Екскурзия в Квебек!

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Екскурзия в Квебек!

Мнение от Pavel M »

Kan_Tangra написа:Батка, не ги разбираме тия работи.
Сега, с ниския курс на канадския долар, квебек става световна туристическа дестинация!
Както е към еврото 1.60, а към бг лев е долар за 1.25 лв, да идеш в Квебек на екскурзия може да ти излезе и по-евтино от Пловдив.
Виж самолетния билет си е цакане. Но хората може да имат натрупани майлс на кредитната карта и да не ги бърка.
Освен това, и ти да обикаляш цяла година по тропиците и жегите на круйза ще ти се прииска кебекски хлад и малко мартенски половин метров сняг с кленов сироп. :)

бе то е ясно ,че човек иска да има това което няма и иска да види това което не вижда,ма се чудя от къде идва тая пропаганда,че в кебек сити и канада нещо си заслужава да се изхарчат някакви пари
за мен големите канатски градове са си пълен провал като туристическа дестинация да си похарчиш парите.де да знам,може би щот съм живял 2 петилетки по тия земи,ама не си заслужава харчовете да видиш едно голямо нищо
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Екскурзия в Квебек!

Мнение от Guinness »

sk8soarelui написа:Здравейте мили хора, искам да ви попитам не6то. Живея в София и планирам да си направя екскурзия в Квебек в средата на март, за да се видя с приятели там, мисля да остана 1-2 седмици.
Една седмица ,ако комбинирате Кебек сити с Монтреал може и да я запълните със "забележелителности".Ама на втората седмица освен да умрете от скука,няма какво друго да правите.
Успех!
Публикувай отговор