Дата и час: Вто Сеп 19, 2017 11:12 am

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 142 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Авг 11, 2017 9:26 am 
Аватар

joro написа:
Груби сервитьори и нелюбезни управители може да е имало преди 20 години, сега е невъзможно. Чуждестранните туристи са много претенциозни и за най-малката дреболия могат да осъдят хотела и туроператорската фирма.

Хотел, осъден от турист за "дреболия"?!?

Това в кой филм?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 11, 2017 11:52 am 

MrGeek написа:
Pyrelight написа:
Не знам кой е Щерю

А стига бе, ти може и да не помниш повече от седмица, но форума помни достатъчно. Елементарен сърч изважда стотици резултати, ето ти само от първата страница:

Ха-ха ти май не ме разбра или просто така ти изнася?
Хубаво е, че правиш трибют на неактивен ник. Значи тя те е впечатлила и ти липсва. :D
Хубаво е, че пазите и архив, та разни душевно объркани да правят сърч, да четат, препрочитат и подновяват отдавна забравени и ненужни теми. А такива има много. Даже навремето тя ми разправяше за артисти с по 2 ника, дето разигравали любовен роман, говорейки си сам самички. :D
Интересно ми е какво работиш? Професионален заядливец по Форуми?
Сега ще ти обясня поинта си. Аз съм доста визуален. Професията ми го налага.
Като кажеш Щерю, разбираш - плешив, шкембелия чичко, със солидно окосмяване и стърчащи от носа и ушите косми, системно злоупотребяващ с алкохол.
Като кажеш Странджата разбираш съвременен балкански субект, който дави проблемите си в алкохол и избива комплекси с патриотични изстъпления. А всъщност е мъж под чехъл, който при най малкият проблем се насира в гащите.
Като кажеш Прасе....Е тук, няма как! :D Джентълмен съм, сори! Тя е дама, макар че има речник на коньовичарка. :D
Като кажеш Geek, я гледай определението!
geek
ɡēk/Submit
nouninformal
1.an unfashionable or socially inept person.
2.
US
a carnival performer who performs wild or disgusting acts.
:rofl:

Та сега разбираш защо! Чиста мъжка суетност.
В добра форма съм 1.70/60 кг. С доста буйна прошарена коса , но това е ОК, поради ген и възраст.( Жена ми не харесва плешивци. :$ ) Не пия и не обичам селяния от всякакво измерение. Не ми говори повече в женски род, и не ме наричай повече Щерю, много моля! Както и чакам без успех отговор на въпроса си зададен по-горе

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 11, 2017 12:05 pm 

joro написа:
Банско не е Лас Вегас нито Аспвн. Тук няма наркомани по улиците, няма кой-знае каква престъпност, хората се разхождат спокойно през нощта, не съм чул и през последните няколко години да е станало убийство.Жоро, и в Габрово, откъдето съм също няма наркомани по улиците. Това обаче не попречи познати да погребат сина си преди години. А те бяха продали апартамент в София и заселили се в едно от съседните села, уж за да го изолират от наркотиците Руснаците не могат да повярват, че млади момичета се разхождат в парка вечер, без някой да ги изнасили, отвлече, убие. Е има по какво да догонвате траша на планетата! :tmi: И не само руснаците. Повечето семейни хотели ги построиха местните хора с банкови заеми и пари от продажби на други имоти. Сигурно има и мръсни пари. Но като цяло Банско е едно много спокойно място въпреки хилядите туристи. Обслужването също е добро, персоналът в повечето хотели задължително владее чужди езици- английски, руски, гръцки и т.н. Груби сервитьори и нелюбезни управители може да е имало преди 20 години, сега е невъзможно. Чуждестранните туристи са много претенциозни и за най-малката дреболия могат да осъдят хотела и туроператорската фирма.Дай примери за изплатени обезщетения от български туроператорски фирми, моля! Вероятно чуждестранните туроператори, обезщетяват клиентите си и след това спират да изпращат клиенти, затова и се молите на траша на планетата (виж коментара по-горе)

Още един, който се прави на утрепан, а уж говорим един и същ език. :(

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 11, 2017 12:09 pm 

ablood написа:
joro написа:
Груби сервитьори и нелюбезни управители може да е имало преди 20 години, сега е невъзможно. Чуждестранните туристи са много претенциозни и за най-малката дреболия могат да осъдят хотела и туроператорската фирма.

Това в кой филм?

Има вече случаи, когато туристи си изкарват отпуската без пари, даже хотелите им плащат допълнителни суми. Например няма топла вода, в проспекта на туроператора има тераса с изглед към планината, а в действителност няма- хотелът им връща парите и плаща и неустойка. Сервитьори биват уволнявани затова, че не са казали "добър вечер" на клиента. Ама ти откъде да ги знаеш тия неща, живееш си някъде в чужбина и пишеш измислици.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 11, 2017 4:21 pm 

prace написа:
Това е много добра новина. Канада има нужда от вас.

:handshake: :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 11, 2017 11:10 pm 
Аватар

Pyrelight написа:
prace написа:
Това е много добра новина. Канада има нужда от вас.

:handshake: :)

Едната озлобена към Канада, защото се забила в някакво тъпо село с реднеци, а другата толкова куха, че се кефи на сарказма. Да хванеш едната и да удариш другата ... мъка, мъка. :tmi:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 12, 2017 6:57 am 
Аватар

joro написа:
ablood написа:
joro написа:

Това в кой филм?

Има вече случаи, когато туристи си изкарват отпуската без пари, даже хотелите им плащат допълнителни суми. Например няма топла вода, в проспекта на туроператора има тераса с изглед към планината, а в действителност няма- хотелът им връща парите и плаща и неустойка. Сервитьори биват уволнявани затова, че не са казали "добър вечер" на клиента. Ама ти откъде да ги знаеш тия неща, живееш си някъде в чужбина и пишеш измислици.

Това е съвсем различен филм. Кажи кога турист е ОСЪЖДАЛ (!!!) български хотел за ДРЕБОЛИЯ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 142 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]