Убиха Боби Цанков в центъра на София

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
gt_2006
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 2:34 pm

Re: Убиха Боби Цанков в центъра на София

Мнение от gt_2006 »

Е,ние не четем "ПРО-Анти"/когото всъщност набързо изтри,защо ли?/или "Десант", недай боже "Нова зора"!!!! Ето тук едно друго четиво.http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5098734,00.html
Унизената журналистика




Изстрелите на столичния булвард „Стамболийски” в началото на седмицата прозвучаха като истинска „Ода на радостта” за обагрената в ярко жълто медийна среда на „европейска” България...
Цяла седмица името и личността на отстреляната жертва не слязоха от информационните емисии, от вестникарските страници, от студиата на практически всички електронни медии, в това число и женските кулинарни и козметични предавания. Неизбежното митологизиране на личността на потърпевшия, ..Дори повече, бивш работодател на убития в местна развлекателна радиостанция (междувременно осветен като агент на някогашните тайни служби) обяви на всеослушание, че жертвата била „най-добрият български радиожурналист през последните 15 години”, но той все пак го изгонил, защото въпросният пускал в ефир реклами за своя лична сметка.
Аватар
кондьо
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Яну 14, 2010 11:48 am
Местоположение: софето

Re: Убиха Боби Цанков в центъра на София

Мнение от кондьо »

MrGeek написа: Това показва тоталната деградация на българското общество, чиито днешни "ценности" се вписват чудесно в любимите приоритети на мухЪтЪ II.
даааа
значи:
не на турските сериали по телевизията! вън арабите от БГ! циганите на сапун! вън българите от ЕС и шенгенски визи за тях! оп...аа-а-а,не така! за турците,арабите и циганите съм напълно съгласен,ама как така българите вън от ЕС?!? не може така- т а това си е чист расизъм! аз съм си за БГ в ЕС.не може да определяме хората само по нациолността. искам расова и национална справедливост!!! Венсеремос!...
Публикувай отговор