Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

Боко подкара влака с 205 км в час.
https://news.bg/regions/borisov-kara-vl ... km-ch.html"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

България тясна за мойта душа е:
http://www.standartnews.com/biznes-ikon ... 33270.html"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

Изображение
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Koko »

joro написа:Изображение
Едно от нещата с които бай Тошо остана в историята е това че надживя собственият си бюст-паметник, при това още докато беше на власт, а на бат Бойко паметник кога се очаква да му вдигнат? Че да има време и да го надживее.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Фотогалерия: Бойко Борисов в действие срещу ЦСКА 1948

В средата на втората част съдията отсъди спорна дузпа за "Витоша", а зад топката застана Борисов.
Стражът на ЦСКА спаси, но реферът реши ударът от бялата точка да бъде пребит, като от втория опит Бойко Борисов не сбърка.
Този как още не са го сложили в националната гарнитура? Интересно дали също така си мисли, че в международните дела може по същия начин някой да му свири за повторно изпълнение, когато забърка поредната каша? :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от c200 »

Решението на съдията е правилно. Имаше 4-5 човека в наказателното поле преди момента на удара, включително и играч на ЦСКА.

https://video-yyz1-1.xx.fbcdn.net/v/t42 ... e=57BF03E5"
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Изображение
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Mielle »

И скандалчето от тази вечер.
Разбрах от познати, че е било дадено дори време в телевизионен ефир да се извиняват и обясняват дали СА или не СА се...
Развръзката е в 33 минута на клипа:
http://offnews.bg/news/Obshtestvo_4/She ... 35241.html"
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

Народът оценявя управляващите по това, което правят, а не по това, което плямпат хейтърите комплексари по форумите.
http://m.standartnews.com/mneniya-komen ... 42531.html"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Mielle »

Стандарт отдавна не е това, което беше. Статията е смешничка.
Ето по-съвременен източник!! Избирайте си източниците..., че някои журналисти в БГ бая са се увъртяли в коленичене и кланяне.
"Дипломати, бивши и настоящи политици, членове на Гражданския съвет на Реформаторския блок, интелектуалци Открито писмо по повод на тревожни тенденции във външната и европейската политика на Република България изпратиха отворено писмо до президента Росен Плевнелиев, премиера Бойко Борисов и председателката на НС Цецка Цачева заради "тревожни тенденции в българската външна и европейска политика", заиграването с Турция и Русия и непремерени действия на изпълнителната власт. "
http://clubz.bg/43960-v_pismo_do_vlastt ... a_politika"
umeiko
Мнения: 466
Регистриран на: Чет Авг 09, 2012 8:52 pm

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от umeiko »

Mielle написа:Стандарт отдавна не е това, което беше. Статията е смешничка.
Ето по-съвременен източник!! Избирайте си източниците..., че някои журналисти в БГ бая са се увъртяли в коленичене и кланяне.
"Дипломати, бивши и настоящи политици, членове на Гражданския съвет на Реформаторския блок, интелектуалци Открито писмо по повод на тревожни тенденции във външната и европейската политика на Република България изпратиха отворено писмо до президента Росен Плевнелиев, премиера Бойко Борисов и председателката на НС Цецка Цачева заради "тревожни тенденции в българската външна и европейска политика", заиграването с Турция и Русия и непремерени действия на изпълнителната власт. "
http://clubz.bg/43960-v_pismo_do_vlastt ... a_politika"
Е как искаш стандарт да е нормален след като само шпиони и доносници го списват. Че даже и не ги е срам :censored: :devil:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Цитат на деня: Сън нямам нощно време, преди срещи с Ердоган, Путин или Кери

"Аз, ако мислите, че имам сън нощно време, когато ми предстои на другия ден да съм седнал до Ердоган да изтърпя всичко, което знам, че може да ми причини на държавата. Или когато ще имам разговор с президента Путин и трябва да отстоя това, което са надробили преди мене маса правителства? Или с държавния секретар Кери трябва да говоря по енергийните въпроси, които други преди мен надробиха, това ми коства здраве, това ми коства безсъние".

Премиерът Бойко Борисов в коментар по БНТ

Изявлението на премиера дойде по повод предизвикания от Слави Трифонов референдум и фактът, че водещият няма да носи никаква отговорност за резултата от приемането на предложенията. "Защото едно е от сцената да говориш, съвсем друго е да дойдеш и да носиш в този глобален свят тежката отговорност, която носим ние", уточни Бойко Борисов и призова Трифонов да си направи партия.

Той посочи, че още след Брекзита в Англия е знаел, че ще има промени и в Щатите. "Политиката, която ще води Тръмп, няма да е това, което обяви. Едно се говори в предизборната кампания, и в България е така, а друго се прави", посочи премиерът
.

Изображение
Освен всичо друго явно е и пророк! :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

Последна фаза на Героите на Шипка- "Грабвайте телата"
http://www.segabg.com/article.php?id=830174"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от tonich »

MrGeek написа:
Цитат на деня: Сън нямам нощно време, преди срещи с Ердоган, Путин или Кери

"Аз, ако мислите, че имам сън нощно време, когато ми предстои на другия ден да съм седнал до Ердоган да изтърпя всичко, което знам, че може да ми причини на държавата. Или когато ще имам разговор с президента Путин и трябва да отстоя това, което са надробили преди мене маса правителства? Или с държавния секретар Кери трябва да говоря по енергийните въпроси, които други преди мен надробиха, това ми коства здраве, това ми коства безсъние".

Премиерът Бойко Борисов в коментар по БНТ

Изявлението на премиера дойде по повод предизвикания от Слави Трифонов референдум и фактът, че водещият няма да носи никаква отговорност за резултата от приемането на предложенията. "Защото едно е от сцената да говориш, съвсем друго е да дойдеш и да носиш в този глобален свят тежката отговорност, която носим ние", уточни Бойко Борисов и призова Трифонов да си направи партия.

Той посочи, че още след Брекзита в Англия е знаел, че ще има промени и в Щатите. "Политиката, която ще води Тръмп, няма да е това, което обяви. Едно се говори в предизборната кампания, и в България е така, а друго се прави", посочи премиерът
.

Изображение
Освен всичо друго явно е и пророк! :D :rofl:
ББ са сила! :rock:
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от 7George »

Фейсбук:
Към 15 часа междинните данни от балотажа показват следните резултати:

Избирателна активност 33,8%.
Румен Радев 58,9%
Цецка Цачева 36,1%..
Някои ще си ходят да си разхождат псетата и да спят по-спокойно. Такъв е живота... 8)
Embrace your climate change!
Публикувай отговор