи по морето

Мнение от joro »

feather написа:
joro написа: В България с една винетка от 96 лева можеш да караш цяла година. В Анерика да минеш по един мост с колата веднъж ти струва към 20-30 долара.
Тц! Не позна. Около 2.50. Ама да ти направя ли сега сметка каква част това е от заплатата ми? Нещо като едновремешното билетче от 6ст. за градски транспорт. Да не говорим, че ако го минаваш по служба ти го плаща босът ти. ;)
BTW, защо не направиш сега сметка 96 лв спрямо 400-500 лв заплата колко са? Или по-добре недей! Защото, ако прибавим и цените на бензина, ще стане направо страшно! :tmi:
400-500 на месец получават неграмотните циганки, дето метат улиците. Те коли не карат, винетки не купуват.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
feather
Деактивиран
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Юли 03, 2016 10:21 am

Re: Хотелиери плачат за български туристи по морето

Мнение от feather »

agent Ozo написа: Сметката изглежда само ти не можеш да си я направиш, Бистре, защото не получаваш $6,250.00 на месец. Това е абсолютно сигурно. :)
Really? Е за Бистра не знам, тя е твоя позната. Ама за мен попадаш в зоната на здрача. Нито ме знаеш, нито ме познаваш. Разбирам, че изпитваш дискомфорт от това, ама свиквай! Аз не изпитвам и ни най-малко любопитство по отношение на твоята личност, така че няма да съм третият срещнал те. :D
myhata II написа:я пак, в Квебек ли ? :rofl: :D
Да. Не всички са социаладжии като Озо.
Последно промяна от feather на Нед Сеп 25, 2016 11:02 pm, променено общо 1 път.
feather
Деактивиран
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Юли 03, 2016 10:21 am

Re: Хотелиери плачат за български туристи по морето

Мнение от feather »

joro написа: 400-500 на месец получават неграмотните циганки, дето метат улиците. Те коли не карат, винетки не купуват.
Е предавам се! Хвана ме на тясно. :rofl: Ти явно живееш в паралелна вселена или работодателят ти не е намерил по-кадърен в пропагандата. :D
Аз неграмотни, още по-малко циганки не познавам.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Хотелиери плачат за български туристи по морето

Мнение от agent Ozo »

feather написа:Аз неграмотни, още по-малко циганки не познавам.
Със сигурност не познаваш и такива, които са на 400 лв. заплата. Това би било като кално петно върху блестящата ти визия. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Хотелиери плачат за български туристи по морето

Мнение от joro »

Минималната заплата в момента е 420 лева, от следващата година става 460 лева. Средната заплата е над 900 лева по данни на НСИ.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Публикувай отговор