работодател

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
radoslava
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Мар 21, 2016 2:50 pm

работодател

Мнение от radoslava »

Здравейте имам работодател от Канада който ме изисква да работя за него ще се наложи ли да
ходя на интерву в посолството благодаря
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: работодател

Мнение от ablood »

Не мисля, че ще ти се наложи.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: работодател

Мнение от Koko »

radoslava написа:Здравейте имам работодател от Канада който ме изисква да работя за него ще се наложи ли да
ходя на интерву в посолството благодаря
На първо място - става дума за получаването на работна виза?
Ако въпросният работодател си свърши работата като хората да ви приготви необходимите документи за такава виза, то тогава наистина няма да се налага да ходите на интервю в посолството.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
radoslava
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Мар 21, 2016 2:50 pm

Re: работодател

Мнение от radoslava »

Благодаря Ви да за работна виза става въпрос. Работодателят ми има разрешение от тамошното буро по труда че може да изисква чужденци за работа.Знаете ли какви документи трябва да изпрати до посолството?
А аз да ползвам ли фирма посредник?Какъв е редът не знам
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: работодател

Мнение от Koko »

radoslava написа:Благодаря Ви да за работна виза става въпрос. Работодателят ми има разрешение от тамошното буро по труда че може да изисква чужденци за работа.Знаете ли какви документи трябва да изпрати до посолството?
А аз да ползвам ли фирма посредник?Какъв е редът не знам

Прочети внимателно указанията в този уеб сайт, както и накарай въпросният работодател да ги прочете също:

http://www.cic.gc.ca/english/work/permit.asp"
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Публикувай отговор