Това е "моята" Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Това е "моята" Канада

Мнение от pumpy »

Днес, докато блеех в тубата, готвейки празничната вечеря, доколкото може да бъде такава сам на север, попаднах на министър председателя си, който по много мил начин показва какво за мен е "моята Канада"
Дано всеки от нас намери "своята Канада" и причината да е доволен от постъпката си да имигрира тук.

Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от tonich »

Какво прави за вечеря?
Може и със снимки. :)
Последно промяна от tonich на Нед Окт 02, 2016 11:11 pm, променено общо 1 път.
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
feather
Деактивиран
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Юли 03, 2016 10:21 am

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от feather »

Честит празник! :)
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от Павел »

pumpy написа:Днес, докато блеех в тубата, готвейки празничната вечеря, доколкото може да бъде такава сам на север, попаднах на министър председателя си, който по много мил начин показва какво за мен е "моята Канада"
Дано всеки от нас намери "своята Канада" и причината да е доволен от постъпката си да имигрира тук.

Твоя министър председател се подмазва и на любимите ти араби, нищо че прогресивната им религия третира жените по-зле и от кучетата - систерс ъпстеърс, пипъл даунстеърс. Както се е засилил, като нищо може да се престраши да поздрави и християните по коледа, изричайки политически некоректното мери крисмас

http://news.nationalpost.com/news/canad ... ated-event"
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от IFF »

pumpy написа:Днес, докато блеех в тубата, готвейки празничната вечеря, доколкото може да бъде такава сам на север, попаднах на министър председателя си, който по много мил начин показва какво за мен е "моята Канада"
Дано всеки от нас намери "своята Канада" и причината да е доволен от постъпката си да имигрира тук.

Всеки народ си заслужава управниците....ама ние останалите що трябва да страдаме :@
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от ivandaman »

Абсолютно гнусно мекотело,

Three female MPs accompanied Trudeau during his brief remarks, though they had to arrive by a side door and stand with their heads covered WTF???. They did not address the mosque.
............
Worshipers at the mosque are separated by gender. Men were on the main floor where Trudeau spoke. Women and girls were in a balcony or in other parts of the mosque.
Е ба ти унижението на които доброволно са се подложили тези "Three female MPs"

Ето заради такива неадекватни левашки изцепки се появяат крайно десни лидери и настроения..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от Ivan1007 »

Що ве Павеле?
Иди в Атон и заведи жена си с теб.
Аз като водих жена ми и дъщеря ми в Рилския манастир, отвънка им дадоха една дълга пола и дрешка да са позаметнат - не ги пуснаха по къси панталони и потник. А беше близо 40 градуса отвън.
Или ми се обади да се запозная с някоя жена свещенослужител от някоя православна църква..може и от католическа.

Разликата между крайно леви и крайно десни е никаква на практика. Както и между ислямисти и тръмпанари куклкуксклановци дето верват, че сега гърците са по-зле щото престанали да му купуват вмирисаната копърка. :tmi:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от Павел »

Ivan1007 написа:Що ве Павеле?
Иди в Атон и заведи жена си с теб.
Аз като водих жена ми и дъщеря ми в Рилския манастир, отвънка им дадоха една дълга пола и дрешка да са позаметнат - не ги пуснаха по къси панталони и потник. А беше близо 40 градуса отвън.
Или ми се обади да се запозная с някоя жена свещенослужител от някоя православна църква..може и от католическа.

Разликата между крайно леви и крайно десни е никаква на практика. Както и между ислямисти и тръмпанари куклкуксклановци дето верват, че сега гърците са по-зле щото престанали да му купуват вмирисаната копърка. :tmi:
Аналогия та дрънка
Когато атонските монаси емигрират в чужда държава, примерно Канада, и започнат да разделят мъжете от жените по църквите, тогава ела ми се обади. Добре че завърши МГИ-то, щото като платен манипулатор щеше да се озъбиш от глад.


Canadian suspect in terror probe took selfie with Justin Trudeau


http://www.msn.com/en-ca/news/canada/ca ... spartanntp"

Да не стане с мойте камъни по мойта глава, Манекене
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от Ivan1007 »

Дрънка - на кухо тенеке, ако се почукаш между ушите.
Тъпото е, че изобщо са та пуснали в Канада след като не си в състояние да разбереш, че в Канада след като си емигрирал нема значение религията ти и при посещение в чужд дом, частен клуб или религиозна институция спазваш правилата определени от домакините, та ако ще да си министър-председател или къвто и да било.
Също като в Атон или Рилския манастир - ако ще да си английската кралица, принцеса или квото и да било.
Аз все пак съм завършил нещо, щото ти ако не беше клепал на ДС, за да си продаваш смрадливата копърка отдавна да си умрял от глад.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от Павел »

Верно ти дрънка тенекето, след като бъркаш кой е домакина в Канада. Да ти го напиша по-бавно - като емигрираш от една по-дивашка държава в една по-цивилизована, от благодарност към домакина трябва да покажеш, че имаш желание да се интегрираш, отърсвайки се от дивашките елементи на религията ти. Иначе си оставаш средновековен дивак и после да не се чудиш, че нормалните хора с непромити мозъци не могат да те приемат.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от Ivan1007 »

Павел написа:Верно ти дрънка тенекето, след като бъркаш кой е домакина в Канада. Да ти го напиша по-бавно - като емигрираш от една по-дивашка държава в една по-цивилизована, от благодарност към домакина трябва да покажеш, че имаш желание да се интегрираш, отърсвайки се от дивашките елементи на религията ти. Иначе си оставаш средновековен дивак и после да не се чудиш, че нормалните хора с непромити мозъци не могат да те приемат.
Дивашко ти е мисленето, което явно не може да приеме, че домакина в Канада е собственика на имота и че Канада, ако я оставт на тръмпанари като теб по нищо няма да се различава от Саудитска Арабия, където държавата определя коя религия е разрешена и коя не.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Panem et Circenses
Мнения: 580
Регистриран на: Сря Яну 20, 2016 4:01 pm

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от Panem et Circenses »

Това е "моята" Канада
...close to 150 participants were handed a list of dares to be performed during the tour of private rooms in bars in Ottawa's ByWard Market. Those who completed the acts to a judge's satisfaction received points.

Included on the list of acts was being naked in the bar, performing oral sex on one of the judges, having sex in a bar bathroom and eating a doughnut off a judge's penis.

"They're pressured into doing some things because you have a list, you have a team, you have to get those points," said Mehdi.

The event is organized by the school's Science Students' Association!!!. A 2015 participant who requested anonymity said the pub crawl is by invitation only, and is viewed as a reward for leaders of the university's other student associations.
Много се радвам, че е и Вашата!
The purpose of studying economics is not to acquire a set of readymade answers to economics, but to learn how to avoid being scammed by economists and swindled by accountants (claiming to be magicians, wizards with "fiduciary duty" to serve you)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от pumpy »

Интересно, че на десетки, да не кажем стотици участници през годините това не им е проблем, докато не видиш ли се появила Ясмин Мехди и се инфилтрирала за да напише статия.....
Като не й харесва да си взима донътите от Тим Хортънс тогава..... ай сиктер с пуританите в този свят.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от Kan_Tangra »

Това ако се беше случило в България си представям каква лавина от хули и плюнки щеше да срещне.
Не го оправдавам, но явно и Канада не остава по-назад (а и май е дори доста по-напред) в тия работи.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Това е "моята" Канада

Мнение от roumensp »

Хлебний, "твоята Канада" е в Русия, както вече знаем, така че STFU.

Тангра, българската преса е пълна с новини за простотии (дрога, побоища, проституция) в Студентски Град, но честно казано изобщо не ми пука, защото не живея там, пък и всички сме били млади в края на краищата. Това което за "дъртаци" като нас е shame/disgrace за немалко студенти е фън и като завършат и ги "налапа" живота вече няма да имат шанс за подобни изцепки.
Публикувай отговор