Българи в Barrie Ontario?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
zazaza
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Ное 29, 2015 3:52 pm

Българи в Barrie Ontario?

Мнение от zazaza »

Проверих търсачката, но от 2004 не намерих подобна тема.

Има вероятност да се установим там догодина, та ми се иска да разбера има ли нашенци или не. Няма да имаме други познати и силно се надявам да получа отговор и евентуално да установим контакт.

Ако някой е запознат с града ще се радвам на всякаква информация. Интересно място ли е или е скучно градче, какво може да се прави след работа и уикендите освен шопинг и ходене до Торонто ;)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Българи в Barrie Ontario?

Мнение от optics »

zazaza написа:Проверих търсачката, но от 2004 не намерих подобна тема.

Има вероятност да се установим там догодина, та ми се иска да разбера има ли нашенци или не. Няма да имаме други познати и силно се надявам да получа отговор и евентуално да установим контакт.

Ако някой е запознат с града ще се радвам на всякаква информация. Интересно място ли е или е скучно градче, какво може да се прави след работа и уикендите освен шопинг и ходене до Торонто ;)
Учудвам се, че наличието на нашенци ти е важен фактор, още повече като знам къде си сега.
Що не се емнете някой ден с колата и да го разгледате - Аз не съм ходил но от снимките из нета изглежда супер.
Няма скучни градчета, има хора без идеи.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
zazaza
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Ное 29, 2015 3:52 pm

Re: Българи в Barrie Ontario?

Мнение от zazaza »

Ей, ама наистина щях да се притесня ако коментара не беше в тоя дух, браво... :claps:

Та като го чета си мисля, че наистина си прав - за какво ми са нашенци, то от философ нагоре....

Оптика ли си какъв си, първо къде прочете, че ми е важен фактор. Това, че питам за българи ли? Аз не знаех, че всеки въпрос тук е важен фактор... ама нали съм от село, объркал съм се... що ли си мислех, че има някакви неща като информация например... А, и да ти кажа, често се емваме с колата и разглеждаме, мерси за ценната идея.... Е, пък и много философско готино звучи за скучните градчета и идеите... да взема малко да се поуча от теб, човека с идеите.

Давай ако има други, също така ценни като емването с колата :y:
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Българи в Barrie Ontario?

Мнение от optics »

zazaza написа:Оптика ли си какъв си, първо къде прочете, че ми е важен фактор. Това, че питам за българи ли? Аз не знаех, че всеки въпрос тук е важен фактор... ама нали съм от село, объркал съм се... що ли си мислех, че има някакви неща като информация например... А, и да ти кажа, често се емваме с колата и разглеждаме, мерси за ценната идея.... Е, пък и много философско готино звучи за скучните градчета и идеите... да взема малко да се поуча от теб, човека с идеите.
Давай ако има други, също така ценни като емването с колата :y:
Честно, нямам по-добра идея от тази с колата. Като гледам досега и никой няма друга по-добра.
За важността - какво искаш да кажеш - че се записваш във форума за да питаш нещо дето не е важно, и когато някой ти се върже и ти отговори сериозно почваш с "оптика ли си къв си". Не съм баба Вангя, че да знам предварително на кого не си заслужава да се отговаря, щото не му било важно. Вързал съм се, отговорил съм ти - и ти отговорих позитивно - че ще сте добре там, защото няма скучни градчета. Отде избликна тоя ти саракзъм - не знам и не ме интересува. Жив и здрав !
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Българи в Barrie Ontario?

Мнение от Marto »

При такова отношение към добронамерено влкючване от един от най-готините съфорумци, познай колко ще съм заинтересован да установя контакт с тебе ако съм нашенец от Бари. :fubar:
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Българи в Barrie Ontario?

Мнение от Pavel M »

Marto написа:При такова отношение към добронамерено влкючване от един от най-готините съфорумци, познай колко ще съм заинтересован да установя контакт с тебе ако съм нашенец от Бари. :fubar:

то пък ,ако си мислиш ,че пусналия тая тема си умира да те контактва в голяма заблуда си
аз например от такива ;най-готините; съфорумци бягам като дявол от тамян за да си спестя последващите главоболия
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Българи в Barrie Ontario?

Мнение от Koko »

zazaza написа:Проверих търсачката, но от 2004 не намерих подобна тема.

Има вероятност да се установим там догодина, та ми се иска да разбера има ли нашенци или не. Няма да имаме други познати и силно се надявам да получа отговор и евентуално да установим контакт.

Ако някой е запознат с града ще се радвам на всякаква информация. Интересно място ли е или е скучно градче, какво може да се прави след работа и уикендите освен шопинг и ходене до Торонто ;)
Нямам спомен във форума да сме имали участник точно от Бари, което разбира се не изключва там да има българи. Имах случай да ходя там на интервю за работа, но това беше преди едно 8-9 години, спомените ми от тогава са че градчето беше доста бяло като население, също така имаше доста доста индустрия, не е просто една от спалните около GTA, също така предвид правата и широка магистрала разстоянието от и до Торонто не отнема толкова много време.
Бих добавил и това - със сънародник с подобно нервно и негативно отношение едва ли бих имал голямо желание да общувам.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Публикувай отговор