Детската евровизия

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
compaq
Мнения: 347
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 1:29 am
Местоположение: MTL

Детската евровизия

Мнение от compaq »

Ние не можем да гласуваме за нашата кандидатка в детската евровизия, защото не сме на територията на участващите държава, от където единствено може да се гласува. Няма ли начин и ние от канада да гласуваме за българското дете?
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Детската евровизия

Мнение от yahoo »

И аз се интересувам от този въпрос. Габриела е истински талант и заслужава да бъде подкрепена не само от българите в Европа и Австралия.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Детската евровизия

Мнение от optics »

И двамата пеят отлично, но поотделно. Песента е калпава по мое мнение, а по мнение на експерти гласовете не си подхождат и момичето е принудено да пее в по-висока тоналност и да се мъчи. Няма да стигнат успеха на Крисия и близнаците.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Детската евровизия

Мнение от yahoo »

Дотук виждам много силно начало. Струва ми се че конкуренцията ще е доста по-сериозна от предишния път, а пък и чаровницата Крисия трудно може да бъде надмината.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Детската евровизия

Мнение от optics »

къде гледаш ? има ли на запис ?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Детската евровизия

Мнение от yahoo »

optics написа:къде гледаш ? има ли на запис ?
По нетера го гледах на живо, но не знам дали ще го пуснат и на запис. Предполагам утре ще се появи на много места из мрежата. 9-то място за нашите. Малта взеха първото място. Крисия също имаше страхотно включване с песента от миналата година и една нова.
В момента виждам да има само запис в drundoo.com
Публикувай отговор