Първи автомат за марихуана в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от myhata II »

roumensp написа:
7George написа::D Както винаги с тая тема и мнение Мухата е искал да разклати въздуха около себе си. Със същия успех, но без да се излага, е можел да се изпърди насаме примерно.
Мухата е ясен, пуска канадски новини от българската преса. :D

Но поне можете да ползвате темата, за да кажете какво ви е мнението за легализацията на тревата. Аз вече си казах моето.

Че Мухата не го крие ...!!!! :) :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от myhata II »

А сега по темата
Никой до сега не седна и не драсна 2 реда, че се притеснява за своето бъдещо поколение , това ми говори само две неща :
Вие сте пълни наркомани и възторжено приветствате идиотските идеи на управляващата мафия :emo: :rock:
или
Вие сте пълни идиоти и нищо не разбирате какво се случва в Северна Америка ! :fubar: :@
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от pumpy »

myhata II написа:А сега по темата
Никой до сега не седна и не драсна 2 реда, че се притеснява за своето бъдещо поколение , това ми говори само две неща :
Вие сте пълни наркомани и възторжено приветствате идиотските идеи на управляващата мафия :emo: :rock:
или
Вие сте пълни идиоти и нищо не разбирате какво се случва в Северна Америка ! :fubar: :@
Не мога да разбера, как някой БЕЗ ДЕЦА, може да ни дава съвети от какво и как да ги пазим. Да те питам за бензиностанции - разбирам, но нито в статията, нито в Канада става дума за деца и за марихуана.
Изобщо какво се случва в едно различно общество от това, от което ти НИКОГА не си излязъл е много трудно за разбиране от ориенталската ти кратуна. В Иран съм чувал бесят за наркотици........да го предложим и в Канада, а ?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от Bistra »

myhata II написа:А сега по темата
Мухата драсна повече от два реда освен линка, което ми говори две неща:
Или е пълен наркоман и не е вече наясно какво е пушил.
Или е пълен идиот за да се опитва да накара другите да вярват в противното. :D :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
deniss
Мнения: 28
Регистриран на: Вто Май 06, 2014 11:43 am

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от deniss »

Няма какво да се залъгваме,независимо дали е забранено или не - който иска може и си намира трева. Дали е нередно,морално ,деградиращо е съвсем др въпрос,тук просто става дума за това от къде идва продуктът 8)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от roumensp »

myhata II написа:Вие сте пълни наркомани и възторжено приветствате идиотските идеи на управляващата мафия
Ама ти вярно си голям неграмотник и невежа .... ако под "управляваща мафия" имаш впредвид управляващото консервативно правителство (чийто поддръжник съм и аз), ще те светна, че те винаги са били срещу легализация на марихуаната.
По добре ограничи мненията си до Русия (са сила) ... :D
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от roumensp »

Павел написа:
There is no way
You cannot simply make a drug legal and expect crime to be reduced. People will still grow and sell marijuana for cheaper prices than what is on the market. Drug dealers will not simply give up their clientele just because of a stupid legalization law. Marijuana is a business that has always been booming. If Marijuana is $20, drug dealers can sell it for $15 and make a lot more money. There will still be crime because marijuana is an addictive substance. People will do whatever it takes to get it.
И на какво базират това твърдение ?
Случайно да си чул за хора, отглеждащи тютюн по дворовете, за да им е по-евтино и за цигарена мафия и дилъри ?
Цигарите са не по-малко addictive от тревата, но понеже са напълно легални, престъпност свързана с отглеждането и разпространението им не съществува.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от myhata II »

Ние сега НЕ разбрахме,другаря Румин приветства ли нарко-автоматите в своят град или си прави вятър на ченето ?!?! :D :)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от roumensp »

myhata II написа:Ние сега НЕ разбрахме,другаря Румин приветства ли нарко-автоматите в своят град или си прави вятър на ченето ?!?! :D :)
Безразлични са ми, защото с нищо не променят съществуващото положение.
Още "умни" въпроси ?
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от myhata II »

Много Безразлични сме станали напоследък !!!
;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от ivanko13 »

Павел написа: Не знам дали ви се е случвало да сте наблизо до пушещ марихуана, но е ужасно - смрадта е невероятна.
Няма рок концерт без миризмичка... Особено на Молсън Амфитеатъра като сме, през лятото е димна завеса :drunk:
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от Mielle »

roumensp Тук съм готов малко да поспоря.Затова,че след като се продава свободно алкохол не си станал алкохолик,синът ти също.
Нашите поколения като цяло израстнаха в доста ограничения,лишения,табута,норми и т.н.Аз в това сега намирам само положителна страна.Защото станахме повечето стойностни хора и това възпитаваме и в децата си или поне се опитваме.Още помня как да се разменя едно Боро на купоните си беше тръпка,предаваше се като реликва някаква.
Сегашните поколения обаче са други.Всичко им се поднася наготово,свикват с лесни и бързи неща/консумации/
За мен това узаконяване е нож с 2 остриета.Да,няма да се облагодетелства Мафията,обаче по-голяма такава има ли от Правителствената?Нещо както с Фармацевтичният пазар се получава.Всички облаги си ги нагласят за тях.
Аз лично съм против дрогата да се смесва с храната на автоматите.Нека да я има ,ама някъде другаде.просто на мен не би ми било приятно 7 годишната ми дъщеря,която по природа е любопитна и "каца" на тези автомати да ме пита от сега това какво е?
Защото аз този разговор съм го предвидил за към 10-тата и година примерно.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от myhata II »

Айде ,почвайте да плюете човека лицемери такива ! :)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
7George
Мнения: 9659
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от 7George »

myhata II написа:Айде ,почвайте да плюете човека лицемери такива ! :)
Ти май се сещаш кой е човека. :lol:

Който си има афинитет към дрогата, ще си я достави и без автомати и без магазини. Има едни дилари дето се викат по телефона. Аз, ако ми стене интересна марихуаната, ще взема да си посея и отгледам сигурно.

Изображение
Калгари - Centre str.
Embrace your climate change!
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Първи автомат за марихуана в Канада

Мнение от myhata II »

Гоша, тук не става въпрос за човек който е преодолял страха и в името на всичко върти по телефона на еди кой си за да му я донесе
Става въпрос че започна да става шир потреба, а не ми се обяснява какво видях в България след промените на 90те години в в центъра на Пловдив
За тези които не са наясно, с очите си видях как млади хора първо загубиха приятели, после работа и накрая дом заради точно тези наркотици .... :puke:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор