Една полезна статия за всички българи

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
7George
Мнения: 9658
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Една полезна статия за всички българи

Мнение от 7George »

Това ще да е някаква пропаганда. Спеца, и ти ли ве...
Embrace your climate change!
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Една полезна статия за всички българи

Мнение от optics »

agent Ozo написа:
Pyrelight написа:Не знам какво имаш против финното дамско бельо? Истинско удоволствие, когато жена ми го носи. ;)
А когато го свали и удоволствието се изпарява, така ли? :)

Озо !!! :rock:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Една полезна статия за всички българи

Мнение от Павел »

Pyrelight написа:Ви-ни, Ни-ви...няма значение! Лоши познания по Библията! Господ не е завирал никога разни зарзавати ни отпред, ни отзад, защото голотата не е срамна.
Хората сме тези, които се вкарваме в догми и канони. Инак не знам какво имаш против финното дамско бельо? Истинско удоволствие, когато жена ми го носи. ;)
И Щеря ли тури прашки?
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
7George
Мнения: 9658
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Една полезна статия за всички българи

Мнение от 7George »

Лоши познания по Библията! Господ не е завирал никога разни зарзавати ни отпред, ни отзад, защото голотата не е срамна.
Лоши наистина. Според Библията Господ е казал още на Адам да си сложи някакви дрехи, щото "по какво ще се отличавате от животните". За бельо нищо не е рекъл, това е доста по-късен инвеншън, на секс-индустрията ай гесс... ;)
Embrace your climate change!
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Една полезна статия за всички българи

Мнение от спеца »

Предсказанията на Слава Севрюковаза България

Ванга за Слава Севрюкова: Що е издумала, нарисувала или начертала, ке се сбъдне!
„Не бойте се, България никога няма да се изгуби от света, за разлика от други държави!. Племето ни е надарено – много сме теглили… И колко сме лъгани… Това е причина устоялите на изпитания да придобият големи дарби.“
На кръстопътя свистят остри ветрове. Там се правят и развалят най-много магии. Трудно се живее в такъв район. Но пък е страшно полезно – за каляване на душите. Брулени от ветрове, заякват....
Ще дойде време населението в България силно да оредее. Мнозина ще я напуснат. Но по земите ни все ще има хора, зовящи се българи, говорещи родния език. От най-старите народи в Европа сме, няма да ни затрият.”
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Една полезна статия за всички българи

Мнение от prace »

спеца написа:Предсказанията на Слава Севрюковаза България

Ванга за Слава Севрюкова: Що е издумала, нарисувала или начертала, ке се сбъдне!
„Не бойте се, България никога няма да се изгуби от света, за разлика от други държави!. Племето ни е надарено – много сме теглили… И колко сме лъгани… Това е причина устоялите на изпитания да придобият големи дарби.“
На кръстопътя свистят остри ветрове. Там се правят и развалят най-много магии. Трудно се живее в такъв район. Но пък е страшно полезно – за каляване на душите. Брулени от ветрове, заякват....
Ще дойде време населението в България силно да оредее. Мнозина ще я напуснат. Но по земите ни все ще има хора, зовящи се българи, говорещи родния език. От най-старите народи в Европа сме, няма да ни затрият.”
:y:
Амин дай Боже!
Публикувай отговор