Дискотека "Балкански нощи"

Ако можете да предпазите другите с личен опит- направете го тук
Публикувай отговор
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

Дискотека "Балкански нощи"

Мнение от janyz »

Така наречената диско-вечер " Балкански нощи" на 26 Март с благотворителна цел се оказа пълен позор. Тръгнах с чудесно настроение и с очакване на една приятна , весела , изпълнена с танци и веселба вечер сред съотечественици...... ДА ама НЕ. Огорчението ми беше огромно...Българската музика ( ако може бъобще да се каже че присъстваше ) бе на 100 % само чалгия. Не смятам , че това е стойностната балканска музика. Имаше и няколко случайно попаднали гръцки песни . Останалото беше френски и английски .Питам откога безкраино тъпата( поне за мен ) песен " Alors on danse " е балканска...?????? :envy: :clap: Съотношението беше 80 / 20 в полза на френска и английска музика. Защо организаторите мамят и залъгват хората с грешна информация ? Да се събират благотворителни средства по този начин и то за светата българска обител , едва ли е този най-подходящият начин.
Дисководещият ,ако може изобщо да се нарече така , беше трагедия. Никакво присъствие , никаква информация , нулев подбор. Качеството на звука - идва ти да се самоубиеш. Цените - пълна тесла..... Помещението изобщо не беше отоплено , на всичко отгоре те задължават да си оставиш връхната дреха на гардероб за да имат основание да ти вземат по още 2,5 $ , освен тези 10 $ за вход. На входа един намаан "тъпоъгълник" ми изка лични документи ( действие което така и не разбрах с каква цел се прави ) ,Това не е било и през "Бай Тошово време " в социалистическа България . Поне да бяха обявили така наречената дискотека за училищно - тинейджърска , за да взема и сина си......Възрастовото ниво беше към края на ранният пубертет .Не че това пречеше на тях , може някои от тях са наши - ваши деца, открито да "изследват" биологията си и т.н. и т.н........ :^) ! Не че имам нещо против младите ,напротив , но очаквах , че и хора на средна възраст могат да се впишат в "Балканската нощ " и да направят дарение с открито и чисто сърце . Уви , тази вечер за мен ( и не само ) се оказа пропиляна , изпълнена с отрицателни емоции и .....тъга . Мисля , че тези , които организират подобни мероприятия , има над какво да се замислят ,...., или поне се надявам да го направят .
"По -добре да пренапишем живота си,отколкото да се мьчим да го слепим"
Публикувай отговор