Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Ха, ха, ха, на спеца му се е привидяло нещо различно от външна лампа. Предполагам долно бельо т.е. прострени гащи. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
valsto1
Мнения: 426
Регистриран на: Съб Авг 17, 2013 10:29 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от valsto1 »

Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.- римска поговорка или /Монтен ??/
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от спеца »

IRA написа:Това е осветително тяло . Кое е смешното ?
длъжен съм, най- офишали, да Ви уведомя, уважаема господжа........, че фотося НЕ Е монтаж. очите лъжат, дошата плаче!!! ;( ;(
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

agent Ozo написа:Ха, ха, ха, на спеца му се е привидяло нещо различно от външна лампа. Предполагам долно бельо т.е. прострени гащи. :)
На мен първо ми замяза на рупор ;-)
Така наречените от вас "кафЕНи прашки", които в интерес на истината не бяха кафяви, явно още витаят като призрак из форума...
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Оптикс, това "кафени" дойде от едно петно на специфично място от вътрешната страна на прашките. Ама ти ако си проверил внимателно на въпросното място и гарантираш, че нищо кафеникаво не е имало, то наистина трябва да сменим названието. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Какво се случва в България?

Мнение от IRA »

спеца написа:
IRA написа:Това е осветително тяло . Кое е смешното ?
длъжен съм, най- офишали, да Ви уведомя, уважаема господжа........, че фотося НЕ Е монтаж. очите лъжат, дошата плаче!!! ;( ;(

Като цитираш , цитирай като хората. Това отгоре не съм го написла, а и не бих го написла.

optics, моля , редактирай му постинга на господина от горе. Аз това не съм го писла.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

Готово. Сега е редактиран. Но това не помага да разберем кое му е било смешно. Спеца е малко труден за разбиране :o
Може да е бил на 3-та чашка.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Какво се случва в България?

Мнение от IRA »

Мерси :) И аз се чудех какво е видял :rofl:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

Kan_Tangra написа:
Ivan1007 написа:
Kan_Tangra написа:Ето малко матРеал за плажовете по българското черноморие. Има и доста приятно видео за най-добрите 7.
Силно препоръчвам, за да се избегне говоренето на глупости от хора, които нямат хабер от истинското българско черноморие.
А за по-позитивните, евентуално идеи и места за посещение при следващата почивка в България.
Повечето не съм посещавал и възнамерявам да посетя 2-3 нови това лято.

https://www.vesti.bg/lyubopitno/lyubopi ... ve-6055517"
Аве твойте на Дюни и Каваците май нещо ги няма там?
Дай да са уточним - тия са изключение на Българското Черноморие.

Масовото е
B нaшитe диcĸoтeĸи, ĸлyбoвe и ĸpъчми ce лee нaй-eвтинaтa биpa и твъpд aлĸoxoл нa Cтapия ĸoнтинeнт. Ha цeнaтa нa 20 гpaмa вoдĸa в пъб в Швeция Гeopг Cyмбepг мoжe дa изпиe няĸoлĸo бyтилĸи в зaвeдeниe в Cлънчeв бpяг. Гeopг e пpиятнo шoĸиpaн и зaпoчвa дa ce нaливa ĸaтo живoтнo, oпиянeн oт тaзи нeoчaĸвaнa блaгoдaт. Cĸaндинaвцитe и aнгличaнитe нaпpaвo изтpeщявaт нa нaшeтo Чepнoмopиe и aĸo caмo пpaвят ceĸc пpeд вcичĸи нa мacaтa в бapa, тoвa cи e нaпpaвo ĸyлтypeн тypизъм. Зaщoтo вcяĸa гoдинa cтoтици aлĸoxoлни изcтъплeния зa чyждeнцитe зaвъpшвaт c xyлигaнcтвo, c ĸpaжби и дopи c гpaбeжи. Дaжe пocлoвичнo диcциплиниpaнитe гepмaнци ca yличaвaни в пoдoбни пpecтъплeния. B тeзи cлyчaи oбaчe и coбcтвeницитe нa xoтeлитe, и пoлициятa глeдaт дa cи зaтвapят oчитe. B нaй-лoшия cлyчaй чyждeнeцът изĸapвa 24 чaca в apecтa нa пoлицeйcĸoтo yпpaвлeниe. Cъщoтo щeшe дa ce cлyчи и c Гeopг Cyмбepг, aĸo нe бeшe paзпpocтpaнeнo видeoтo c apoгaнтния мy pитниĸ. Ho ĸaĸ мoжeш дa oчaĸвaш oт eдин чyждeнeц дa игpae шax нa плaжa, ĸoгaтo cи гo нaлял c eвтин aлĸoxoл, ocигypил cи мy дocтъп дo вceвъзмoжни нapĸoтици и пocлe cи зaтвapяш oчитe зa изcтъплeниятa, ĸoитo пpaви? Aĸo иcĸaмe чyждитe тypиcти дa ce дъpжaт пo-ĸyлтypнo, a Гeopг Cyмбepг вeчe дa pитa caмo плaжнa тoпĸa, тpябвa дa им внyшим pecпeĸт ĸъм дъpжaвaтa и дa нaпpaвим пoнe дpoгaтa пo-тpyднoдocтъпнa в paзгapa нa лeтния ceзoн.
Kaĸ дa нe pитa ĸaмepиepĸи швeдът, ĸaтo гo дaвим в eвтин aлĸoxoл и дpoгa?
Има ги, "Змийският остров".
Не съм казвал "Каваците", а "след Каваците".
Но то е за хора, които поне малко познават черноморието, и не им се е притъпило съзнанието от "ол-инклузивЪ", по евтинджос Карибските дестинации"
Купи си очила и слухов апарат, може да помогне.

Какво е в Сл Бряг, наркотиците и пиячката, както казах, вълнува само бледоликите туристи, в т.ч. и псевдо пишман канадските дядовци от този форум.
Специално започнах да пиша последните 2 страници именно за да дистанцирам Сл.Бряг от генерализацията "Бг черноморие", която се лее с широка ръка от канадските тролове тук.
Ти си трагичен случай на дислексия.
Няма нито змийски нито крокодилска остров сред седемте плажа в статията. Има Аркутино, откъдето се вижда въпросния остров.
За плаж на него нищо не е написано.
Най-трагичното е, че не си разбираш сам какво си писАл.
Kan_Tangra написа:


В крайна сметка има ли някой, който да е ходил по плажовете на Дюните, Каваци, Змийския остров, че да ги сравнява, или сте ходили само по претъпканите места за заблудени бели туристи от сорта на Дружба и Слънчев Бряг.
То по тая логика и аз мога да сравнявам Нунавут и да слагам под общ знаменател цяла Канада.
Както например Ванкувър е в порядъци по-добре, дали няма плажове в България, които са в порядъци по-добри? Само дето не сте ходили там.
Къде видя "след Каваците"?

Явно от въргал в жегата по плажове, китайска цаца и прокисната бира нямаш спомени къде си бил и кво си писал. :D
Не е за учудване, че не познаваш нито Канада, нито България. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kpetrov »

Pyrelight написа:В Карибския басейн всички държави ли носят името Куба? Или някои посещавате само Куба... заради политическата коректност? :rofl:
Без майтап, но съм бил свидетел в заведение, как подпийнал гост беше поканен да отиде да си почине, защото имаше оплаквания от девойки.
Любезна покана разбира се, но не се съмнявам, че имаше и вариант B, ако не беше слушал. :D
Каква Куба!? На Карибите само в Куба ли има ал-инклузив!?
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Нов военен завод се строи край Лясковец.
http://www.velikotarnovo.utre.bg/2017/0 ... lyaskovets"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Изображение
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от jet »

йоре: на село 100 лв и на жълтите павета 3000 - става 1500 средна.
Ако беше хубаво в БГ - червената номенклатура нямаше първа да се е изнесла в чужбина. Май си търсиш мотивация да кесаш още там.
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от спеца »

добре......., 'професоре'!!!! :rofl: :rofl: :flag:
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

jet написа:йоре: на село 100 лв и на жълтите павета 3000 - става 1500 средна.
Ако беше хубаво в БГ - червената номенклатура нямаше първа да се е изнесла в чужбина. Май си търсиш мотивация да кесаш още там.
Явно от 20 години не си идвал в България, щом ръсиш глупости за 100 лева заплати, минималната заплата в България вече е 510 лева- от следващата година.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Публикувай отговор