Бежанците бягат от България

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Бежанците бягат от България

Мнение от joro »

В България са пристигнали едва двама бежанци по европейските споразумения, като един от тях вече е избягал. Това съобщи премиерът Бойко Борисов по време на среща на Европейската народна партия (ЕНП) в София.

"Ние приехме да вземем 1200 души по релокация, но те като не искат да стоят в България, трябва насила да ги затворим. Неслучайно към момента ние имаме двама, които са дошли в България по релокацията, и единият избяга. Той иска в Австрия, Швеция, Германия, не в България. Те не искат и в Унгария, Чехия, Полша, искат в Австрия, Швейцария, Швеция, Великобритания", сподели премиерът.
http://www.mediapool.bg/ediniyat-ot-dva ... 48513.html"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Бежанците бягат от България

Мнение от prace »

Това е добра новина
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Бежанците бягат от България

Мнение от joro »

prace написа:Това е добра новина
Това вече дори не е новина. Чудно ми е какво ще правят сега разните националисти, дето толкова пищяха срещу тия бежанци как щели да ни завладеят. Пък то и сирийците не ни искат “благините“.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Бежанците бягат от България

Мнение от optics »

Когато бежанците почнат да остават, тогава поредното Българско правителство ще може да се похвали че сме "направили прехода", или "сме ги стигнали". Още 2002-ра си говорих в Бейджин с китаец, който се беше върнал от България, щото там нещата не вървели. Аз го питах - ми тука вървят ли - той рече - о, да - много по-добре вървят.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Бежанците бягат от България

Мнение от roumensp »

joro написа:"Ние приехме да вземем 1200 души по релокация, но те като не искат да стоят в България, трябва насила да ги затворим. Неслучайно към момента ние имаме двама, които са дошли в България по релокацията, и единият избяга. Той иска в Австрия, Швеция, Германия, не в България. Те не искат и в Унгария, Чехия, Полша, искат в Австрия, Швейцария, Швеция, Великобритания", сподели премиерът.
http://www.mediapool.bg/ediniyat-ot-dva ... 48513.html"
Доколкото виждам България е силно притеснена от разходите по тоя бежанец. :D

Премиерът Борисов призна, че издръжката на бежанец е в пъти повече от тази на пенсионер
Аватар
7George
Мнения: 9658
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Бежанците бягат от България

Мнение от 7George »

Направо да ги пенсионират и нещата заспиват.

Интересно, що пенсионерите не бягат от там: щото вече трудно ходят явно.
Embrace your climate change!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Бежанците бягат от България

Мнение от pumpy »

optics написа:Когато бежанците почнат да остават, тогава поредното Българско правителство ще може да се похвали че сме "направили прехода", или "сме ги стигнали". Още 2002-ра си говорих в Бейджин с китаец, който се беше върнал от България, щото там нещата не вървели. Аз го питах - ми тука вървят ли - той рече - о, да - много по-добре вървят.
Ама от тогава са ни приели в ЕС и днес тези тарамбуки, бягащи от войната не могат да оценят качеството на живот осигурено в просперираща България. Да бягат да се мъчат на запад, като не им стига пипето да благоденстват в БГ....
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Бежанците бягат от България

Мнение от joro »

Тия и от богатите държави ще се разочароват. Познат манталитет, неслучайно такива общества си остават бедни.
http://www.blitz.bg/news/article/363940"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Бежанците бягат от България

Мнение от roumensp »

Аз съм сигурен, че накрая пак ще се върнат в България, след като разберат, че там е най-бързия и най-евтиния интернет на света. Запасявайте се със свински опашки. :!:
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Бежанците бягат от България

Мнение от myhata II »

Гоша, никой от никъде не бяга, всеки си преминава през България ТРАНЗИТ, както едно време турските тирове за Германия ! ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор