Знаете ли че...?!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от MrGeek »

roumensp написа:Признай си, че си ползвал "Search by image", иначе просто няма начин да го познаеш. :)
И на мен много повече ми заприлича на Хълката, както би казал мухата. :D
Не знам защо ти се струва толкова странно, но на секундата го познах без никакви сърчове. Изобщо не си прилича с Хълк и ако по принцип си го гледал няма как да го объркаш на тази снимка. Гробаря ми беше един от любимите образи, когато навремето бяха пуснали кеч по българските кабелни канали. Тук в Канада обаче изобщо не го гледам. :)
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от optics »

Нова загадка.
Излишно е да казвам че зверски ми прилича на ицака.

Изображение

Не е задължително да кажете името (и аз не го знаех) - кажете къв е що е. И отново - без търсачки 8)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от спеца »

Кой е най-големият строител на инфраструктура в България?
Не по-различно е положението по отношение на жп линиите. Стамболов е успял да построи 529 километра жп линии, докато единствено Костов от най-ново време въобще е строил жп път – само 28 километра обаче. При Симеон Сакскобугготски жп линиите в България са намалели с 280 километра, а при Станишев – с 2219 километра. При Борисов няма нито увеличение, нито намаление.
Оказва се, че само по отношение на бюджетното положение Стамболов не е пръв от изброените премиери и кабинетите им. При края на управлението на Стамболов съотношението между дълг и приходи е 74%, при Костов – 164%, при Сакскобургготски – 76%, при Станишев – 23%, а след двете управления на Борисов – 53%.

се съм се чудил, защо/ нарочиха, посочиха/, правешкия мускетар...., за държавник.
мисля си, че ако беше такъв щеше да направи само три простички неща:
- магистрали
- релси
- да газифицира, България.
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от optics »

optics написа:Нова загадка.
Излишно е да казвам че зверски ми прилича на ицака.



Не е задължително да кажете името (и аз не го знаех) - кажете къв е що е. И отново - без търсачки 8)
Понеже гледам че никой не се е включил, да дам отговора полвин година по-късно:
Това е един актьор който играе "Шотландски боец".
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от ablood »

Мислехме, че се бъзикаш. Тази мутра е болезнено позната на повечето мъже.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от optics »

Аз общо взето не се бъзикам, защото се старая да не падам в типично българския маниер - хайде да се подиграем на някого. Бъзикането е частен случай на подигравка с някого.

Пример: Общак среща астроном (англоговорящи) и като чуе че е астроном - Аааа, ми ти знаеш ли защо съзвездието Орион е ирландец? Това си е бъзик щото отговора няма нищо общо с астрономията. Простотия. Да го видиш поне за малко объркан, че не знае отговора. На такива бъзици нося, но не правя. Освен ако човека ми е приятел.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от MrGeek »

Нова загадка, кой е този (без търсене в Гугъл)?

Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от roumensp »

MrGeek написа:кой е този (без търсене в Гугъл)
Признавам си, че не можах да позная без Гугъл.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от optics »

95% процента съм сигурен секунди след като го видях (честно без гугъл) - Това е носителят на първата нобелова награда. (Така по-секретно че ако съм прав да не издавам).
Ако ме натискат да кажа на кой българин ми прилича, тогава бих казал Ангел Кънчев (отново без гугъл).

И след като отговорих не съм гугълвал, така че чакам отговора с интерес.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от MrGeek »

optics написа:95% процента съм сигурен секунди след като го видях (честно без гугъл) - Това е носителят на първата нобелова награда. (Така по-секретно че ако съм прав да не издавам).
Ако ме натискат да кажа на кой българин ми прилича, тогава бих казал Ангел Кънчев (отново без гугъл).

И след като отговорих не съм гугълвал, така че чакам отговора с интерес.
Печелиш - това е наистина първият носител на Нобелова награда по физика от 1901 - Wilhelm Conrad Röntgen, който наистина прилича много на Ангел Кънчев (на снимката по-долу). :y: :)

Изображение
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от спеца »

„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от IFF »

MrGeek написа:
optics написа:95% процента съм сигурен секунди след като го видях (честно без гугъл) - Това е носителят на първата нобелова награда. (Така по-секретно че ако съм прав да не издавам).
Ако ме натискат да кажа на кой българин ми прилича, тогава бих казал Ангел Кънчев (отново без гугъл).

И след като отговорих не съм гугълвал, така че чакам отговора с интерес.
Печелиш - това е наистина първият носител на Нобелова награда по физика от 1901 - Wilhelm Conrad Röntgen, който наистина прилича много на Ангел Кънчев (на снимката по-долу). :y: :)

Изображение
Все едмо гледам сериала за Голямия Взрив, тия личности нищо не ми говорят. :D Кви книги четете вие бе.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от MrGeek »

IFF написа:Все едмо гледам сериала за Голямия Взрив, тия личности нищо не ми говорят. :D Кви книги четете вие бе.
Стига де, ти на рентгенови снимки не си ли ходил да ти правят? От къде мислиш идва термина? :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от IFF »

MrGeek написа:
IFF написа:Все едмо гледам сериала за Голямия Взрив, тия личности нищо не ми говорят. :D Кви книги четете вие бе.
Стига де, ти на рентгенови снимки не си ли ходил да ти правят? От къде мислиш идва термина? :D
Да бе, за имената е ОК, ама как ги знаете как са на снимка!?!
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Знаете ли че...?!

Мнение от 7George »

IFF написа:...
Изображение
Все едмо гледам сериала за Голямия Взрив, тия личности нищо не ми говорят. :D Кви книги четете вие бе.
Те през ония години с еднакви бради и униформи са движели. На мене ми заприлича на Ботев, ама щом казвате...

Питай за Големия взрив, аз го гледам. 8)
Embrace your climate change!
Публикувай отговор