Кола под наем в България???

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Кола под наем в България???

Мнение от myhata II »

Правете като мен за 2 бона си взимате кошница и я карате колкото ви душа сака !
След като решите да си тръгвате 2 седмици предварително ,пускате една обява за 1.5 бон и почват да ви звънят като луди
Ако сте карали един месец и сте навъртели хиляди километри сметката излиза 20 кинта на ден :rock:
А ако не може да я продадете за дадения срок я харизвате на роднини.... :y:
А че злобата си я има-има ! :!:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Кола под наем в България???

Мнение от MrGeek »

myhata II написа:Правете като мен за 2 бона си взимате кошница и я карате колкото ви душа сака !
Това когато беше в Китай ли? Все пак темата е за кола под наем в България. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Павел »

maria82 написа:
tonich написа:
maria82 написа:За тези, които се интересуват от рент а кар услуги в София - България предлагам фирма http://www.g-rent.eu" намираща се на Летище София.

Всеки, който има нужда може да ги използва най-рационално. Аз винаги, като се прибера в България си взимам кола под наем, тъй като ми е много скъпо да прекарвам моята.
Я виж ти! А аз винаги си прекарвам моята през океана, когато пътувам Канада - България и обратно. Не знаех, че можело така. :?:




ПП. Виж горното ми мнение!
Нямам представа от какво е продиктувана тази злоба и тон при положение, че отговорът ми е пряко свързан с темата. Нещо повече аз не живея в Канада и никъде не съм писала, че живея в Канада.

Въпреки всичко се убеждавам, че българите дори и накрай света да отидат вечно, ще си останат злобно племе. Поставила съм линк на компания, която лично съм използвала и веднага агресия. Не знам дали трябва да благодаря или да се сърдя, ако модераторите преценят нека изтрият поста ми, щом тук има хора, които смятат, че не е полезен.



Йеп, не живееш в Канада и попадна на този българо-канадски форум, щото вестник Поглед се беше свършил на РЕП-а, а трябваше да убиеш малко време. И нямаш нищо общо с фирмата дето пробутваш, само дето се регистрира специално за да ни осветлиш откъде да си рентваме коли под наем.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Кола под наем в България???

Мнение от ablood »

И първият пост е в първо лице - мъжки род, докато втория забравя и превключва на женски. :lol:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Кола под наем в България???

Мнение от optics »

Смешно е така щото обявите са безплатни, ако искат да си рекламират - да пуснат бизнес обява а не да разказват басни в тема.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
maria82
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Фев 02, 2014 6:13 pm

Re: Кола под наем в България???

Мнение от maria82 »

Не че съм длъжна, да влизам в обяснителен режим, но искам да разясня намерих форума случайно в Гугъл по комбинация от думи Канада и коли под наем. Защо съм търсила точно тази комбинация си е моя работа. Тъй като ми се налага да работя в Канада след няколко месеца, реших да се регистрирам във форума с цел да направя някои запознанства. Писах в темата с рент а кара, тъй като съм доволна от гореспоменатата фирма. Между другото не знам дали сте запознати, но тези, които гледат да НЕ те минат с кола под наем у нас са много малко.

Споделих фирмата и както подобава на един европейски гражданин (правилно е да се пише гражданин) посочих път към сайта й за онези, които евентуално биха проявили интерес за какво става дума. Защото извинявам се но ако напиша Г Рент на летището едва ли, ще ми обърнете внимание. Естествено целта ми не е реклама, но и да беше не виждам проблем. Както някой написа по-горе едва ли ще се избиете да взимате коли под наем точно от тази фирма.

Относно злобата, за която споменах, да вероятно не съм права. Просто се афектирах, защото за добре дошла получавам подобен тип отоношение. За пръв път давам обяснения в интернет форум, чувствам се все едно съм на разпит, а не в свободния интернет с неограничени възможности.

Ако преча няма да посещавам форума, пак казвам ако искате изтрийте ми мненията и акаунта няма проблем за това.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Кола под наем в България???

Мнение от optics »

Ами Мария, свободата има и недостатъци - че не си свободна само ти, но и такива които би желала да не бяха :)

И тъй както си говорим, ще споделиш ли в коя държава живееш и ти е по-скъпо да си прекарваш колата до България ?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
maria82
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Фев 02, 2014 6:13 pm

Re: Кола под наем в България???

Мнение от maria82 »

Да разбира се, ще споделя. Живея и уча в Португалия, Лисабон. В момента съм в България, но без кола използвам кола под наем, както може би вече подчертах. Има голяма вероятност да работя в един сравнително малък канадски град на име Вон, вероятно повечето тук го знаят. Ако има нещо друго питайте :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Кола под наем в България???

Мнение от myhata II »

Това е квартал на Торонто
Ако ти трябва автомобил имам за теб едно страхотно шеви ,направо кукличка,ще се влюбиш в него... :*
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
maria82
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Фев 02, 2014 6:13 pm

Re: Кола под наем в България???

Мнение от maria82 »

Не знам дали това иронията или не, но мисля, че ще ми трябва автомобил.

Близо 1 седмица ме дели от това за пръв път да стъпя в Канада и по-точно Вон.

Ще се изкефя ако се запозная с някой от форума, за да ме разведе наоколо.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Павел »

maria82 написа:Не знам дали това иронията или не, но мисля, че ще ми трябва автомобил.

Близо 1 седмица ме дели от това за пръв път да стъпя в Канада и по-точно Вон.

Ще се изкефя ако се запозная с някой от форума, за да ме разведе наоколо.

Муха, ето ти отлична възможност най-после да се доближиш до жива жена. Ако бъдеш дискретен, надуваемата кукла няма как да разбере ;)
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Кола под наем в България???

Мнение от myhata II »

Павел написа:
maria82 написа:Не знам дали това иронията или не, но мисля, че ще ми трябва автомобил.

Близо 1 седмица ме дели от това за пръв път да стъпя в Канада и по-точно Вон.

Ще се изкефя ако се запозная с някой от форума, за да ме разведе наоколо.

Муха, ето ти отлична възможност най-после да се доближиш до жива жена. Ако бъдеш дискретен, надуваемата кукла няма как да разбере ;)
Тъй като следващата седмица ще се доближа до "жива жена", дай си адреса пафеле, да ти изпратя употребяваната надуваема кукла да си я ползваш със здраве ! :y: :rock: :rofl:

ПП
Пратката ще е за моя сметка ! ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Bistra »

Мухи, ама то има разлика от жива до "жива" жена, бре! Някои предпочитат да живеят с "пичове", например. Е, обади се на папарацко, той има пресни наблюдения по въпроса. ;) :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Кола под наем в България???

Мнение от myhata II »

Тамън и залепих веждите, точно като за наш пафелчо ,а ако вижда зор има и чисто нови чифт мустачки ! :y: :rock:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Кола под наем в България???

Мнение от Bistra »

myhata II написа:Тамън и залепих веждите, точно като за наш пафелчо ,а ако вижда зор има и чисто нови чифт мустачки ! :y: :rock:
:y: Пак добре, че не и присаждаш pubic hair примерно. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор