Знаете ли че...?!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Guinness »

myhata II написа:
optics написа:Айде сега, кой е този велик англичанин:

Изображение

https://www.google.ca/search?q=%D0%B4%D ... CAYQ_AUoAQ"
https://www.youtube.com/watch?v=msm-c8GA-1k" :rock: :rock: :rock: :rock:
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от optics »

Не са го изяли, това е басня. Казахме без гугъл, но забравихме, че мухата е от тия индивиди за които боравенето с търсачка се явява върхово постижение. Или по-скоро - детския манталитет да кажеш как свършва филма, да печелиш на карти с измама и прочие. Толко ли е проблем човек да си признае, че не знае. Например наскоро гледам на десктопа на една колежка турила си селфи как гушнала някъв тип. Питам я - кой е тоя. Тя ме изгледа като паднал от Марс. Как бе вика, не го ли позна тука съм с Брус Спрингстийн. Еми викам - не го познах - сори, много сте готини, ала-бала... Тя била голяма фенка, чакала незнам си колко часа преди някъв концерт та така...

Вижте какъв засукан подпис е имал капитана, откривател на Австралия, Хаваите и много други места:
Изображение
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от myhata II »

Що си мислиш или въобразяваш че другите задължително трябва да НЕ знаят кой е еди кой си на снимка или рисунка...?
Този лично си го спомням нарисуван в едно мое любимо списание като дете в рубриката "Велики Географски Открития "
Мисля че бях много изчерпателен
BTW
Не, не си по умен от другите определено, просто си въобразяваш за детските филми ! :D ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от optics »

Айде сега тука:
https://www.trke.rs/wp-content/uploads/ ... a-2014.jpg"
Колко от тия познавате ?
Аз по имена ги знам всичките, но ако трябва да свържа с физиономия - само 9.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от MrGeek »

optics написа:Айде сега тука:
https://www.trke.rs/wp-content/uploads/ ... a-2014.jpg"
Колко от тия познавате ?
Аз по имена ги знам всичките, но ако трябва да свържа с физиономия - само 9.
На първия ред седнали отляво надясно: настоящия шампион Луис Хамилтън, съотборникът му в Мерцедес Нико Розберг, Фернандо Алонсо и Кими Райконен от отбора на Ферари (Алонсо вече е в новия отбор на Макларън-Хода), четирикратния шампион Себастиан Фетел и Даниел Рикардо от Ред Бул (Фетел вече е в отбора на Ферари от този сезон), втория ред първия отляво зад Хамилтън е Фелипе Маса. За останалите ще трябва да се напрягам, а в момента нямам време. А, на втория ред предпоследния (от ляво надясно) е Ромен Грожан, а до него в края е Пастор-а Малдонадо от отбора на Лотус, а онзи единствения с дръпнатите очи на последния ред третия отляво е Кобаяши . За другите вече не ми се напъва да ги разпознавам. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от optics »

:handshake:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от MrGeek »

optics написа::handshake:
Между другото не знам дали да продължа в тази тема или в специалната за F1, но откриването на сезона този уикенд с надпреварата в Австралия е белязано с някои доста странни ситуации, като катастрофата на Алонсо в тренировките, при която от уж невинна ситуация се оказа, че Алонсо е получил сериозно сътресение на мозъка и ще пропусне старта. Най-странното в случая е, че от Макларън изобщо не представиха нищо логично като обяснение за инцидента.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Павел »

optics написа:Не са го изяли, това е басня. Казахме без гугъл, но забравихме, че мухата е от тия индивиди за които боравенето с търсачка се явява върхово постижение. Или по-скоро - детския манталитет да кажеш как свършва филма, да печелиш на карти с измама и прочие. Толко ли е проблем човек да си признае, че не знае. Например наскоро гледам на десктопа на една колежка турила си селфи как гушнала някъв тип. Питам я - кой е тоя. Тя ме изгледа като паднал от Марс. Как бе вика, не го ли позна тука съм с Брус Спрингстийн. Еми викам - не го познах - сори, много сте готини, ала-бала... Тя била голяма фенка, чакала незнам си колко часа преди някъв концерт та така...

Вижте какъв засукан подпис е имал капитана, откривател на Австралия, Хаваите и много други места:
Изображение
Преди ерата на Гугъл се мотах като гламав из Кона да му намеря паметната плоча, но така и не я намерих.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от optics »

Павел написа:
Преди ерата на Гугъл се мотах като гламав из Кона да му намеря паметната плоча, но така и не я намерих.
Ако имаш предвид това: http://www.myhawaiivacationguide.com/wp ... ument1.jpg"
ние ходихме дотам с каяк, не помня дали въобще имаше път по земя.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от optics »

Кофти това с Алонсо. Трябва да пази главата сега. Ми Жул Бианки дето се нахака в трактор още е в кома май.
Брокерите дават най-добри прогнози за Мерцедес. (вчера като гледах)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Павел »

optics написа:
Павел написа:
Преди ерата на Гугъл се мотах като гламав из Кона да му намеря паметната плоча, но така и не я намерих.
Ако имаш предвид това: http://www.myhawaiivacationguide.com/wp ... ument1.jpg"
ние ходихме дотам с каяк, не помня дали въобще имаше път по земя.

no wonder I couldn't find it on foot :)
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от 7George »

Социализъма се завръща:
Идеята за въвеждането на задължително гласуване е една изключителна грешка не само за управляващото мнозинство, но и въобще на партийната ни система. Защо това би било един израз на капитулация - в смисъл, че политическият ни елит няма вече никакъв ресурс да мотивира хората да отидат до урните. Примерите, които се дават за тези няколко държави в Европа, са специфични и са свързани с конюнктурни исторически обстоятелства, както да речем, е в Белгия.Копирано от standartnews.com
По искане на част от туристическия бранш ще бъде внесено предложение за законова промяна, с която да се въведат ваучери за почивки в родните курорти. Идеята е 60 лв. от заплатата да се получават като талони за почивки всеки месец. Целта на мярката била да се помогне на хотелиерите, тъй като сезонът е пред провал заради отлива на руски туристи.Копирано от standartnews.com
Embrace your climate change!
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

ivalin написа:препоръчително е да се знае, че идвайки в Канада, българите ще трябва да живеят в бараки и кочини от фазер и гипскартон, които аз наричам барутници и с мишки, и с плъхове, и с бълхи, и с дървеници, и със скунксове, и катерички, мравки, хлебарки и какво ли още не... леко за привкус ще добавя и циганите от цял свят, мръсни, гадни и нахални... все пак това е канадската националност и действителност, с която трябва да се гордеем, а не с българската си идентичност... :x :geek:
Звучи първоаприлско, ама сега погледнах, публикувано е на втори. :D :rofl:
Хората в шок! Плъхове по-едри от котараци нападнаха Свиленград, хранят се с пинчери. Мутантите се изравниха с броя на населението в града
Очакваме включване от ivalin за коментар, ама аз предпочитам да чуя давидко все пак. :$ Нещо спря да ни пита по 27 пъти, защо населението на Канада е толкова малко. Сега научаваме интересни факти за намаляващата популация на пинчери и котки в Свиленград. :rock:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от ivalin »

Разликата е, че в България е от сега и винаги е било "първо в София, после в другите градове" (в случая Свиленград). А тука в Канада винаги си е било така в цялата държава... "каквато държавата, такива и плъховете... огромни". :lol: :rofl:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

Чакай сега, да изясним. В статията не се говори нищо за канадските плъхове. Виж обаче онези от Раят на Земята - Свиленград са много подробно описани. Може би затова са и огромни, защото е Рай, ти как мислиш? :rofl:
Викаш, да не се отказвам от първоначалното си намерение скътаните за старини парици да ги вложа вместо в кондо във Флорида, в Свиленград. А с плъховете ще се оправим някак! Ще ми преподадеш няколко частни урока по екстерминейтърсво и всичко ще е OK! :y: :rock:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор