Знаете ли че...?!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Xахаха, Мухича търси отчаяно поддръжници. :D
Само че всеки е имал своите мотиви, напускайки Pодината и общо взето недоволните мазохисти от живота си в чужбина се броят на пръсти.
Жалко, че благодарение, къде на роднини, къде на канадската социална система имат прекалено свободно време и ни занимават тук с глупостите си. Това е единствената причина, която все още ме задържа да пиша тук. Без моето участие форумът би придобил аграрен характер. :P
Не знаехме че си на социална помощ ! :o
Явно там у Квебек си е нещо като запазена марка !
Ква ви е толкова далаверата с тоя шумаж ? :lol: :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

Не съм, бе! Получавам пенсията на умрялата ми баба от България. :D :rofl:
Шумажа далаверата му е, че фащаш шумата. :rock:
Първо се кръщаваш Линко, после напускаш и се внедряваш като Озо - агент под прикритие. Пфу, не трябваше да го споменавам, че сега ще се активизира, а аз го изпратих в пенсия. :doh:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Не съм, бе! Получавам пенсията на умрялата ми баба от България. :D :rofl:
Шумажа далаверата му е, че фащаш шумата. :rock:
Първо се кръщаваш Линко, после напускаш и се внедряваш като Озо - агент под прикритие. Пфу, не трябваше да го споменавам, че сега ще се активизира, а аз го изпратих в пенсия. :doh:
А кой е от Бяла Слатина ? :)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от Bistra »

Мама. :inlove: :l:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от agent Ozo »

Далаверата, Мухич, е да дойдеш в Квебек и да се обесиш 2 г. на врата на тати, без да пипнеш каквато и да е работа. И за да си запълваш времето и се разсейваш от скуката, се регваш като Жулианка във форума и започваш да рекламираш скапаните апартаменти в блокчето на тати. И най-вече да громиш и заливаш с помия говорещите истината за тези апартаменти т.е. да чистиш имиджа на тати.
И когато те изритват от форума заради сторените безобразия, изчакваш да се смени админа и се регваш като Бистра за да продължиш както преди - с дрязги и оплюване на съфорумници. Защото тати вече е продал блокчето, а мъжО се уредил на работа и е уредил и Бистрето да работи нещо, колкото да не е без хич. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от optics »

kiro написа: Ти за сарказъм не си ли чувал
Той те взе за сподвижник ;-)
Не че съм подстрекател, ама някой може ли да даде снимка от пловдивска улица където да се виждат толкова къщи и нито един дефект - обелено, боклук, разрушено и пр. Най-масирано оправени стари къщи се сещам в Златоград, и то пак не е държавата, а частна фирма платила за реставрацията.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от yahoo »

optics написа:Не че съм подстрекател, ама някой може ли да даде снимка от пловдивска улица където да се виждат толкова къщи и нито един дефект - обелено, боклук, разрушено и пр.
На всички картички от стария град в Пловдив снимките са повече от перфектни :)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от pumpy »

myhata II написа:Киро, защо си тръгнал да обясняваш на хора които цял живот са живели по панелки и бараки.
Седи и им гледай сеира, аз да си призная честно, от други нации не съм чул така гадно да си плюят родината !
Интересно, преди това ти "мнение" има изписани 4 страници. МОЖЕШ ли да покажеш едно мнение, което "плюе" родината ни :fubar:
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от pumpy »

yahoo написа:
optics написа:Не че съм подстрекател, ама някой може ли да даде снимка от пловдивска улица където да се виждат толкова къщи и нито един дефект - обелено, боклук, разрушено и пр.
На всички картички от стария град в Пловдив снимките са повече от перфектни :)
Само ако всички можехме да живеем по картички, спомени и мечти .....
Ето сега например аз отивам на плаж, под жаркото слънце на Хавай, бриза на плажа, пръскащите капки на океана и питието в ръката (разбирай ще правя една пломба, под лампата на стола, с ръкохватката с въздух/вода и турбина в ръка). Хайде, плажа(пациента) чака..........
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от myhata II »

optics написа:
kiro написа: Ти за сарказъм не си ли чувал
Той те взе за сподвижник ;-)
Не че съм подстрекател, ама някой може ли да даде снимка от пловдивска улица където да се виждат толкова къщи и нито един дефект - обелено, боклук, разрушено и пр. Най-масирано оправени стари къщи се сещам в Златоград, и то пак не е държавата, а частна фирма платила за реставрацията.

Що, ти видя ли "сарказъм в този пост ?
kiro написа:Българската възрожденска архитектура е толкова уникална, че се е разпространила по целия свят. Ето тази истанбулска улица например е директно копие на Стария Пловдив или Копривщица

Изображение
Я виж тук

Изображение

Изображение
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от myhata II »

pumpy написа:
yahoo написа:
optics написа:Не че съм подстрекател, ама някой може ли да даде снимка от пловдивска улица където да се виждат толкова къщи и нито един дефект - обелено, боклук, разрушено и пр.
На всички картички от стария град в Пловдив снимките са повече от перфектни :)
Само ако всички можехме да живеем по картички, спомени и мечти .....
Ето сега например аз отивам на плаж, под жаркото слънце на Хавай, бриза на плажа, пръскащите капки на океана и питието в ръката (разбирай ще правя една пломба, под лампата на стола, с ръкохватката с въздух/вода и турбина в ръка). Хайде, плажа(пациента) чака..........
Айде, цяла година за това си мечтал в оная дивотия, номера Пумпи е ем да живееш и работиш на готино място и хем да пътуваш по готини места !
:y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от pumpy »

myhata II написа: Айде, цяла година за това си мечтал в оная дивотия, номера Пумпи е ем да живееш и работиш на готино място и хем да пътуваш по готини места !
:y:
Нямаш си представа колко си далеч от истината...........Почти колкото е Форт Нелсън от там където си :lol:
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от analgin »

agent Ozo написа:Далаверата, Мухич, е да дойдеш в Квебек и да се обесиш 2 г. на врата на тати, без да пипнеш каквато и да е работа. И за да си запълваш времето и се разсейваш от скуката, се регваш като Жулианка във форума и започваш да рекламираш скапаните апартаменти в блокчето на тати. И най-вече да громиш и заливаш с помия говорещите истината за тези апартаменти т.е. да чистиш имиджа на тати.
И когато те изритват от форума заради сторените безобразия, изчакваш да се смени админа и се регваш като Бистра за да продължиш както преди - с дрязги и оплюване на съфорумници. Защото тати вече е продал блокчето, а мъжО се уредил на работа и е уредил и Бистрето да работи нещо, колкото да не е без хич. :)
Недей така, че Стрина ще се развихри отново тя мрази някой да и припомня какво е сътворила.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от agent Ozo »

Няма такава опасност, Аналгин. Нали заех председателското място в игнор-листата ѝ, няма как да ме чете.
Освен ако Мухата, като неин приятел, не прецака работата и вземе та ме цитира. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от domino »

Муха да не си посмял! Че, ако и тебе те игнорира, аз пък Ша Въ игнорирам всиЦките, и като влизам тука ще ми остане да чета само заглавията на темите. :D
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Публикувай отговор