Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
YOUPPI
Мнения: 1390
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:38 pm
Местоположение: Centre Bell

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от YOUPPI »

analgin написа: Освен мен има и други натровени, а продавачите са информирани и от тях.
До тук нито един факт. В българският език на това му викат КЛЕВЕТА.
не съм дилетант - все пак две години съм се занимавал с тия глупости при това в реална бойна обстановка... ...факт е основното място на поражение - носа на самолета в областта на пилотската кабина леко над пода на кабината Eфр. Гийк
sim
Мнения: 79
Регистриран на: Вто Авг 23, 2005 6:15 pm
Местоположение: Montreal

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от sim »

Ние също имахме неприятно преживяване с кебапчета от същия магазин. Не знам дали е клевета, но здравето ни е по-важно и ще се въздържаме за в бъдеще да ги купуваме от там.
YOUPPI
Мнения: 1390
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:38 pm
Местоположение: Centre Bell

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от YOUPPI »

Искам първо да уточня, че нито съм собственик, нито съм акционер, нито имам нещо общо със собствениците нито на Балкан, нито на София. Има стоки, които в единия магазин са по-близки до вкуса ни, отколкото в другия. Това е причина, да сме клиенти и на двата. По-нагоре аномимковци обвиниха Балкан, че са им сканирали картите. Ако сте толкова бабаити, оплачете се в полицията. Ако не, поне замълчете и не се излагайте. На мен също ми сканираха кредитна карта и директно казах къде и кога на полицайте. Колко хора ядат месо и кайма от двата магазина? Двама - двеста - две хиляди? Двама анонимковци имали проблем. Ми има много причини да се н*сереш. Кеф ти недопечено месо, кеф ти купил и оставил в колата три дни на жега, кеф ти лакомия от чист вид, кеф ти алергия ако щеш... Единственото на което аз бих повярвал е, да извадиш касова бележка, медицинско и заключение от доктор. Всичко друго е КЛЕВЕТА в най-чист селско-земеделски вид. Като сте толкоз анонимно-форумни бабаити, имам идея за вас. Идете регистрирайте фирми, направете магазини и предлагайте бг-стоки на по-високо качество. Всички ще спечелят.
Аз спокойно мога да кажа, че съм ползвал вашите услуги и вие предлагате тотални боклуци. Направили сте опит да ме оберете и отровите. Сиреч, вие сте некадърници и криминални лица. Опровергайте ме.
не съм дилетант - все пак две години съм се занимавал с тия глупости при това в реална бойна обстановка... ...факт е основното място на поражение - носа на самолета в областта на пилотската кабина леко над пода на кабината Eфр. Гийк
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от OILERS »

YOUPPI написа:Искам първо да уточня, че нито съм собственик, нито съм акционер, нито имам нещо общо със собствениците нито на Балкан, нито на София. Има стоки, които в единия магазин са по-близки до вкуса ни, отколкото в другия. Това е причина, да сме клиенти и на двата. По-нагоре аномимковци обвиниха Балкан, че са им сканирали картите. Ако сте толкова бабаити, оплачете се в полицията. Ако не, поне замълчете и не се излагайте. На мен също ми сканираха кредитна карта и директно казах къде и кога на полицайте. Колко хора ядат месо и кайма от двата магазина? Двама - двеста - две хиляди? Двама анонимковци имали проблем. Ми има много причини да се н*сереш. Кеф ти недопечено месо, кеф ти купил и оставил в колата три дни на жега, кеф ти лакомия от чист вид, кеф ти алергия ако щеш... Единственото на което аз бих повярвал е, да извадиш касова бележка, медицинско и заключение от доктор. Всичко друго е КЛЕВЕТА в най-чист селско-земеделски вид. Като сте толкоз анонимно-форумни бабаити, имам идея за вас. Идете регистрирайте фирми, направете магазини и предлагайте бг-стоки на по-високо качество. Всички ще спечелят.
Аз спокойно мога да кажа, че съм ползвал вашите услуги и вие предлагате тотални боклуци. Направили сте опит да ме оберете и отровите. Сиреч, вие сте некадърници и криминални лица. Опровергайте ме.
За другите не знам,ама този се уреди!!!
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от analgin »

YOUPPI написа:Искам първо да уточня, че нито съм собственик, нито съм акционер, нито имам нещо общо със собствениците нито на Балкан, нито на София. Има стоки, които в единия магазин са по-близки до вкуса ни, отколкото в другия. Това е причина, да сме клиенти и на двата. По-нагоре аномимковци обвиниха Балкан, че са им сканирали картите. Ако сте толкова бабаити, оплачете се в полицията. Ако не, поне замълчете и не се излагайте. На мен също ми сканираха кредитна карта и директно казах къде и кога на полицайте. Колко хора ядат месо и кайма от двата магазина? Двама - двеста - две хиляди? Двама анонимковци имали проблем. Ми има много причини да се н*сереш. Кеф ти недопечено месо, кеф ти купил и оставил в колата три дни на жега, кеф ти лакомия от чист вид, кеф ти алергия ако щеш... Единственото на което аз бих повярвал е, да извадиш касова бележка, медицинско и заключение от доктор. Всичко друго е КЛЕВЕТА в най-чист селско-земеделски вид. Като сте толкоз анонимно-форумни бабаити, имам идея за вас. Идете регистрирайте фирми, направете магазини и предлагайте бг-стоки на по-високо качество. Всички ще спечелят.
Аз спокойно мога да кажа, че съм ползвал вашите услуги и вие предлагате тотални боклуци. Направили сте опит да ме оберете и отровите. Сиреч, вие сте некадърници и криминални лица. Опровергайте ме.
Нямах желание да пиша повече по темата, но ти си много напорист и ще ти помогна да намериш твоят душевен мир и съответните неоспорими диказателства.
Какво ще кажеш за следната история?
Наш сънародник отива на гости в дома на твоят приятел и съдържател на въпростият магазин. Там е бил много щедро нагостен от него с въпросните продукти собствено производство и познай какво се случва след като се е прибрал в къщи - изкарал е цялата вечер върху капака на тоалетната чиния.....

Продуктите които са консумирали са отмагазин Балкан и са изпечени от собственика на магазина,та въпросите ми са:
- дали производителят знае как да ги съхаранява?
- дали производителят знае как да ги приготви?

Телефона на потърпевшият ще ти изпратя на лични съобщения. Надявам се да провериш информацията и от двете страни (магазин и натровен) и след това да се извиниш публично.

По въпроса за клонираните карти не е необходимо да комуникираш с полицията, защото банките си имат специалисти по сигурността и след съответната проверка сумата ти се възстановява и те комуникират с полицията.
YOUPPI
Мнения: 1390
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:38 pm
Местоположение: Centre Bell

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от YOUPPI »

analgin написа: Нямах желание да пиша повече по темата, но ти си много напорист и ще ти помогна да намериш твоят душевен мир и съответните неоспорими диказателства.
Какво ще кажеш за следната история?
Наш сънародник отива на гости в дома на твоят приятел и съдържател на въпростият магазин. Там е бил много щедро нагостен от него с въпросните продукти собствено производство и познай какво се случва след като се е прибрал в къщи - изкарал е цялата вечер върху капака на тоалетната чиния.....

Продуктите които са консумирали са отмагазин Балкан и са изпечени от собственика на магазина,та въпросите ми са:
- дали производителят знае как да ги съхаранява?
- дали производителят знае как да ги приготви?

Телефона на потърпевшият ще ти изпратя на лични съобщения. Надявам се да провериш информацията и от двете страни (магазин и натровен) и след това да се извиниш публично.
Имаш няколко едва забележими грешки. Първо, нито един от собствениците на Балкан или София не ми е приятел. Ако едно "Здравейте, как сте?" за теб е приятелство, нямам коментар. Не поддържам връзка извън магазините с тях. Второ. Написал си, че твой приятел е билна гости и т.н. Нямам идея къде и при кого е било това, не зная и какво са го гостили. Въпросът ми е, собствениците ядоха ли от същата храна? Не коментирам как е било приготвено месото и т.н. Трето, ти не вадиш никакъв факт относно обвиненията. Ако дйдеш у нас и аз ти дам нещо старо или развалено, кой е виновен за проблема? Производителят или аз? "Една жена каза на спирката" за мен не е достоверен източник. Искаш извинения, хм, ти на мен за некачествените услуги и това, че ме измами, ще ми се извиниш ли? Искаш ли телефони на други хора, че това е вярно?
Влизаме в безмислен спор. Ще мина другата седмица специално да проверя относно срока за годност.

Относно "краденето", аз имам горчив опит само с Димитровски, жената с Радка Стойкова. Единия ми поиска близо 4000$ за лекуване на зъб и коронка, втората не искам да я коментирам. Лафове "Дай да напишем и това. Ти така и така ще загубиш парите от застраховката", "Извинявай, но забравих да включа ръкавиците в цената. Ще ти изпратя документа по пощата, само да се разпишеш и да ми го върнеш" ... Не искам да коментирам как и светват очите, когато разбере, че сте със застраховка.
не съм дилетант - все пак две години съм се занимавал с тия глупости при това в реална бойна обстановка... ...факт е основното място на поражение - носа на самолета в областта на пилотската кабина леко над пода на кабината Eфр. Гийк
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от analgin »

YOUPPI написа:
analgin написа: Нямах желание да пиша повече по темата, но ти си много напорист и ще ти помогна да намериш твоят душевен мир и съответните неоспорими диказателства.
Какво ще кажеш за следната история?
Наш сънародник отива на гости в дома на твоят приятел и съдържател на въпростият магазин. Там е бил много щедро нагостен от него с въпросните продукти собствено производство и познай какво се случва след като се е прибрал в къщи - изкарал е цялата вечер върху капака на тоалетната чиния.....

Продуктите които са консумирали са отмагазин Балкан и са изпечени от собственика на магазина,та въпросите ми са:
- дали производителят знае как да ги съхаранява?
- дали производителят знае как да ги приготви?

Телефона на потърпевшият ще ти изпратя на лични съобщения. Надявам се да провериш информацията и от двете страни (магазин и натровен) и след това да се извиниш публично.
Имаш няколко едва забележими грешки. Първо, нито един от собствениците на Балкан или София не ми е приятел. Ако едно "Здравейте, как сте?" за теб е приятелство, нямам коментар. Не поддържам връзка извън магазините с тях. Второ. Написал си, че твой приятел е билна гости и т.н. Нямам идея къде и при кого е било това, не зная и какво са го гостили. Въпросът ми е, собствениците ядоха ли от същата храна? Не коментирам как е било приготвено месото и т.н. Трето, ти не вадиш никакъв факт относно обвиненията. Ако дйдеш у нас и аз ти дам нещо старо или развалено, кой е виновен за проблема? Производителят или аз? "Една жена каза на спирката" за мен не е достоверен източник. Искаш извинения, хм, ти на мен за некачествените услуги и това, че ме измами, ще ми се извиниш ли? Искаш ли телефони на други хора, че това е вярно?
Влизаме в безмислен спор. Ще мина другата седмица специално да проверя относно срока за годност.

Относно "краденето", аз имам горчив опит само с Димитровски, жената с Радка Стойкова. Единия ми поиска близо 4000$ за лекуване на зъб и коронка, втората не искам да я коментирам. Лафове "Дай да напишем и това. Ти така и така ще загубиш парите от застраховката", "Извинявай, но забравих да включа ръкавиците в цената. Ще ти изпратя документа по пощата, само да се разпишеш и да ми го върнеш" ... Не искам да коментирам как и светват очите, когато разбере, че сте със застраховка.

Не бягай от темата и не изопачвай информацията. Просто се обади на телефона който получи на ЛС, а след това попитай в магазина. Всичко е много лесно няма да ти отнеме много време, а след това не забравяй да споменеш тук или в друа тема, че посочената от мен информация е вярна.
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от analgin »

Относно финансовите измами също или не четеш какво съм написал или не разбираш за какво говорим.
Аз говоря за клонирана дебитна карта (направено е фалшиво копие и парите са изтеглени в Мексико), а ти говориш за овер чарж (взета по-голяма сума от тази за която ти си дал съгласие)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от ablood »

YOUPPI, с нескопосаната ти защита само храниш зловредния трол и му помагаш да каля сънародниците си.

Ако обичате, игнорирайте темата! Администраторите нямат обективно основание да я заключват.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
sim
Мнения: 79
Регистриран на: Вто Авг 23, 2005 6:15 pm
Местоположение: Montreal

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от sim »

Понеже се припознах като анонимко, изключително засрамена реших да отговоря. Извинявайте, мили сънародници, другият път ще се на..раме мълчаливо, че да не ви злепоставяме бизнеса!! Вярно, има много причини да посетиш тоалетната, но когато това е причинено от консумацията на милите ни, родни кебапчета, купени от така близък до балканската ни душа магазин, дори и силният сантимент не може да притъпи усещането от неприятното преживяване!! Към защитника YOUPPI ( изключително неанонимен) искам да попитам, дали трябва всеки път като споделям информация тук във форума да си публикувам името и адреса? Ако знаех, че толкова държи на доказателствата, можех да му изпратя и фекална проба! Дотук смешната част! YOUPPI, дали щеше да мислиш така, ако се случи на децата ти?? Риторичен въпрос!
За финал да вметна, че целта ми не е била да калям сънародници, те сами си се калят по този начин, защото ние сме малка общност и хората си споделят такива неща, информацията се разпространява бързо. А, аз се чувствам разочарована, че смяната на държавата не води до смяна на манталитета!
Последно промяна от sim на Нед Апр 06, 2014 11:12 am, променено общо 1 път.
YOUPPI
Мнения: 1390
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:38 pm
Местоположение: Centre Bell

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от YOUPPI »

sim написа:А, аз се чувствам разочарована, че смяната на държавата не води до смяна на манталитета!
Бих допълнил само с историята, за българския казан в ада ...

Печалбари, дето сканират карти и продават развалено месо! Не е лоша идея, да ги оваляме в катран и перушина, както повеляват традициите на този континент.
не съм дилетант - все пак две години съм се занимавал с тия глупости при това в реална бойна обстановка... ...факт е основното място на поражение - носа на самолета в областта на пилотската кабина леко над пода на кабината Eфр. Гийк
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от OILERS »

YOUPPI написа:
sim написа:А, аз се чувствам разочарована, че смяната на държавата не води до смяна на манталитета!
Бих допълнил само с историята, за българския казан в ада ...

Печалбари, дето сканират карти и продават развалено месо! Не е лоша идея, да ги оваляме в катран и перушина, както повеляват традициите на този континент.
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
sim
Мнения: 79
Регистриран на: Вто Авг 23, 2005 6:15 pm
Местоположение: Montreal

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от sim »

Никой не може да те оваля в нещо, в което сам си се овалял! ;)
Любопитно ми е, как човек, който по-нагоре в свой коментар обяснява как семейството му е било "измамено" от 2 зъболекари, сега се прави на борец за справедливост, обяснявайки ни, как сме се объркали и клеветим бизнеса на "горките" сънародници?? :o
Пусти двойни стандарти!
П.С. Аз за карти не съм споменавала никъде, само за ценен "бълг. деликатес" приготвен от кайма, ама както и да е, няма да издребняваме сега! :)
Приятен ден на всички.
YOUPPI
Мнения: 1390
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:38 pm
Местоположение: Centre Bell

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от YOUPPI »

sim написа:Никой не може да те оваля в нещо, в което сам си се овалял! ;)
Любопитно ми е, как човек, който по-нагоре в свой коментар обяснява как семейството му е било "измамено" от 2 зъболекари, сега се прави на борец за справедливост, обяснявайки ни, как сме се объркали и клеветим бизнеса на "горките" сънародници?? :o
Пусти двойни стандарти!
П.С. Аз за карти не съм споменавала никъде, само за ценен "бълг. деликатес" приготвен от кайма, ама както и да е, няма да издребняваме сега! :)
Приятен ден на всички.
"Стоматологичната мафия" тук ме осветли, че зъболекарят може да ми поиска колкото прецени. Твърда цена няма. ОК, но за теб 1800CAD за коронка добра цена ли е? Явно да, защото ти си ОК, а аз се считам за "измамен". Просто му отказах и си тръгнах. Когато зъболекаря (в случая Стойкова) ти казва: "Дай да напишем и това, и това, и това, така и така ще изгубиш тия пари", ти как ще реагираш? Откъде накъде трябва да и позволявам да ми точи застраховката, без никаква причина? Като иска да точи, нека пише. Ама да ми даде 50% от сумата кеш и всички са доволни.

Що се отнася до "Балкан" и "София", никой никого не е закарал там под конвой. Нямам идея колко тона кайма правят и продават годишно и колко хиляди клиенти имат годишно. За пет-шест години откакто ги има, трима или петима са недоволни....
Важното е за манталитета, нали :y:
не съм дилетант - все пак две години съм се занимавал с тия глупости при това в реална бойна обстановка... ...факт е основното място на поражение - носа на самолета в областта на пилотската кабина леко над пода на кабината Eфр. Гийк
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Краденето-хоби или втора природа на някои българи?Или-

Мнение от ablood »

Youppy,

Престани да подновяваш темата! Твоята защита само увеличава броя почитания на Аналгинщините, а знаеш, че колкото и да не му вярват, съмненията и впечатленията остават.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Публикувай отговор