Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

Тошо се опитваше, но най-голямата любов беше между Хонекер и Брежнев.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Павел написа:
MrGeek написа:
Чайка и Цацаров подписаха споразумение за сътрудничество до 2019 година

Главните прокурори на Русия и на България - Юрий Чайка и Сотир Цацаров, подписаха програма за сътрудничество за периода 2017 - 2019 година, в която ще се включват теми като противодействие на тероризма, борба с радикализацията и насилствения екстремизъм.

Това се разбира от първата официална информация от българското обвинение във връзка с посещението на руския главния прокурор у нас. От нея става известно, че Цацаров и Чайка са се срещнали, като по темите, по които двете прокуратури ще си сътрудничат до 2019 година (краят на мандата на Цацаров - бел. ред.), ще има и обмяна на практически опит.

За визитата на Чайка се разбра миналата седмица, като от държавното обвинение тогава не дадоха повече информация. По-рано днес от руското държавно обвинение съобщиха през интернет страницата си, че Чайка е вече в България. Според съобщението той ще се срещне още с вицепрезидента Илияна Йотова, премиера Бойко Борисов, правосъдния министър Цецка Цачева и патриарх Неофит.
Ето точно такива случки показват нагледно защо България е най-бедната страна в ЕС и защо ще си остане такава, докато все още вирее руско-мафиотския олигархичен модел у нас. А този доказан кремълски мафиот се радва на височайшо държавно уважение, включително в лицето (пардон, мутрата) на Боко Тиквата. :puke:
Същата ли Тиква, дето миналата седмица подписа и с двете ръце спуснатото нареждане от Американското посолство, че Русия е враг номер 1 на БГ?

Тиквата вече е трети път МП не благодарение на Русия, а благодарение на Сорос и Американското посолство - на тях им трябва компрометиран послушник с престъпно минало, когото е лесно да държиш за топките, а не истински мъж като Виктор Орбан, примерно, който не бръсне за слива червива ни Америка, ни ЕС
Очертават се две противоположни теории "Боко Тиквата е протеже на Русия о България е руска колония" и "Боко Тиквата е американски соросоид и враг на Русия". И двете теории са за изтрещели хейтъри.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

joro написа:Очертават се две противоположни теории "Боко Тиквата е протеже на Русия о България е руска колония" и "Боко Тиквата е американски соросоид и враг на Русия". И двете теории са за изтрещели хейтъри.
Това, което е факт - Боко е бивш бодигард на правешката тиква и бивша мутра. Оттам си прави сметката коя от двете теории е по-вероятно да е вярна ;) В коя нормална страна министър-председателят е бивш рекетьор? А дали въобще е "бивш" или просто е минал на по-едро ниво :D
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

miteto написа: Това, което е факт - Боко е бивш бодигард на правешката тиква и бивша мутра. Оттам си прави сметката коя от двете теории е по-вероятно да е вярна ;) В коя нормална страна министър-председателят е бивш рекетьор? А дали въобще е "бивш" или просто е минал на по-едро ниво :D
Боко Тиквата никога не е бил бодигард на Тодор Живков, преди 10 ноември е бил пожарникар, след 10 ноември е имал охранителна фирма, която е осигурявала охрана на известни личности, между които и Царя, който го хареса и го направи шеф на МВР. Веднъж е охранявал и Тодор Живков при излизането му от затвора. Оттам и приказките, че му бил бодигард- глупости на търкалета. Че е бил рекетьор също са кръчмарски мохабети.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

joro написа:
miteto написа: Това, което е факт - Боко е бивш бодигард на правешката тиква и бивша мутра. Оттам си прави сметката коя от двете теории е по-вероятно да е вярна ;) В коя нормална страна министър-председателят е бивш рекетьор? А дали въобще е "бивш" или просто е минал на по-едро ниво :D
Боко Тиквата никога не е бил бодигард на Тодор Живков
http://siankata-borisov.com/29/borisov- ... v-pravets/"
http://e-vestnik.bg/21290/kak-borisov-s ... -zhivkovi/"
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

optics написа:Тошо се опитваше, но най-голямата любов беше между Хонекер и Брежнев.
Да бе! Така се млясаха в устите...Ще рече човек, че и език си пускаха :puke:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Мите, той иска да каже, че не му е.бил бодигард по времето когато бай Тошо беше в силата си т.е. беше на власт. Беше бодигард на подсъдимия и намиращ се под домашен арест Тодор Хр. Живков. А това е съвсем различно нещо.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

miteto написа:
joro написа:Очертават се две противоположни теории "Боко Тиквата е протеже на Русия о България е руска колония" и "Боко Тиквата е американски соросоид и враг на Русия". И двете теории са за изтрещели хейтъри.
Това, което е факт - Боко е бивш бодигард на правешката тиква и бивша мутра. Оттам си прави сметката коя от двете теории е по-вероятно да е вярна ;) В коя нормална страна министър-председателят е бивш рекетьор? А дали въобще е "бивш" или просто е минал на по-едро ниво :D
Има и друго. Боко казва нещо сутринта, а следобед нещо съвсем противоположно.
Така че като нищо за един ден може да покрие и двата норматива.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

agent Ozo написа:Мите, той иска да каже, че не му е.бил бодигард по времето когато бай Тошо беше в силата си т.е. беше на власт. Беше бодигард на подсъдимия и намиращ се под домашен арест Тодор Хр. Живков. А това е съвсем различно нещо.
Е, той написа "никога не е бил бодигард на Тодор Живков", ама хайде да речем че имал предвид това което ти казваш.
А мутренските му години в ИПОН (същия сой като СИК) и те ли са "съвсем различно нещо"?
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Мите, не съм чувал някой насилствено да охранява някого, докато насилствено да го застрахова съм чувал. Така че не знам защо за теб охранителна и застрахователна мутренска фирма са едно и също нещо. За мен са различни.

Това по принцип казано. Иначе в онези мутренските времена ако Бойко не е имал поведение и действия на мутра, то ИПОН нямаше да просъществува. Обаче после е трябвало да си даде сметка за тъмното си минало, когато е решил да влиза в политиката.
Но пък може би като се е огледал тогава около себе си, е видял, че и другите не са по-различни и затова се е решил. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

agent Ozo написа:Мите, не съм чувал някой насилствено да охранява някого, докато насилствено да го застрахова съм чувал. Така че не знам защо за теб охранителна и застрахователна мутренска фирма са едно и също нещо. За мен са различни.
"Насилствено да застрахова" е друга фраза за рекет. Да не мислиш, че далаверата на мутрите е била някакви 20-30 лева месечна застрахователна такса? Става въпрос за други суми, които собствениците на бизнеси плащат. Не знам какво ти е толкова чудно да можеш да рекетираш някого да си сложи лепенка "Обекта се охранява от ИПОН"?
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

И отново да обърна внимание, че още не съм почнал да пускам простотии. Наблягам на позитивното.
Това е ачик до бившия хотел Плиска в София.

Изображение
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво се случва в България?

Мнение от MrGeek »

Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Какво се случва в България?

Мнение от ivandaman »

Като каза "кола" помислих че става дума за автомобил
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво се случва в България?

Мнение от MrGeek »

ivandaman написа:Като каза "кола" помислих че става дума за автомобил
Така са го написали журналята от цитираната статия. Сложих му подходящото ударение. Бай дъ вей, това е доста положителна новина според мен (оставям за домашно анализа защо точно е така). :)
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Публикувай отговор