Дата и час: Вто Сеп 19, 2017 11:08 am

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 121 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Дек 05, 2014 1:25 pm 
Напуснал форума
Аватар

anitsa написа:
Скандално: Филолози учат децата ни как се пишат “стрийптиз”, “пед_р_ст” и “дашен”

Тези са били травмирани като деца с програма "Знание". :tmi:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 05, 2014 7:32 pm 

Добра идея за правописа. Така децата ще станат изглеждат грамотни, като почнат да пишат по интернет форумите. Повече от тези думи няма да им трябват.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 07, 2014 12:51 am 
Аватар

anitsa написа:
===
P.S. Интересно, системата на този форум не позволява да се изпише правилно думичката “пед_р_ст” , замества я с думичката "младеж" :) Време е да се синхронизира с новото учебно помагало за първокласници

:* :hug: --> педeрaст - питай старите кучета, как. Аз съм хетеро-, но и тука много взеха да ги лансират, чак и филми показват, обучение в школата... ужаст.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 07, 2014 1:35 pm 

http://www.webcafe.bg/id_251631769_Na_d ... iya_jargon

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 13, 2014 4:06 pm 

Много е хубаво!
http://www.highviewart.com/articles/view/1049

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 16, 2014 4:48 pm 
Съсел
Аватар

А какво значи "дашен"?За мен си е обратното на стиснат. Кое е лошото? Същото важи и за още един куп думи набутани в статията, които са си съвсем нормални всекидневно ползвани думи - бръмбазък, смърдеж, смърдя, усмърдявам,сутиен,бременност и т.н.....

Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 16, 2014 5:16 pm 
Напуснал форума
Аватар

IRA написа:
А какво значи "дашен"?За мен си е обратното на стиснат. Кое е лошото? ..

Мръсното подсъзнание на родителите. :D
Aз не намирам нищо лошо и в думата пе_ераст като част от речта. Друг е въпросът в кой клас трябва да се обяснява. :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 22, 2014 6:25 am 

Много добра история!
Браво на момчето!
Видеото е много добро!
Мен това ме разплака,да видим как ще е при вас...
http://novanews.bg/news/view/2014/12/21 ... %BE%D1%82/

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 22, 2014 10:28 am 
Напуснал форума
Аватар

V-box не работи добре в Канада. Е, какво има да те разплаква? Събудил се българинът за благотворителност. |(
Това се прави ежедневно в Канада ( не снимаме с таблети и телефони само умрели войничета, все пак :tmi: ) и никой ни плаче, ни брише ред сълзи - ред сополи. :yawn:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 22, 2014 11:19 am 

Bistra тази история е много по-реална от много други,защото се иска и Сърце при този акт,а малко го притежават за съжаление!
При това момчето е излязло от подобен дом и историята е абсолютно реална.
А не като бивши мои работодатели в БГ,които носеха подаръци по Коледа и Великден на едни такива деца,снимаха се с тях,после се тагваха да ги види "цяло село",а в офиса се преобличаха,че същите тези деца ги гушкаха и разбираш ли много се били изцапали....и разказваха с полу-погнуса условията им на живот над черен хайвер,хапки,мезета и алкохол.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 22, 2014 12:03 pm 
Напуснал форума
Аватар

Е, не знам. Вие там сте паралелна вселена. Тук хората не си разказват какво са дали, нито пък пишат статии, а има случаи на немалко хора произлезли от бедни семейства и впоследствие придобили слава, които се ангажират с благотворителност. Дори една Селин Дион, ако вземеш. Какво объркват положението хапките черен хайвер, не разбрах само? За да си ги чула и видяла, значи и ти си яла. Ти дари ли пари или само си падаш впечатлителна? :^)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 22, 2014 1:03 pm 

Bistra аз пък не виждам на какво отгоре нападаш така яростно.
Кои сме "ние там" :^) и за каква вселена говориш идея нямам,като аз самата не съм в България.
А ти дари ли пари?
Аз,да.Дарих.Всяка кампания която имахме.И за бедните пенсионери също.
Хапките хайвер имат много общо за който го разбира посланието.
И ще те учудя,но аз си излизах от тези сбирки.не ми беше комфортно някак си,сериозно.
А и няма какво да се заяждаме за такива неща,защото като се скрием зад невероятните си линкове съм убедена,че голям % и в Канада и навсякъде другаде е произлязъл именно от тази БГ мизерия и няма как да бъде забравена!
Това е част от историята ни!
Спомням си само как четяхме в западната преса какво е Бъдни Вечер 80-те години,а баща ми се връщаше на 24 декември от работа в 8 часа,защото ги караха да подписват документи в Министерството в което работеше за 5-годишната петилетка.
радвам се искрено на това момче,което е доставило най-необходимото на тези деца от собственият си джоб.
И Bistra не е нужно да четеш и коментираш щом не е твоята статия,просто!
Не е необходимо да нападаш,обсъжадш хора,които не познаваш реално все пак има и тема като Турнето на Малина в Канада,в която гледам си се разписала!Явно по ти пасва някак си!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 22, 2014 1:53 pm 
Напуснал форума
Аватар

Mielle написа:
Мен това ме разплака, да видим как ще е при вас...

Съжалявам, че не всички сме на едно мнение! Мисля, че ти помоли за отзвук. Какво общо имат другите теми, не разбирам? :fubar:
Но ако следваме тази посока, поразтърси се! Ще откриеш всякакви екземпляри : такива, които подреждат хората в пирамиди (явно са били фараони в предишен живот :D ), делят ги на черни и бели, etc..., абе въобще пъстър свят! :rock: :party:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 22, 2014 2:24 pm 

Bistra Да,плача понякога на подобни истории и не виждам лошо в това.
Емоционална съм.Няма как да задържам подобни емоции,вредно е просто.
А и не искам 100% да се хареса ,хората са различни.
Но и не приемам да величаем канадската общност,европейската или която и да е на тема благотворителност,защото тези нации имат традиции в това.Ние прохождаме още,факт.Но все пак начало трябва да бъде поставено някак си и това което видях на мен ми хареса.
Ще споделя какво видях аз и ще приключа този видео материал:Видях един човек,който е направил добро дело и има добро сърце.Той не обвиняваше съдбата си,родината си,политиците,съседите си за всичко,което е преживял,а е търсил и намерил начин да поеме свой собствен път,който виждаме е успешен.И е решил да подари една Коледа на едни деца,които не са изпитали тръпката да седнат на празничната трапеза до майките и бащите си.Утре тези деца ще излязат от там и колкото повече подобни добри примери имат пред себе си биха могли да следват мечтите си.А както виждаш засега са простички-от радио през колело.Животът извън домовете повярвай ми ги плаши.И този човек намери желание,средства и време да ги подкрепи с нещо,което нямат-надежда.За мен това е благородно.
Това видях аз.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 22, 2014 3:16 pm 
Напуснал форума
Аватар

:y: :handshake:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 121 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]