оригинал или копие на покана

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
stelan
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 6:49 am

оригинал или копие на покана

Мнение от stelan »

Когато пускам тесте с документи до посолството в Букурещ покана за посещение като турист оригинала или копието на самата покана от Канада пускам по пощата. За това никаде не разбрах когато четох изискванията .А самия папсорт и него ли пускам в плика?Моля ви посъветвайте ме.
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

оригинала на поканата се праща.
Пращаш и паспорта заедно с още един плик на които има нужните марки и т.н но като изпращач е вече посолството а ти получател за да могат да ти върнат паспорта в случаи че решат не е нужно интервю.
stelan
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 6:49 am

д

Мнение от stelan »

ами плика с марките за препоръчано ли е . Все пак паспорта ще ми пращат.ФАтално ли е че нямам бележка че работя. Да изпращам ли копие от стр. на стария папсорт че съм била в САЩ. Смите печати за излизане и влизане важни ли са за тях . Не може ли да не ги пускам и тях?
Аватар
sasedkata
Мнения: 252
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 10:42 am
Местоположение: Canada

Мнение от sasedkata »

Оригинал, копие... няма значение!
Събери си всички необходими документи и заедно с паспорта
ги занеси на "Московска". След две седмици ще ти кажат
да отидеш да си го вземеш - дали ще имаш виза е по тяхно решение и дали ще те викат на интервю. От теб се иска да си представиш документите, които ти изискват.
Успех
Маркизе, обичам те...
Публикувай отговор