Скоро може да махнат визите за Канада?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от Kan_Tangra »

Уговорката е да правиш 200к усд и да си в Манхатън. ;)
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от Pavel M »

Kan_Tangra написа:Уговорката е да правиш 200к усд и да си в Манхатън. ;)

и 300к да правя все тая.не ми харесва
къде ,къде по приятно е да се разходя из Бургас
а Манхатън кво е .урбейн джунгле.
камъни,асфалт,бетон и браун брикс.и много маймуни.
страшна красота.иде ми да повърна щото естетиката му ми идва в по вече
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от Kan_Tangra »

Е, поне е по-як от канадските градове. :lol:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от roumensp »

Най-яко е в България и на Капалъ Чарши, за к'во са ви тия безвизови режими ?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:Най-яко е в България и на Капалъ Чарши, за к'во са ви тия безвизови режими ?

ми тук отдавна е разпространено мнението,че канада и щатите са рай за некадърници,където може да прокопса куцо ,кьораво и сакато
щом вие се оправихте бай мангал що да не може
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от roumensp »

Pavel M написа:
roumensp написа:Най-яко е в България и на Капалъ Чарши, за к'во са ви тия безвизови режими ?
ми тук отдавна е разпространено мнението,че канада и щатите са рай за некадърници,където може да прокопса куцо ,кьораво и сакато
щом вие се оправихте бай мангал що да не може
Че малко ли му е цяла Европа на бай Мангау да бере пари по дърветата, че иска да обере и нашите ? :o

ПП
Ние се оправихме, защото направихме много жертви ... аз например трябваше да си сложа крака под една Фадрома, за да попадна в категорията на "куцо, кьораво и сакато", иначе още щях да мия чинии в индийския ресторант.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от pumpy »

Pavel M написа: ми тук отдавна е разпространено мнението,че канада и щатите са рай за некадърници,където може да прокопса куцо ,кьораво и сакато
щом вие се оправихте бай мангал що да не може
И батката и в тези условия не успя, та трябваше да подвие опашка и да се прибере.....
Но на него визи му не требат, той си има тескере да го развява насам натам по чаршията и да сваля звездите на "куцото и сакатото"....
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от Pavel M »

pumpy написа:
Pavel M написа: ми тук отдавна е разпространено мнението,че канада и щатите са рай за некадърници,където може да прокопса куцо ,кьораво и сакато
щом вие се оправихте бай мангал що да не може
И батката и в тези условия не успя, та трябваше да подвие опашка и да се прибере.....
Но на него визи му не требат, той си има тескере да го развява насам натам по чаршията и да сваля звездите на "куцото и сакатото"....

що не се съсредоточиш около собствената си кожа
аз какво значение имам за теб

ко беше кадърен сега щеше да имаш собствена практика в българия която да храни теб и твоето семейство и нямаше да ти се налага да стържеш пломбите на затворниците в нанавут на хиляди километри от дома ти в щатите по временно пребивване
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от optics »

roumensp написа:Най-яко е в България и на Капалъ Чарши, за к'во са ви тия безвизови режими ?
Не забравяй Световния търговски център - Илиенци! ;)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от pumpy »

Pavel M написа:
pumpy написа:
Pavel M написа: ми тук отдавна е разпространено мнението,че канада и щатите са рай за некадърници,където може да прокопса куцо ,кьораво и сакато
щом вие се оправихте бай мангал що да не може
И батката и в тези условия не успя, та трябваше да подвие опашка и да се прибере.....
Но на него визи му не требат, той си има тескере да го развява насам натам по чаршията и да сваля звездите на "куцото и сакатото"....

що не се съсредоточиш около собствената си кожа
аз какво значение имам за теб

ко беше кадърен сега щеше да имаш собствена практика в българия която да храни теб и твоето семейство и нямаше да ти се налага да стържеш пломбите на затворниците в нанавут на хиляди километри от дома ти в щатите по временно пребивване
Не щем бе батка, точно какво ако нямаше визи щях да пътувам и да видя свят, а не да обяснявам какви табарнаци тоест тарамбуки са американците и колко е гадно там.
Не щем да има кабинет в България, не искам да работя сред най-ентелегентсните и най-успелите.
Искам да съм на майната си, да съм заточен, да съм треторазреден и да има визи, за да не могат ентелегентсните, умните, красивите и най-можещите да ми идват на гости и да ми "замърсяват" средата и да ме подтискат колко съм прост.
Искам да ни разделя един голям Океан и да няма достъп, нито за тях, нито са хилядите мангали, които ще наводнят и наводняват Европа в момента. Англичаните се поусещат вече и се опитват да се разкарат от потъващия кораб.
Аз не разбирам какво толкова им пречат на българите визите за Канада и САЩ - който му е трябвало да получи е получил: по-малко туризъм, по-малко изкушения за нелегално оставане в страните, където се стреля на месо и се работи на тръстиката. Нема как и на Банско пистите и на Ню Йорк авенютата......
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от roumensp »

optics написа:
roumensp написа:Най-яко е в България и на Капалъ Чарши, за к'во са ви тия безвизови режими ?
Не забравяй Световния търговски център - Илиенци! ;)
Скоро и други страни ще трябва да отворят подобни, че да има с какво да забавляват турските туристи. :lol:

Turkey to cancel agreements with EU on migrants if visa-free travel promise broken
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от pumpy »

Егати избора: турски "туристи" или милиони имигранти ???
Дупе да им е яко в ЕС и БГ в частност. Може би "играта със свинските опашки" е съвсем съзнателна, та белким напаста ни заобиколи.....
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от Павел »

roumensp написа:
optics написа:
roumensp написа:Най-яко е в България и на Капалъ Чарши, за к'во са ви тия безвизови режими ?
Не забравяй Световния търговски център - Илиенци! ;)
Скоро и други страни ще трябва да отворят подобни, че да има с какво да забавляват турските туристи. :lol:

Turkey to cancel agreements with EU on migrants if visa-free travel promise broken
Европейските толерасти и Меркелица са най-големите виновници сега Европа да се гъзи на един манаф-рекетьор. Преди да ни приемат в Европата, на българите (една шепа хора) ни разказваха играта с визи за всякъде, обясняваха ни колко сме ненадеждни, как сме щели да завземем работните места на местните и да изядем хляба на Западна Европа, сега турчольора ше пътува без визи и измислени бежанци ще си живеят безгрижно в центъра на Европа и не само ще лапат безплатен европейски хляб, ами ще получат и безплатно здравеопазване + още сума ти привилегии, за които европейските българи могат само да мечтаят. Вместо още при първите постъпи на африканските бежанци към Италия, да започнат да действат по почина на Австралия и да прихващат всички корита в Средиземно море и да ги връщат обратно, Меркелица лично покани няколко милиона терористи да нарушават границите. Вместо НАТО да опазва европейските граници, се занимаваше с измисления си враг Русия. Какво стана с Шенген и с дъблинското споразумение? Сега се сетила Мара да се побара.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от Pavel M »

pumpy написа:
Pavel M написа:
pumpy написа:
Pavel M написа: ми тук отдавна е разпространено мнението,че канада и щатите са рай за некадърници,където може да прокопса куцо ,кьораво и сакато
щом вие се оправихте бай мангал що да не може
И батката и в тези условия не успя, та трябваше да подвие опашка и да се прибере.....
Но на него визи му не требат, той си има тескере да го развява насам натам по чаршията и да сваля звездите на "куцото и сакатото"....

що не се съсредоточиш около собствената си кожа
аз какво значение имам за теб

ко беше кадърен сега щеше да имаш собствена практика в българия която да храни теб и твоето семейство и нямаше да ти се налага да стържеш пломбите на затворниците в нанавут на хиляди километри от дома ти в щатите по временно пребивване
Не щем бе батка, точно какво ако нямаше визи щях да пътувам и да видя свят, а не да обяснявам какви табарнаци тоест тарамбуки са американците и колко е гадно там.
Не щем да има кабинет в България, не искам да работя сред най-ентелегентсните и най-успелите.
Искам да съм на майната си, да съм заточен, да съм треторазреден и да има визи, за да не могат ентелегентсните, умните, красивите и най-можещите да ми идват на гости и да ми "замърсяват" средата и да ме подтискат колко съм прост.
Искам да ни разделя един голям Океан и да няма достъп, нито за тях, нито са хилядите мангали, които ще наводнят и наводняват Европа в момента. Англичаните се поусещат вече и се опитват да се разкарат от потъващия кораб.
Аз не разбирам какво толкова им пречат на българите визите за Канада и САЩ - който му е трябвало да получи е получил: по-малко туризъм, по-малко изкушения за нелегално оставане в страните, където се стреля на месо и се работи на тръстиката. Нема как и на Банско пистите и на Ню Йорк авенютата......

прияло и се на лисицата грозде
застанала под една лоза
подскочила,подскочила,но не могла да стигне до гроздето
и заключила-хъ,това грозде е кисело
и забила на 10 хиляди километра на запад на майна си райна
през 9 планини,9 морета и 9 магарешки пътеки
да търси по ниско растящи гроздови насаждения подходящи за нейния ръст
:lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Скоро може да махнат визите за Канада?

Мнение от pumpy »

Pavel M написа: прияло и се на лисицата грозде
застанала под една лоза
подскочила,подскочила,но не могла да стигне до гроздето
и заключила-хъ,това грозде е кисело
и забила на 10 хиляди километра на запад на майна си райна
през 9 планини,9 морета и 9 магарешки пътеки
да търси по ниско растящи гроздови насаждения подходящи за нейния ръст
:lol:
Знаем батка, знаем, не ни разказвай за живота си.....
Публикувай отговор