Кола под наем в България???

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Pavel M »

optics написа:Аз зададох нормални въпроси, вместо това батката скочи да отговаря на въпроси зададени след мен за Европа и т.н.
Искам да знам предварително как сам да си сметна (примерно взависимост от километрите отдалеченост от Русе) колко струва удоволствието. Освен това искам да знам как се развива сценария ако колата се счупи, все пак това не са нови коли. Не са и супер стари, но всичко става.

Не предлагам услугата извън моята географска област защото нямам потенциал да предложа добър сервиз.
На въпроса ,ако наетата кола се ;счупи; независимо от причината в рамките на 2-6 часа взависимост от отстоянието до моя офис доставям заместващ автомобил.
Ако ;счупването; е следствие на неизправност в наетия автомобил или след аксидент в който наемателя няма вина заместващия автомобил е безплатен и ако ;счупването; е предизвикано от наемателя или има аксидент с други участници в който вината е на наемателя разходите по доставката на заместващия автомобил се поемат от наемателя при желание на доставка на заместващ автомобил.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Pavel M »

tonich написа:Батката отговаря като балкански бизнесмен:
ко си плащаш всичко може всичко,ко мислиш да я караш тънката женките ни са заети.положи лево руко напреко десно асад клати селски тарикат. :lol:
Въпросът ми беше конкретен, а за пари дума не съм споменавал.
От мен, като потенциален клиент получава среден пръст. :finger:

ми на такива въпроси така се отговаря
ти ко очакваш
ягодов пудинг ли да ти сервирам
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Кола под наем в България???

Мнение от myhata II »

Pavel M написа:
tonich написа:Може ли да ми пратиш кола в Амстердам, на летището?
След месец мога ли да я оставя в Рейкявик? На летището?
Или в Осло?
:geek:

Разбира се ,че мога.Можеш да получиш кола на която точка си пожелаеш в Европа.
Направи депозит по банковата ми сметка която ще ти предоставя на лична информация ,определи дата и дестинация на доставка и от мен остава след като ти доставя колата да ти пожелая гуд драйвинг. :rofl:
ко си плащаш всичко може всичко,ко мислиш да я караш тънката женките ни са заети.положи лево руко напреко десно асад клати селски тарикат. :lol:

КЕШ ! :rofl: :rock:

батката чекове и кредитни карти не приема ! :!:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Кола под наем в България???

Мнение от roumensp »

Никой не приема чекове, муха, ти рентвал ли си кола в живота си ? :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Кола под наем в България???

Мнение от myhata II »

roumensp написа:Никой не приема чекове, муха, ти рентвал ли си кола в живота си ? :D
тамън 5 пъти, 3 в Канада

що питаш "мистър кредит" ? :)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Кола под наем в България???

Мнение от roumensp »

myhata II написа:
roumensp написа:Никой не приема чекове, муха, ти рентвал ли си кола в живота си ? :D
тамън 5 пъти, 3 в Канада

що питаш "мистър кредит" ? :)
В Торонто ли, след като не си мърдал оттам ? :D
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Pavel M »

myhata II написа:
Pavel M написа:
tonich написа:Може ли да ми пратиш кола в Амстердам, на летището?
След месец мога ли да я оставя в Рейкявик? На летището?
Или в Осло?
:geek:

Разбира се ,че мога.Можеш да получиш кола на която точка си пожелаеш в Европа.
Направи депозит по банковата ми сметка която ще ти предоставя на лична информация ,определи дата и дестинация на доставка и от мен остава след като ти доставя колата да ти пожелая гуд драйвинг. :rofl:
ко си плащаш всичко може всичко,ко мислиш да я караш тънката женките ни са заети.положи лево руко напреко десно асад клати селски тарикат. :lol:

КЕШ ! :rofl: :rock:

батката чекове и кредитни карти не приема ! :!:
не е точно така мухи.
чекове не приемаме ,но на кредитни карти не се мръщиме,даже много им се радваме :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Кола под наем в България???

Мнение от roumensp »

roumensp написа:А най-обичам когато омешат нещо, тогава ти дават по-висок клас кола за тяхна сметка. На два пъти са ми давали SUV-та на цена на mid/full-size заради грешки от тяхна страна (единия път бяха забравили да я напълнят с бензин и понеже бързаха ... :D ).
За пореден път ... :party: Вчера ми дадоха "джипка" (Patriot) на цената на full-size sedan, който бях резервирал и неизвестно защо нямаха точно в момента. Цената е като при батката (35 кинта на ден), така че поне в едно отношение сме стигнали хамериканците. :D
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:
roumensp написа:А най-обичам когато омешат нещо, тогава ти дават по-висок клас кола за тяхна сметка. На два пъти са ми давали SUV-та на цена на mid/full-size заради грешки от тяхна страна (единия път бяха забравили да я напълнят с бензин и понеже бързаха ... :D ).
За пореден път ... :party: Вчера ми дадоха "джипка" (Patriot) на цената на full-size sedan, който бях резервирал и неизвестно защо нямаха точно в момента. Цената е като при батката (35 кинта на ден), така че поне в едно отношение сме стигнали хамериканците. :D

това къде бе Рамбо,пардон Румба
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Кола под наем в България???

Мнение от roumensp »

Pavel M написа:
roumensp написа:
roumensp написа:А най-обичам когато омешат нещо, тогава ти дават по-висок клас кола за тяхна сметка. На два пъти са ми давали SUV-та на цена на mid/full-size заради грешки от тяхна страна (единия път бяха забравили да я напълнят с бензин и понеже бързаха ... :D ).
За пореден път ... :party: Вчера ми дадоха "джипка" (Patriot) на цената на full-size sedan, който бях резервирал и неизвестно защо нямаха точно в момента. Цената е като при батката (35 кинта на ден), така че поне в едно отношение сме стигнали хамериканците. :D
това къде бе Рамбо,пардон Румба
По тихоокеанските джунгли, къде другаде търсиш Рамбо: :D
https://www.dollar.com/Locations/GEN.as ... tionId=LIH"

Търсиш за 2 седмици, гледаш за Full-size, виждаш $456.88 (32.6 / ден). Цената не е в левове, ама не вярвам да издребнееш за това. ;)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:
Pavel M написа:
roumensp написа:
roumensp написа:А най-обичам когато омешат нещо, тогава ти дават по-висок клас кола за тяхна сметка. На два пъти са ми давали SUV-та на цена на mid/full-size заради грешки от тяхна страна (единия път бяха забравили да я напълнят с бензин и понеже бързаха ... :D ).
За пореден път ... :party: Вчера ми дадоха "джипка" (Patriot) на цената на full-size sedan, който бях резервирал и неизвестно защо нямаха точно в момента. Цената е като при батката (35 кинта на ден), така че поне в едно отношение сме стигнали хамериканците. :D
това къде бе Рамбо,пардон Румба
По тихоокеанските джунгли, къде другаде търсиш Рамбо: :D
https://www.dollar.com/Locations/GEN.as ... tionId=LIH"

Търсиш за 2 седмици, гледаш за Full-size, виждаш $456.88 (32.6 / ден). Цената не е в левове, ама не вярвам да издребнееш за това. ;)
ми питах щото това цитирам- така че поне в едно отношение сме стигнали хамериканците не го разбрах кво трябва да означава
сеа ми се изясни позицията на секънд хенд хамериканеца обитаващ така нареченото скандинавие на северна хамерика :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:
Pavel M написа:
roumensp написа:
roumensp написа:А най-обичам когато омешат нещо, тогава ти дават по-висок клас кола за тяхна сметка. На два пъти са ми давали SUV-та на цена на mid/full-size заради грешки от тяхна страна (единия път бяха забравили да я напълнят с бензин и понеже бързаха ... :D ).
За пореден път ... :party: Вчера ми дадоха "джипка" (Patriot) на цената на full-size sedan, който бях резервирал и неизвестно защо нямаха точно в момента. Цената е като при батката (35 кинта на ден), така че поне в едно отношение сме стигнали хамериканците. :D
това къде бе Рамбо,пардон Румба
По тихоокеанските джунгли, къде другаде търсиш Рамбо: :D
https://www.dollar.com/Locations/GEN.as ... tionId=LIH"

Търсиш за 2 седмици, гледаш за Full-size, виждаш $456.88 (32.6 / ден). Цената не е в левове, ама не вярвам да издребнееш за това. ;)
ми питах щото това цитирам- така че поне в едно отношение сме стигнали хамериканците не го разбрах кво трябва да означава
сеа ми се изясни позицията на секънд хенд хамериканеца обитаващ така нареченото скандинавие на северна хамерика :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Кола под наем в България???

Мнение от roumensp »

"Ние" и "стигнали" се отнася за България ... Какво точно не разбираш, че сте ги стигнали по цени, а колите, които предлагате и обслужвнето са на светлинни години от техните ? Да не говорим, че тук не можеш да намериш рентал на повече от 30-40К мили, след това ги продават, а не държат коли от балканската като теб. :D Канада я остави настрана в случая, малко по-скъпо е от САЩ, но не е особено различно като сервиз.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:"Ние" и "стигнали" се отнася за България ... Какво точно не разбираш, че сте ги стигнали по цени, а колите, които предлагате и обслужвнето са на светлинни години от техните ? Да не говорим, че тук не можеш да намериш рентал на повече от 30-40К мили, след това ги продават, а не държат коли от балканската като теб. :D Канада я остави настрана в случая, малко по-скъпо е от САЩ, но не е особено различно като сервиз.

така и предполагах
от 20 години живееш на 20 хиляди километра далеч от българия
ма това не ти пречи да се изживяваш като компетенция
византийска компетенция
абе рамбо ти да нямаш гръцка жилка бе
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Кола под наем в България???

Мнение от roumensp »

Pavel M написа:
roumensp написа:"Ние" и "стигнали" се отнася за България ... Какво точно не разбираш, че сте ги стигнали по цени, а колите, които предлагате и обслужвнето са на светлинни години от техните ? Да не говорим, че тук не можеш да намериш рентал на повече от 30-40К мили, след това ги продават, а не държат коли от балканската като теб. :D Канада я остави настрана в случая, малко по-скъпо е от САЩ, но не е особено различно като сервиз.

така и предполагах
от 20 години живееш на 20 хиляди километра далеч от българия
ма това не ти пречи да се изживяваш като компетенция
византийска компетенция
абе рамбо ти да нямаш гръцка жилка бе
Ква компетенция бе батка, аз съм потребител на услуга, а за това не се иска някакво специално образование. :D Предполагам че твоите цени и сервиз са съвсем нормални за България и затова те посъветвах да си сложиш обявата в "Бизнес обяви". Няма за какво да спориш с мен, нямам намерение да ти правя антиреклама, защото не можем да сравняваме пъпеши с круши.
Последно промяна от roumensp на Пон Авг 01, 2016 3:18 pm, променено общо 1 път.
Публикувай отговор