Mid-Winter break

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Mid-Winter break

Мнение от analgin »

Добре, че втората зимна ваканция в Онтарио и Квебек са в различен перид, защото ако съвпадаха това щеше да доведе до поскъпване на билетите.Нашите последни тестове са утре, а след тях ще шунтираме няколко учебни дни заминаваме на топло.
Тази зима ми се стори ужасно дълга и студена.
Пожелавам на всички приятна ваканция!
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Mid-Winter break

Мнение от Павел »

analgin написа:Добре, че втората зимна ваканция в Онтарио и Квебек са в различен перид, защото ако съвпадаха това щеше да доведе до поскъпване на билетите.Нашите последни тестове са утре, а след тях ще шунтираме няколко учебни дни заминаваме на топло.
Тази зима ми се стори ужасно дълга и студена.
Пожелавам на всички приятна ваканция!
Моите съболезнования - нашата зима си замина преди да започне :D
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: Mid-Winter break

Мнение от domino »

Предната зима не беше ли по дълга и студена? Квебекарите разправяха, че е най-дългата и студена от незапомнени времена. Сега за тази пак така се говори. Или всяка следваща надминава предната.
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Mid-Winter break

Мнение от Marto »

Днес четох, че в Сейнт Джон, НБ в рамките на един месец са паднали 352 см сняг. :o

А в Едмънтън тази година още сме нямали зима като зима. 15 дена в януари температурите бяха над нулата и 11 през февруари. Не падна почти никакъв сняг.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Mid-Winter break

Мнение от Bistra »

При нас снегът не е чак такъв проблем. Ниските температури - по-скоро. Много дълго задържа студеното.
Казват, че зимните курорти работели тази година на загуба въпреки отличните писти, именно заради това. Това обяснява Rall защо нямат клиенти.
Не е заради никаква криза, а заради студa.
На мен, както и на никой от семейството не ни пречи.
Намирам такъв климат за здрав. Ама на другите хора явно - да.
Ще видим тази седмица дали ще можем да запишем детето на един допълнителен курс за moniteur de ski.
Хем да си прави кефа, хем да изкарва парички догодина. :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Mid-Winter break

Мнение от analgin »

Павел написа:Моите съболезнования - нашата зима си замина преди да започне :D
На мен там ми беше много горещо, та се нагаше да пийвам доста изпотена бира. Никога няма угодия. :rofl: :rofl:
Публикувай отговор