Блазе им на украинците

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Mr and Mrs Smith
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 10:04 am
Местоположение: The planet Earth

Блазе им на украинците

Мнение от Mr and Mrs Smith »

Ето на какво се натъкнах снощи:

) New pilot project may pave the way to the future of Canadian Immigration


Saskatchewan has launched a test program which provides a facilitated means for Ukrainian skilled workers to obtain work permits through the Provincial Nominee Program (PNP).

The newly-developed immigration model uses a “virtual selection system” wherein prospective Canadian employers, the province of Saskatchewan, and reliable source-country educational institutions, facilitate the processing of work permits for Ukrainian tradespeople.

The province has partnered with Ukrainian-based, Kiev Youth Labour Centre (KYLC), an organization which maintains a database of thousands of qualified Ukrainian trade workers.

The prairie province is currently focused on filling positions in its specialty welder sector. The Kiev centre conducted a targeted recruitment program, candidate pre-screening, credentials verification, and initial testing for Northern Steel, one of Canada’s largest producers of steel tanks for the petroleum industry.
Play or be played
pol
Мнения: 302
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2003 6:16 am
Местоположение: Sofiq

Мнение от pol »

bravo stiga s tezi aziattsi
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнение от joro »

pol написа:bravo stiga s tezi aziattsi
Да бе, като дойде украинската мафия ще има да плачете за старото време с добродушните и работливи китайчета :D :D :D
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Заю Баю
Мнения: 91
Регистриран на: Чет Окт 28, 2004 6:44 am

Мнение от Заю Баю »

Честит праздник,
написаното много ме заинтересува,можеш ли да кажеш каде го прочете или каде аз бих могъл да намеря повече информация.
Аз съм все още кандидат емигрант, есента ме отрязоха за на интервюто за Квебек, сега се готвя пак да подам документи за Квебек, но понеже за годините(41) вече нямам точки, обмислям варианти за федералната или други провинциални програми(там до 49г. точките са максимални).
Благадаря
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

Заю Баю написа:Честит праздник,
написаното много ме заинтересува,можеш ли да кажеш каде го прочете или каде аз бих могъл да намеря повече информация.
Аз съм все още кандидат емигрант, есента ме отрязоха за на интервюто за Квебек, сега се готвя пак да подам документи за Квебек, но понеже за годините(41) вече нямам точки, обмислям варианти за федералната или други провинциални програми(там до 49г. точките са максимални).
Благадаря
Заю Баю -оптимист ..... :D :D

прегледаи какво е ПНП-ама там е по кофти от федералната дори-навсякаде искат да си намери6 работа първо.и състо става ако има6 родннини в манитоба....
От квебекарската процедура по лесно няма.....така 4е си прави сметка. за пове4е инфо тук

http://www.cic.gc.ca/english/skilled/provnom/index.html
Заключено