Местене между провинции (от Онтарио в Бритиш Колумбия)

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Местене между провинции (от Онтарио в Бритиш Колумбия)

Мнение от pumpy »

Аз съм се местил от Монреал до Денвър - 2007 през зимата, около 1500 километра по-малко:
Наех фирма за багажа, около 3000 паунда, струва ми около 3000 долара. Натоварих около 2000 паунда във форд фристар и пътувах лично с едното ми дете. Отне ми 4 дни и 3 спанета по пътя в хотели. Жена ми и бебето летяха директно до Денвър няколко дни след като стигнах аз. Багажа дойде с фирма около 3 седмици след като всички тръгнахем от Монреал.
Раносметка: глупава постъпка, поне тази с багажа и компанията. Ако бях продал багажа, който возих с компанията и със спестените 3000 долара можех да си купя същите "боклуци" със Денвър и да не се занимавам в глупости. При последното ми местене миналата година в новата ни къща, все още имаше неща със стикерите н тях от професионалното местене през 2007 - тоест явно не съм ги ползвал повече от 7 години, познай колко са ми трябвали през това време.
Това, което трябваше да направя и да си взема едно ремарке, да си натова важните неща и да си пътувам с колата, както направих със сина ми. Жена ми е бебето все едно щяха да летят, прсто местенето на леглата/секции/пералня/сушилня и кой знае още какво беше ненужно упражнение.

Ако сте късметлии, за енда година не може да сте събрали МНОГО безсмислици, такак че би трябвало да ви е по-лесно. Успех
Публикувай отговор