Кола под наем в България???

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Andy D
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Май 31, 2007 11:46 am

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Andy D »

от кой сайт запазвате колата на Budget или Avis примерно? Аз гледам Priceline, цените са в USD. Някой сайт да ми ги дава директно в CAD?
Barabina
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Апр 14, 2016 4:03 am

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Barabina »

andrea написа:Здравейте!

Някой знае ли добра фирма( на сносни цени :) ) за даване на кола под наем от аерогара София ?
Опитах се да се свържа с няколко, но ударих на камък :( .

Благодаря ви предварително!
Здравейте!
Изпращам ви инфо за семейна фирма за коли под наем в България. Доставят на летище София безплатно. Казва се Ауторентал България. Ето и сайта: http://www.autorentbg.com/rent-a-car-en/" +359888517064
Дано ви е полезно. :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Кола под наем в България???

Мнение от optics »

Много мило, ама тя беше питала преди 4 години. Сайта изглежда леко зае..рязан. Сигурно ли е че това не са мутри?
При плащане в брой се приемат всички конвертируеми валути
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Кола под наем в България???

Мнение от mortigur »

Ползвам един сайт
http://www.economycarrentals.com"

Досега съм го ползвал в Италия, Финландия, Германия, Канада и съм нямал оплаквания. Някой да го е ползвал в България?
Taxation is theft.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Pavel M »

За приятно прекарване на ваканцията в България на българските ми сънародници от Канада ще се погрижи моята малка
Рент А Кар компания


http://ruseautorent.com/home.html"
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Кола под наем в България???

Мнение от myhata II »

ееее, бай иване, то за 30 дни 900 кинта излиза , то по добре да си я купя и да я оставя да се продава :D

майтап да става "да си жив и здрав и много да ти върви" ти пожелавам от мен ! :y: :y: :y: :y: :y: :y:


бай дъ вей,ти верно ли си мислиш че в тоя форум, пълен със ванкувърски баровци, някой от тях ще може да си позволи рент кар ? :rofl: :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Кола под наем в България???

Мнение от optics »

Батка, цените са добри.
- Как се плаща/предплаща и как се определя дали нещо е счупено по вина на клиента? Питам защото naturally, ;-) големите играчи са ларж когат става дума за драскотини/дентове.
- Как се процедира ако колата спре насред път, примерно в Ахтопол?
- Може ли да се вземе/върне в друг град и ако да - за колко пари отгоре?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Кола под наем в България???

Мнение от tonich »

Може ли да ми пратиш кола в Амстердам, на летището?
След месец мога ли да я оставя в Рейкявик? На летището?
Или в Осло?
:geek:
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Кола под наем в България???

Мнение от roumensp »

myhata II написа:бай дъ вей,ти верно ли си мислиш че в тоя форум, пълен със ванкувърски баровци, някой от тях ще може да си позволи рент кар ? :rofl: :lol:
Истинските баровци като идат някъде не рентват, а си купуват кола, ама ние като цървули с кредитни карти се налага да рентваме. :tmi:
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Кола под наем в България???

Мнение от roumensp »

optics написа:големите играчи са ларж когат става дума за драскотини/дентове.
Точно преди година счупих огледалото на един Нисан Алтима в Хавай, не платих нищо.
А най-обичам когато омешат нещо, тогава ти дават по-висок клас кола за тяхна сметка. На два пъти са ми давали SUV-та на цена на mid/full-size заради грешки от тяхна страна (единия път бяха забравили да я напълнят с бензин и понеже бързаха ... :D ).
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Pavel M »

tonich написа:Може ли да ми пратиш кола в Амстердам, на летището?
След месец мога ли да я оставя в Рейкявик? На летището?
Или в Осло?
:geek:

Разбира се ,че мога.Можеш да получиш кола на която точка си пожелаеш в Европа.
Направи депозит по банковата ми сметка която ще ти предоставя на лична информация ,определи дата и дестинация на доставка и от мен остава след като ти доставя колата да ти пожелая гуд драйвинг. :rofl:
ко си плащаш всичко може всичко,ко мислиш да я караш тънката женките ни са заети.положи лево руко напреко десно асад клати селски тарикат. :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Кола под наем в България???

Мнение от optics »

roumensp написа:
optics написа:големите играчи са ларж когат става дума за драскотини/дентове.
Точно преди година счупих огледалото на един Нисан Алтима в Хавай, не платих нищо.
А най-обичам когато омешат нещо, тогава ти дават по-висок клас кола за тяхна сметка. На два пъти са ми давали SUV-та на цена на mid/full-size заради грешки от тяхна страна (единия път бяха забравили да я напълнят с бензин и понеже бързаха ... :D ).
Наемал ли си SUV от ония, забравих им името, ама те са само едни - дето само с техните коли (официално) може да ходиш до върха на Мауна Кеа?
Е такива проверки нема другаде, направо може да се същиса човек ако не е чел в трипадвайзора предварително. То не бяха огледала под колата на тележка, то ня бяха десетки! снимки от всички ъгли, включително и тавана, а черешката на тортата е като почнат да оглеждат гумите и те накарат да мръднеш малко за да се завърти нагоре частта на гумата която се е паднала първоначално отдолу. Няколко пъти ти повтарят (после разбираш че съвсем с право) надолу от върха по селския път да караш на първа щото инак спирачките ти ще заминат. Кеф! Кеф!
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Кола под наем в България???

Мнение от roumensp »

optics написа:Наемал ли си SUV от ония, забравих им името, ама те са само едни - дето само с техните коли (официално) може да ходиш до върха на Мауна Кеа? .....
Не съм се качвал на Мауна Кеа, само на Халеакала (с нормална кола).

Батка, що не го пуснеш това в Бизнес Обяви ? Нали ти е ясно, че тук ще потъне измежду тон глупости. :D
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Кола под наем в България???

Мнение от optics »

Аз зададох нормални въпроси, вместо това батката скочи да отговаря на въпроси зададени след мен за Европа и т.н.
Искам да знам предварително как сам да си сметна (примерно взависимост от километрите отдалеченост от Русе) колко струва удоволствието. Освен това искам да знам как се развива сценария ако колата се счупи, все пак това не са нови коли. Не са и супер стари, но всичко става.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Кола под наем в България???

Мнение от tonich »

Батката отговаря като балкански бизнесмен:
ко си плащаш всичко може всичко,ко мислиш да я караш тънката женките ни са заети.положи лево руко напреко десно асад клати селски тарикат. :lol:
Въпросът ми беше конкретен, а за пари дума не съм споменавал.
От мен, като потенциален клиент получава среден пръст. :finger:
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Публикувай отговор