Имам идея!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Имам идея!

Мнение от IRA »

optics написа:
Panem et Circenses написа:(трябва да сте сериозни за бъдещето на новата си "родина")

Наборе, светна ми каква е твоята история. Не знам дали си вляво на снимката или вдясно, или нито един от двамата, но карай...
В Канада са те докарали децата ти по спонсорска програма. Ти седиш в къщи и освен другите интернет занимавки (Нетера може би?) списваш редовно във форума, защото общо взето е скука и нямаш много занимания. Другите българи, набори наоколо или са далеч или са идиоти които не стават за интелектуален разговор.
Просторният апартамент ти се вижда като един "луксозен затвор". Добре, че е интернета!
Познавам едно семейство (родители на имигранти) които дойдоха по спонсорска програма но после бяха върнати обратно в България поради редовно и обилно мърморене. Познавам и няколко които идваха за по-дълги периоди, но понеже ги стяга чепикът и само мърморят, взеха да ги канят по-рядко и по-за кратко (или никак). Друго си е да си пуснеш душичката във волната българска действителност - (за справка - Танграта, макар че той не е пенсионер).
Жив и здрав!
От това което е писал мисля, че е дошъл сам преди много години. Не е спонсориран.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
7George
Мнения: 9657
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Имам идея!

Мнение от 7George »

roumensp написа: Те се облагат като им наливаш повече бензин, отколкото на един седан.

Ясно ми е, че няма да искат да ги сменят за Смарт-ове, въпрос на приоритети. Ако ще двойно да стане горивото. По-скоро ще намалят (качеството на) бирата и размера на сандвича.
Embrace your climate change!
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Имам идея!

Мнение от Kan_Tangra »

...
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Публикувай отговор