Дата и час: Вто Сеп 19, 2017 11:50 pm

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 07, 2017 1:41 pm 

Нали беше много по толерантността, защо така обиждаш тези около теб с прилагателни като търтеи.
Много си ларж на думи, плюнчиш с молива и изпращаш каквото пише под чертата, но все плачеш, че някой ти смуче незаслужено от данъците!
BTW, дъщерята частно ли ще учи медицина или ще се превърне и тя в търтей?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 07, 2017 3:14 pm 
Модератор
Аватар

Може да поканим във форума студенти по психология по темата - как се познава една жена по писаниците й.

2 юни 2012, budtel

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 07, 2017 4:30 pm 

Kpetrov написа:
Нали беше много по толерантността, защо така обиждаш тези около теб с прилагателни като търтеи.
Много си ларж на думи, плюнчиш с молива и изпращаш каквото пише под чертата, но все плачеш, че някой ти смуче незаслужено от данъците!

Разбира се. Държавното образование е задължително само до секондер, ако не ме лъже паметта. Да не говорим, че тя дори и секондера си изкара частен.
Къде точно съм казал, че съм толерантен?
Аз съм възможно най-нетолерантният по отношение на мързела човек.
BTW Не плача.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 07, 2017 5:41 pm 
Модератор

Pyrelight написа:
Kpetrov написа:

Разбира се. Държавното образование е задължително само до секондер, ако не ме лъже паметта.

Бистре, университетите в Квебек може и да не се водят "държавни", обаче с тия ниски цени бъди 110% сигурна, че са яко субсидирани от държавата. Ама много яко. Като парите за тези субсидии идват от данъците на всички, включително и на Kpetrov.

Между другото, за каква точно медицина говорим след секондер? В Онтарио поне, за да те приемат в т.нар. medical school трябва да имаш минимум 3 години undergrad studies с определен брой кредити по биология и химия и освен това да издържиш MCAT. Чак след като покриеш тия изисквания можеш да кажеш, че си приет да учиш медицина. Не мисля, че някой може да влезе в medical school директно след high school (секондер), ама де да знам в Квебек може да е по-различно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 07, 2017 5:57 pm 

Естествено, че в Квебек не е по-различно, Мите. :)
Независимо, че е щерка на такава велика личност като Бистрето, дъщеря ѝ няма какъвто и да е шанс да влезе в университет директно от секондера.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 07, 2017 7:48 pm 
Модератор
Аватар

Бистрето е възприела съвета на Гьобелс за лъжата повторена 100 пъти, ама йок, не става.

2 юни 2012, budtel

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 07, 2017 8:36 pm 

miteto написа:
Бистре, университетите в Квебек може и да не се водят "държавни", обаче с тия ниски цени бъди 110% сигурна, че са яко субсидирани от държавата. Ама много яко. Като парите за тези субсидии идват от данъците на всички, включително и на Kpetrov.

Между другото, за каква точно медицина говорим след секондер? В Онтарио поне, за да те приемат в т.нар. medical school трябва да имаш минимум 3 години undergrad studies с определен брой кредити по биология и химия и освен това да издържиш MCAT. Чак след като покриеш тия изисквания можеш да кажеш, че си приет да учиш медицина. Не мисля, че някой може да влезе в medical school директно след high school (секондер), ама де да знам в Квебек може да е по-различно.

Е, и? Какво като са субсидирани? Аз не плащам ли данъци?
И от какъв дявол реши, че е приета след секондер? Аз дадох пример, че дори и секондера съм плащал, въпреки че има и public schools, пък какво остава за следващите степени.
Ако нямаше достатъчно кредити, нямаше да бъде приета. В Канада (за разлика от България) в Университет се кандидатства по документи. И ако не събираш достатъчно точки чрез фамозната кота R + персонално интервю си аут. Това последното е полезно за новопристигaщите.
И стига с тая Бистра, защото съм really bored! |-)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 07, 2017 8:38 pm 

optics написа:
Бистрето е възприела съвета на Гьобелс за лъжата повторена 100 пъти, ама йок, не става.

Ходи пийни една бира (от евтините) за нейно здраве! :lol:
Пука ми на шмайзера на какво вярваш и на какво не!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 07, 2017 9:03 pm 

optics написа:
Може да поканим във форума студенти по психология по темата - как се познава една жена по писаниците й.

И без никакви познания по психология/психиатрия, на всеки му е ясно, че Щерю отби недоклатена стрина още преди 15 години и за нея единственото развлечение в жалкото и съществуване е този форум, в който продължава да се вре и да досажда до болка с тъпото си присъствие. Престанете да обръщате внимание на досадата и я убийте с мълчание!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]