Има ли български гей двойки в Канада?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от kiro »

Въпросът не е майтап. Ще ми е интересно да се запозная с такива :)
Bulgayrian
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от kiro »

Явно няма :)
Bulgayrian
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от the_coach »

Нема бе брате, тука сме все от лъв нагоре ;)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от pumpy »

Ти се бъзикаш, нали ?
Нима очакваш тук да ги срещнеш. Да си гей и да не можеш да "локализираш" други от твоята група на всяко едно парти или събиране на българи, че да трябва да ги търсиш във форума с тема ???
По енда или друга причина съм имал много близък контакт с хомосексуални хора в България. Една девойка и до ден днешен, 20 години след като бяхме "гаджета" в училище не смее да говори с мен за факта, че живее с жена и че се определя като хомосексуална. И то само защото живее в Бълкгария, където на Прайда ходят и ги бият или убиват хора по градинките понеже им иглеждали "обратни"
И ти очакваш някой в този форум да ти пише - за да се изгавриш с него ?
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от kiro »

Що пък да се гавря? А аз съм омъжен от години (same sex marriage), но просто не съм срещал други бг двойки в Канада. И как точно да ги локализирам??? Освен това, това е анонимен форум, ако някой чак толкова се притеснява :))
Bulgayrian
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от anxeli »

Има един българин, също Кирил :), но е женен за канадец. Фризьор е, салонът му е някъде около Сейнт Клер и Бейвю. Мъжът му е някакъв арт-дилър или продуцент, не помня, имат страхотна къща, в едно списание ги видях.
Циганите - на Сатурн !
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от pumpy »

kiro написа:Що пък да се гавря? А аз съм омъжен от години (same sex marriage), но просто не съм срещал други бг двойки в Канада. И как точно да ги локализирам??? Освен това, това е анонимен форум, ако някой чак толкова се притеснява :))
Майна, пак ти казвам, ако аз трябва да те уча как да ги локализираш, нещо не ми се връзва изобщо. Но все си мисля, че форума не му е мястото, защото отваряш вратата за простотии и работа за модераторите, докато темата се заключи и отиде в кофата.
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от kiro »

anxeli написа:Има един българин, също Кирил :), но е женен за канадец. Фризьор е, салонът му е някъде около Сейнт Клер и Бейвю. Мъжът му е някакъв арт-дилър или продуцент, не помня, имат страхотна къща, в едно списание ги видях.

Good to know:) Че и в махалата са ми:)

Да не би да имаш предвид Сент Клеар и Монт Плезант? Щото с Бейвю не се пресичат.
Bulgayrian
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от IFF »

pumpy написа:Ти се бъзикаш, нали ?
Нима очакваш тук да ги срещнеш. Да си гей и да не можеш да "локализираш" други от твоята група на всяко едно парти или събиране на българи, че да трябва да ги търсиш във форума с тема ???
По енда или друга причина съм имал много близък контакт с хомосексуални хора в България. Една девойка и до ден днешен, 20 години след като бяхме "гаджета" в училище не смее да говори с мен за факта, че живее с жена и че се определя като хомосексуална. И то само защото живее в Бълкгария, където на Прайда ходят и ги бият или убиват хора по градинките понеже им иглеждали "обратни"
И ти очакваш някой в този форум да ти пише - за да се изгавриш с него ?
Много си толерантен за евреин, все пак Яхве едно време ги е горил живи обратните в Содом и Гомор.
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от anxeli »

Не, Монт Плезант е много близо до Янг, някъде по-натам ще е, гледай ерията, не точно пресечната точка. Някъде на края на Сеинт Клер. Първо е работил на Авеню в Hair, преди година-две е отворил собствен салон.
Циганите - на Сатурн !
Аватар
Chomsky
Мнения: 272
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 1:35 pm

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от Chomsky »

pumpy написа:Една девойка... след като бяхме "гаджета" в училище... живее с жена и ..се определя като хомосексуална.
Май доста зле си се представил.
леко, не се нервирайте, че ще остареете бързо.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от pumpy »

Сигурно, както и още няколко младежа след мен, докато накрая тя се самоопредели и спря да се залъгва и да се влияе от общественото мнение
Аватар
Chomsky
Мнения: 272
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 1:35 pm

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от Chomsky »

аз да попитам, за да не объркам нещо. под "гей", хомосексуалисти ли имате предвид?
леко, не се нервирайте, че ще остареете бързо.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от roumensp »

Chomsky написа:аз да попитам, за да не объркам нещо. под "гей", хомосексуалисти ли имате предвид?
Защо питаш, да не би да знаеш някакво алтернативно значение ?
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Има ли български гей двойки в Канада?

Мнение от newcomer »

Chomsky написа:аз да попитам, за да не объркам нещо. под "гей", хомосексуалисти ли имате предвид?


богат хомосексоалист.бедните са си обикновенни пе.ераси. :rofl:
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Публикувай отговор