Ето защо Канада е богата, а България бедна

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Ето защо Канада е богата, а България бедна

Мнение от Koko »

ablood написа:
Joy написа:Към момента Путин е единствената надежда за мир и справедливост. Единственият, дръзнал да се противопостави на световното зло.

Хилъри си е куку завалийката...и Сорос ще си пукне скоро... А Путин ще остане и Русия ще процъфтява.
Това не съм сигурен дали е ирония, или простотия достойна за подпис.

Не, не е ирония, така че взимай го за подпис докато все още е свободно.
А "единствената надежда за мир..." ме подсети за следния брадясал виц:

Армянскому радио задают вопрос: «Будет ли Третья Мировая война?»
Армянское радио отвечает: «Войны не будет, но будет такая борьба за мир, что камня на камне не останется».
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Ето защо Канада е богата, а България бедна

Мнение от Joy »

Koko написа:
ablood написа:
Joy написа:Към момента Путин е единствената надежда за мир и справедливост. Единственият, дръзнал да се противопостави на световното зло.

Хилъри си е куку завалийката...и Сорос ще си пукне скоро... А Путин ще остане и Русия ще процъфтява.
Това не съм сигурен дали е ирония, или простотия достойна за подпис.

Не, не е ирония, така че взимай го за подпис докато все още е свободно.
А "единствената надежда за мир..." ме подсети за следния брадясал виц:

Армянскому радио задают вопрос: «Будет ли Третья Мировая война?»
Армянское радио отвечает: «Войны не будет, но будет такая борьба за мир, что камня на камне не останется».
Колкото и да са ви промити мозъците с демонизиране на Путин, истината от това няма да се промени. Страх ме е да си представя с какви бръмбари в главите си живеете. И най-вече каква цена ще плащате някой ден за това.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Ето защо Канада е богата, а България бедна

Мнение от optics »

A ! Джой! Ядат ли пасти в България?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Ето защо Канада е богата, а България бедна

Мнение от speedy »

Има много просто решение. Акциите на съответната канадска компания се търгуват на борсата в Торонто. Няколко патриоти собственици на футболни клубове или пък направо българската държава отварят буркана с пари и купуват достатъчно акции, за да упражняват контрол върху добива на българското злато.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Ето защо Канада е богата, а България бедна

Мнение от Koko »

Joy написа:Колкото и да са ви промити мозъците с демонизиране на Путин, истината от това няма да се промени. Страх ме е да си представя с какви бръмбари в главите си живеете. И най-вече каква цена ще плащате някой ден за това.
Eто, страшната истина лъсна - кой демонизира Путин:

Изображение

А цената в каква валута може да бъде платена, става ли с покрити със злато рубли?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Публикувай отговор