Дата и час: Пет Сеп 22, 2017 11:20 am

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Re. Балкан
МнениеПубликувано на: Вто Яну 26, 2016 9:07 pm 
Аватар

Хората споделят разочарованието си от уж сънародници дошли на 10 хил. км. да се цивилизоват, а не да мародерстват по най-бротален, долен, търговски манталитет от Татово време. Но веднага се намери Маймуна, която да ги защити, като ни нарича клеветници, селяни и нещастници в най-лошия смисъл на думата. Горките мошеници те били се сетили да отворят български магазин, за да ни угодят и да се сещаме за България (щото видишли иначе ние ще я забравим). Аз не казвам никъде, че те искат да ни отровят, което съвсем не е невъзможно и невероятно, но не смятам, че искат да си отрежат клона, те просто са небрежни в старанието си само да правят пари. В месните продукти, които те си правят все има нещо дето да не е наред , я солта ще е повече, я подправките няма да са тези, които трябва, я месото ще е със всякакви "добавки" и това са все неща, които ние разбираме само от вкусовите си качества, а другите добавки, които не се засичат с рецепторите на езика няма да говорим. Аз не сучайно посочих конретен случай с климатиците, че не работеха през лятото в най-голямата жега, а това, че нещата са с изтекал срок на годност е най-малкия проблем. Щял да ни върне парите, как пък не... що за бутафория... той за това ли се е изправил срещу мен гледайки ме в очите и да ме лъже най-нагло в сметката, че след това да ми връща парите. На 2 кг. луканка ми дава 1.5 кг., оказа се, че това е фира докато се прибера до Монреал, ами явно много я е духал вятъра по пътя. Аз лично злоба не съм изпитвал, а съжаление за дребните им душици, че по такъв брутален начин крадат хората, които блъскат маса км., за да си вземат неща, които могат да намерят с повече търсене и в Монреал. От една камара с наденица вземам 6 парчета първите 3 по 16 $ кг. другите 3 бр. по 22 $ защото видимо били по-сухи... е това никъде не съм го чувал, но на мен ми се случи. Ама нали сме българи, ще останем верни на българското, ще си даваме парите на българи, ама да е по нормален начин. Чудя се как хората от магазин София можеше да бъдат толкова възпитани и тактични, а съдбата да ни накаже и да го затворят. Та виж какво драга ми Маймуно, ако хората искаха да затворят прословутия Балкан просто щяха да се обадят където трябва и това щеше отдавна да е факт. Но нали сме българи, ние обичаме да търпим и да ни таковат. Аз съм си намерил решение, просто не ходя там и казвам и на всичките си приятели и познати да не ходят там. А това, че се крия съвсем не е вярно, защото съм с истинското си име, а не ник за разлика от теб, която едва ли майка ти и баща ти са те кръстили Маймуна, но за ник много подходящо си го измислила, поздравявам те!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]