Малко да ме ориентирате

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Малко да ме ориентирате

Мнение от analgin »

За да се ориентираш още малко, ако ще идваш в Монреал не се връзвай на обявите на Балби (събирача на комисионни) за квартири във Вердън, защото ако попаднеш там в гетото със сигурност всичко детско в теб ще се изпари на момента и ще видиш реалната действителност - хора които от раждането до пенсионирането си са на социални помощи.
Успех и следвай мечтите си, ако си настоятелен те ще сбъднат. Разчитай и вярвай основно на себе си.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Малко да ме ориентирате

Мнение от Kan_Tangra »

pumpy написа:
Kan_Tangra написа:А тебе като те кефеше Монреал, защо избЕга?

Като те кефеше индианската тундра, защо избЕга?

Като те кефеше Канада, защо избЕга?

Мястото и положението нямат значение. Само да не е Канада :rofl:
Ай, мерси!
Ходи ти там!

Офтопик: кой ще ми даде определение за лицемерие?

... И не ми казвайте... Пум... :D
Не съм избягал, а се преместих там където й харесва на жена ми. Аз, за разлика от теб не съм свободен електрон и имам семейство и отговорности. Но и там където съм не са само "бели хора" така че не разбирам сравнението. Да не говорим, че живея на място, където проблема на прасето е легален. Сега сещаш ли се защо сме се преместили тук :D
Не се сещам защо сте се преместили.
Така и не разбрах тогава защо се заяждаш с мен и защо си мислиш, че аз нямам отговорности.
Не разбрах и защо аз трябва да съм отговорен, че ти имаш отговорности. И защо се оплакваш от тях и се оправдаваш.
Не разбрах и защо си перманентно кисел, негативен и заядлив. Ха дано 'ти пусне' на теб на новото място, каквото и да означава това ... ти си знаеш.
Откога стана престъпление да отидеш там, където има 'само бели хора'!?
Откога стана някаква добродетел да отидеш там, където има 'не само бели хора'!?
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Малко да ме ориентирате

Мнение от спеца »

неква мода ще да е!
от друг форум:


Здравейте! Аз съм тийнейджърка и е нормално като такава, да се замислям за своето бъдеще. Имам няколко въпроса, на които ще се радвам да получа отговор. Всички ми казват, че съм момиче с много големи възможности, контактна съм, хубава съм и мога да постигна всичко, което поискам. Съветват ме да не оставам в България.
Аз нямам нищо против на живея в чужбина, но със сигурност искам да е англоговоряща страна, защото дори и да уча немски, езикът не ми е приятен, а английският ми е доста добър.
Мислех си за Ван. Казват, че реализацията там е голяма, а градът като цяло е хубав. Бихте ли ми казали нещо повече за него? Например кои професии там са високоплатени, трудно ли ще бъде да си намеря апартамент и работа и дали имате по-добри предложения. Според мен големият град няма да ми бъде затруднение, но може би си мисля така, защото съм млада и амбициозна. Ще се радвам да прочета Вашите коментари. Лек и спокоен ден!
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Малко да ме ориентирате

Мнение от pumpy »

Таз девойка е намерила решението на проблема си:
Всички ми казват, че съм момиче с много големи възможности, контактна съм, хубава съм и мога да постигна всичко, което поискам.
Някъде не прочетох какво може и какво предлага като продукт, на който да базира успеха си, освен горното де. Остава да си намери някой с канадски паспорт и да го убеди да се върне обратно на тръстиката за да й е "ракета носител"

Или пък батката е започнал рекламната кампания вече с оглед на падащите през декември визи ???
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Малко да ме ориентирате

Мнение от Павел »

pumpy написа:Таз девойка е намерила решението на проблема си:
Всички ми казват, че съм момиче с много големи възможности, контактна съм, хубава съм и мога да постигна всичко, което поискам.
Някъде не прочетох какво може и какво предлага като продукт, на който да базира успеха си, освен горното де. Остава да си намери някой с канадски паспорт и да го убеди да се върне обратно на тръстиката за да й е "ракета носител"

Или пък батката е започнал рекламната кампания вече с оглед на падащите през декември визи ???
Аз се сещам за един такъв, ама не знам Танграта има ли канадски паспорт :)
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Малко да ме ориентирате

Мнение от pumpy »

Kan_Tangra написа: Не разбрах и защо си перманентно кисел, негативен и заядлив. ....
Когато ми се налага да чета расистки изказвания съм особено КИСЕЛ....Когато разни простаци в милата ми татковина си правят "шегички" със смъртта на милиони хора по време на втората световна война съм ужасно КИСЕЛ.
Когато ученици умират от бой, получен от други ученици съм ужасно КИСЕЛ. Когато хората се бият по улицата, защото няма място да се разминат съм ужасно КИСЕЛ.
Виждаш ли връзката между горните ? Ако я виждаш, не ме питай защо съм негативен и заядлив.....

BTW ми се вижда супер безумно един "тъмен балкански субект" да говори за "бяла" работа, страна и хора.....

След като написах горното попаднах на следната статия и да тя ме прави УЖАСНО КИСЕЛ:

https://news.bg/bulgaria/v-sofiya-prebi ... ta-mu.html"
Финансистът от Лондон беше нападнат в центъра на София, предаде bTV.

Лондончанинът, който е от нигерийски произход, е пребит посред бял ден край Руски паметник. Предполага се, че е атакуван само заради това, че е с различен цвят на кожата. Нападателите засега са неизвестни.

Пострадалият Окон Анянихи е пристигнал у нас на екскурзия, без да има представа, че ще се наложи да си тръгне пребит и разочарован.

"Разхождах се из града, разглеждах. Бях около Руски паметник и ме нападнаха в гръб. После един непознат ме удари наистина силно в лицето. Като дойдох на себе си очите ми бяха замъглени - не виждах добре. Виждах мъгливо, че стои там. После отново ме приближи. Питах го: какво не е наред, защо ме удари? Той просто продължи оттам, откъдето беше дошъл. Видях и втори човек. Не разбрах какво каза и извади малък джобен нож. Опита се да го отвори." - разказва Анянихи.

Той се е опитал се да вземе такси до най-близката болница, но таксиметровият шофьор е отказал да го качи.

"Попитах шофьора може ли да ме заведе до болница, защото кървях. Дори не свали прозореца на колата. Само поклати глава отвътре. (...) Аз продължавах да повтарям: болница, болница, къде има болница? Той само посочи отвътре посоката." - допълва пострадалият.

Стигнал пеша до "Пирогов", където му почистили раните и му били инжекция. Не може да си обясни нито агресията, нито нападението.

Сигнализирал е за случая в столичното Шесто районно управление.

"Когато отидох до полицейското управление, никой не поиска да ми помогне. Бях много разочарован. Трябваше да стоя навън час и половина." - допълва Окон Анянихи.

От СДВР заявиха, че се е наложило да извикат преводач, който да разпита мъжа на английски. Затова се наложило да чака
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Малко да ме ориентирате

Мнение от Kpetrov »

pumpy написа:
Kan_Tangra написа: Не разбрах и защо си перманентно кисел, негативен и заядлив. ....
Когато ми се налага да чета расистки изказвания съм особено КИСЕЛ....Когато разни простаци в милата ми татковина си правят "шегички" със смъртта на милиони хора по време на втората световна война съм ужасно КИСЕЛ.
Когато ученици умират от бой, получен от други ученици съм ужасно КИСЕЛ. Когато хората се бият по улицата, защото няма място да се разминат съм ужасно КИСЕЛ.
Виждаш ли връзката между горните ? Ако я виждаш, не ме питай защо съм негативен и заядлив.....

BTW ми се вижда супер безумно един "тъмен балкански субект" да говори за "бяла" работа, страна и хора.....

След като написах горното попаднах на следната статия и да тя ме прави УЖАСНО КИСЕЛ:

https://news.bg/bulgaria/v-sofiya-prebi ... ta-mu.html"
Финансистът от Лондон беше нападнат в центъра на София, предаде bTV.
Пумпи, ето малко да се разведриш с друга статия:
The Israeli government has identified the men who carried out an arson attack that killed three members of a Palestinian family - but has opted not to press charges, the country’s defence minister has reportedly said.

От кога най-големите расисти се възмущават от нарицателното бяла работа!?
От кога "шегичките" са по-страшни от самите деяния, които се извършват в името на другите ти две "татковини"?
По всичко личи, че си КИСЕЛ доста избирателно.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Публикувай отговор