Дата и час: Вто Сеп 19, 2017 11:10 am

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 121 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 10, 2017 1:33 pm 

спеца написа:
25 въпроса с Теа Денолюбова

Цитат:
Живея в България, защото…
имах възможността да живея навън и така разбрах кое е мястото, от което не искам да си тръгвам.

;) ;)

Като чета постните, йет превзети въпроси към никому неизвестната, иначе симпатичната девойка, си спомням за суперскучните лексикони, които нашите съученички от началното у-ще ни караха насила да попълваме – кой е любимия ти цвят, кое е любимото ти ястие... Колкото и цинично да звучи, всеки нормален мъж с чувство за хумор би искал да прочете въпроси от рода на "Какъв секс би правила през последния ден от живота си – вагинален или анален?". "Размера има ли значение?". "Обичаш ли трисъм?", вместо да се впечатлява колко е начетена Теа Денолюбова (дори и името и е превзето, явно Риалити Уинър е било вече заето :rofl: ). Обаче вината не е само нейна интервюто да е толкова скучно – вината е и на задаващият въпросите. И като стана дума за Изгубени в превода (според мен супер скучен и надценен филм), се сещам за царя на интервютата Х. Стърн, който може да направи едно интервю забавно, дори и с не-особено интересни личности като Скарлет ЙохансОн :rofl: (пак според мен надценена актриса и като външност, и като талант, а за „секси“ гласа и да не говорим – звучи ми като гласа на 70 год жена, пушила 50 години.

https://www.youtube.com/watch?v=ohczpQZ6KBQ

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 121 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]