Поради завишения интерес

Къде, кога, какво и как предстои да се случи.
Публикувай отговор
zornica
Мнения: 601
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:01 pm
Обратна връзка:

Поради завишения интерес

Мнение от zornica »

Поради завишения интерес към Театралната Комедия "Не залагай на англичаните"
и запазване на местата в залата,
моля Ви, ако не се имали възможност да закупите билета си досега,
обадете се и запазете билет на местата за продажба на билети.

Информация от Канадско-български културен център „Зорница”- СПЕЦИАЛНО за „Зорница”, първия български вестник в Монреал:

ОТКОГА се зароди във вас желанието за Театъра, вашите по-ВЪЛНУВАЩИ роли, влиянието на Театъра В ЖИВОТА ВИ?

- СИМЕОН ГЪЛЪБОВ: Записах Театрално Изкуство за Драматичен Театър при проф. Цветана Манева с идеята да се прехвърля втората година в бизнес администрация. Но какво се случи с мен? Под влияние на МАГИЯТА НА ТЕАТЪРА и професионалното обаяние на Цветана Манева, установих, че през цялото време в мен е къкрела СТРАСТТА, ЛЮБОВТА към ТЕАТЪРА и е чакала времето и мястото за да се прояви!!! От този момент никога повече не мислех за друго освен Театър! При Цветана Манева завърших и Магистратура за Кино. По-вълнуващи участия за мен бяха „АНГЕЛИ В АМЕРИКА” в Народния Театър, с Асен Блатечки в „ РОБЕРТО ЗУКО” в ролята на Роберто, с Теди Москов в няколко спектакъла: „ РИЧАРД ТРЕТИ” в ролята на Бракъм Бери, в „КАРАЙ ДА ВЪРВИ” в ролята на Кандит, в „УЛИЦАТА” наживо. Със Сашо Морфов в „НА РЪБА”. , Имам участия в много студенстки спектакли, както и на Театъра в Пазарджик. Чувстам огромно удовлетворение от работата си, когато публиката се смее или плаче! Когато съм на сцената, усещам как сърцето ми бие с ритъма и духа на ВРЕМЕТО, което исторически отразяваме. Теаърът е моята Стихията, това е моето АЗ.
-

- ИЛЯ ПЕПЕЛАНОВ: Страстта ми към театъра е от ранна детска възраст, тъй като моят баща е актьор и аз съм закърмен с театър. Аз съм от малкото хора, които от ранна детска възраст знаят с какво искат да се занимават цял живот. Актьорският път е дълъг и труден, но удовлетворението е огромно. Чувството, което изпитва един актьор, когато чуе звукът от аплаузите след спектакъла е неописуемо. Нещото, с което се занимавам , аз мога да определя по-скоро като начин на живот от колкото като професия. Вече имам доста роли зад гърба си и всички тях съм работил и играл с невероятна любов. Играл съм в пиесите"Медея", "Без Зестра", "Службогонци", "Големите момичета не плачат" , "Не залагай на англичаните" и много други.
-

- КАЛИН ПОПОВ: Роден съм на 13 април 1989 година във Варна. Започнах да се занимавам с театър на 6 годишна възраст, благодарение на моите родители ,които ме записаха в състава на Варненска Детска Опера с Ръководители Ганчо Ганчев и Миглена Шишева. През годините сме изиграли над 12 спектакъла и мюзикъли, някои от които —„ Ваканция на село”, „Тип и Топ от планетата Флоп”, „West side story”, „Магьосникът от Оз”, и „Един Американски уикенд” по мотиви от романа „Том Сойер” с режисьора Николай Априлов. В този спектакъл имах удоволствието да изиграя главната роля и именно тя ме насочи към идеята да се занимавам с театър. През 2008 година влязох в Натфиз в класа на проф. Маргарита Младенова. Изиграхме много представления в които имах честта да вляза в образа на Альоша Карамазов от” Братя Карамазови” на Достоевски, Тузембах от „Три сетри” на Чехов, Медведенко от „Чайка” на Чехов. През 2011 година спечелих стипендия от Съюза на Българските артисти за отличен успех, която беше връчена на годишните награди „Икар”. Театърът е начина ми да живея истински живот, винаги да изненадвам себе си, да се чувствам щастлив и обичан.

https://www.facebook.com/Do-not-bet-on- ... 170670159/"

https://www.youtube.com/channel/UC78mMV ... oA0k9HokWA"
***************************
М О Н Р Е А Л, Канада
16.09.2017, Събота, 19.00 ч.
Ecole de Musique Vincent d Indy,
628 Cote Sainte Catherine, MTL, Outremont, QC, H2V 2C5
Закупуване на билети: Ива Беличка и
(514) 629 6951- Българско Училище "Св.Св.Кирил и Методий"
(450) 934 2877 - Бълг Магазин "Балкан"
(450) 671 1941 - Marché "Милена"
(514) 495 6535 - Турска Сладкарница "Ефес"
(450) 667 3318 - Гараж "Роза"
(514) 583 9156 - Aroma Energy
(514) 659 1387 - Вили Сумина, travel agent
(514) 652 6290 - Роси Маринова
(514) 649 6969 - Плувен клуб "Добри Динев"

СИМЕОН ГЪЛЪБОВ
Изображение

ИЛЯ ПЕПЕЛАНОВ
Изображение

КАЛИН ПОПОВ
Изображение

РЕЖ. ВЛАДЛЕН АЛЕКСАНДРОВ
Изображение
Публикувай отговор