Второкласни граждани или членове на профсъюза

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Второкласни граждани или членове на профсъюза

Мнение от roumensp »

Kpetrov написа:Кеде видя някога да съм казал, че гласувам за смотаняците либрали?!
Не съм видял, сори, вероятно предпочиташ NDP. :D Ако говорим сериозно, няма такава партия дето удовлетворява всички по всички въпроси, всички си имат и плюсове и минуси и човек обикновено избира по-малкото зло, според разбиранията си.

Кой е тоя дето се е надъхал за борбата с тероризма, защото не мисля че съм аз ? Все още помня времето, когато не ме прекарваха през рентген преди всеки 2-ри полет (лош късмет имам открай време), не трябваше да си събувам обувките и не трябваше да си хвърлям бутилката с вода в боклука. Но го приемам като необходимо зло, защото предпочитам да кацна цял ... И за разлика от доста от пишещите тук, не мисля, че всеки арабин е терорист.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Второкласни граждани или членове на профсъюза

Мнение от miteto »

roumensp написа:Но го приемам като необходимо зло, защото предпочитам да кацна цял ...
TSA не се успяли да намерят оръжия и експлозиви 67 от 70 опита (95% провал) :rofl:
http://www.cnn.com/2015/06/01/politics/ ... ing-tests/"

Някой направи МНОГО пари с цялата тая история с увеличеното секюрити. Ама тия пичове, дето претърсват са на минимална или близка заплата и съответно ги бОли шмайзера кой кво пренася - единствения ефект е пречка и досада за тия, дето наистина нямат какво да крият.
И за кво въобще им е на терористите да се завират през металодетектори с изобретателни експлозиви във бебешко мляко, като могат да влязат абсолютно спокойно в някой голям мол през уикенда и да постигнат 5 пъти повече жертви? Дали наистина сме повече "protected" или само така ни се струва ;)
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Второкласни граждани или членове на профсъюза

Мнение от 7George »

Kpetrov написа: П.П.
Само да те попитам, ако ходиш да се биеш по тези горещи точки, но на другата страна, то тогава какво си?
Тогава явно си анти-терорист. ;) И имаш една жълта лентичка на колата си лепната. :rock:
Embrace your climate change!
Публикувай отговор