Демография в България

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Демография в България

Мнение от prace »

Предполагам Лас Вегас е построен с пари, спестени от закуски
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Демография в България

Мнение от Pyrelight »

Ако търсим упорито американски аналог на Банско, бих казал Аспен.
Инак не съм чул някой да заселва отрочето си наркоманче в Лас Вегас. :D
Примерно ние ще ходим с жена ми наесен там за да се повторно оженим и разпуснем. Трябва да има и такива места. Няма лошо! :)
Ама те в България всичките такива, бе! :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Демография в България

Мнение от Странджата »

,,Примерно ние ще ходим с жена ми наесен там за да се повторно оженим и разпуснем.,,
Ама,той знае ли?
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Демография в България

Мнение от Pyrelight »

Кой е той? Или може би, твоят партньор е Той? :o
Упс, респект! :tmi:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Демография в България

Мнение от Странджата »

Pyrelight написа:Кой е той? Или може би, твоят партньор е Той? :o
Упс, респект! :tmi:
Е,как кой,той,жена ти!
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Демография в България

Мнение от Pyrelight »

Жена ми е отвсякъде Тя. Имаме и 2 деца, които никога няма да се върнат в България, така че за Демографията ни пиши -4. :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Демография в България

Мнение от MrGeek »

Pyrelight написа:Жена ми е отвсякъде Тя. Имаме и 2 деца, които никога няма да се върнат в България, така че за Демографията ни пиши -4. :D
Кога успя да зарежеш Щерю и да минеш на другата страна? Не, че има нещо лошо де, просто много бързо и изненадващо някак си. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Демография в България

Мнение от Pyrelight »

Не знам кой е Щерю, но какво значи ..."Да минеш на другата страна?" :wasntme:
Аз съм мъж, Тя - жена. Мъж + жена = дете и така колкото душа ти иска.
Следствие - Демографски прираст. Юпиии! :party: Само че не за България.
Я, междувпрочем един бърз въпрос, да не пускам тема в Администратор, която ще заключиш след това.
Как мога да задавам въпроси на обява пускана, от не когото трябва в Бизнес обяви?
Държа да съм добре информиран, а едно пиле ми каза, че бизнесменът даже не бил българин, а аз руски не владея. :$
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Демография в България

Мнение от agent Ozo »

Pyrelight написа:Как мога да задавам въпроси на обява пускана, от не когото трябва в Бизнес обяви?
Държа да съм добре информиран, а едно пиле ми каза, че бизнесменът даже не бил българин, а аз руски не владея. :$
Ами питай си пилето...може и онова, което си присади съвсем наскоро. :rofl:
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Демография в България

Мнение от Pyrelight »

Не съм си присаждал пиле, ама май ще се пускат алтернативни теми, щом Озо всеки път подскача като ощипана мома.
Явно го засяга...Мен също. ;)
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Демография в България

Мнение от prace »

Pyrelight написа:Жена ми е отвсякъде Тя. Имаме и 2 деца, които никога няма да се върнат в България, така че за Демографията ни пиши -4. :D
Това е много добра новина. Канада има нужда от вас.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Демография в България

Мнение от MrGeek »

Pyrelight написа:Не знам кой е Щерю
А стига бе, ти може и да не помниш повече от седмица, но форума помни достатъчно. Елементарен сърч изважда стотици резултати, ето ти само от първата страница:


Bistra написа:За моргича не съм кандидатствала само аз, ами двамата с Щерю. Неговите пък, ако видиш, направо ще паднеш! ;)
Bistra написа:Ми, Мух, аз няма да съм този...Щерю, ако смее, ама надали!
Bistra написа:Това ще е следващата туристическа дестинация, май, май. Само да убедя Щерю, че няма да го заколят още на летището. :lol:
Bistra написа:...И пак страдам. ;( Щерю има повече от мен и не попълва тайм шитове. :D
:D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Демография в България

Мнение от joro »

Pyrelight написа:Ако търсим упорито американски аналог на Банско, бих казал Аспен.
Инак не съм чул някой да заселва отрочето си наркоманче в Лас Вегас. :D
Примерно ние ще ходим с жена ми наесен там за да се повторно оженим и разпуснем. Трябва да има и такива места. Няма лошо! :)
Ама те в България всичките такива, бе! :D
Банско не е Лас Вегас нито Аспвн. Тук няма наркомани по улиците, няма кой-знае каква престъпност, хората се разхождат спокойно през нощта, не съм чул и през последните няколко години да е станало убийство. Руснаците не могат да повярват, че млади момичета се разхождат в парка вечер, без някой да ги изнасили, отвлече, убие. И не само руснаците. Повечето семейни хотели ги построиха местните хора с банкови заеми и пари от продажби на други имоти. Сигурно има и мръсни пари. Но като цяло Банско е едно много спокойно място въпреки хилядите туристи. Обслужването също е добро, персоналът в повечето хотели задължително владее чужди езици- английски, руски, гръцки и т.н. Груби сервитьори и нелюбезни управители може да е имало преди 20 години, сега е невъзможно. Чуждестранните туристи са много претенциозни и за най-малката дреболия могат да осъдят хотела и туроператорската фирма.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Демография в България

Мнение от optics »

joro написа:
Pyrelight написа:Ако търсим упорито американски аналог на Банско, бих казал Аспен.
Инак не съм чул някой да заселва отрочето си наркоманче в Лас Вегас. :D
Примерно ние ще ходим с жена ми наесен там за да се повторно оженим и разпуснем. Трябва да има и такива места. Няма лошо! :)
Ама те в България всичките такива, бе! :D
Банско не е Лас Вегас нито Аспвн. Тук няма наркомани по улиците, няма кой-знае каква престъпност, хората се разхождат спокойно през нощта, не съм чул и през последните няколко години да е станало убийство. Руснаците не могат да повярват, че млади момичета се разхождат в парка вечер, без някой да ги изнасили, отвлече, убие. И не само руснаците. Повечето семейни хотели ги построиха местните хора с банкови заеми и пари от продажби на други имоти. Сигурно има и мръсни пари. Но като цяло Банско е едно много спокойно място въпреки хилядите туристи. Обслужването също е добро, персоналът в повечето хотели задължително владее чужди езици- английски, руски, гръцки и т.н. Груби сервитьори и нелюбезни управители може да е имало преди 20 години, сега е невъзможно. Чуждестранните туристи са много претенциозни и за най-малката дреболия могат да осъдят хотела и туроператорската фирма.
Жоре, колкото и да е хубаво обслужването, нямане на наркомани и спокойни паркове, днешното Банско не е Банско каквото аз го помня от 86-та, именно защото се застрои и запечалбарИ. Ако някои харесват такива места, аз по-харесвам тогавашния вариант.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Демография в България

Мнение от Kpetrov »

Pyrelight написа:Как мога да задавам въпроси на обява пускана, от не когото трябва в Бизнес обяви?
Въпросите може да ги зададеш писмено на когото трябва.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Публикувай отговор