Othvarlena aplikatsia!Daite savet...

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
nibis
Мнения: 314
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 5:58 pm
Местоположение: v polite na montroyalskata butsa

Re: Othvarlena aplikatsia!Daite savet...

Мнение от nibis »

nyk написа:Zdraveite!Az sam stomatolog.Vav formuliarite biah popalnil grafata za naemeh rabotnik.poluchih sledniat otg:"Les renseigments que vous avez fournis dans votre demande nous amenent a conclure que celle-si repondpas aux exigense reglementeres.A moins que vous ne deposiez,dans une delai de 60 jours,une preuve documentee nous permettant de voir notre decision,nous vous informons de notre itention de rejeter votre demande pour les motifs suivants:
-Vous n'avez pu obtenir un nombre de points suffisants pour vous qualifer en regard du facteur de selection 2c portant sur l'employabilite et la mobilite professionelle.(Reglament sur la slection,Articles 31,32,38,Annexe A et Reglament sur la ponderation,facteur 2c de l'Annexe 1)
Molia ,daite savet!Ne moga da otkria kakvo znachat-Art.31,32,38 i fac.2c
Blagodaria na vsichki,koito biha se otzovali! :( :( :( :?: :?: :?:


Ne znam kolko , shte sam ti ot polza ot moiat otgovor , no profesiite na mene i na jena mi izobshto ne figurirat v tiahnite spisatsi . Nie sme zavarshili Muzikalnata Akademia ... Opitai pak i reformulirai profesiata ...
nyk
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Юни 13, 2004 7:23 am

Dopalnenie ot nyk.za othvarlenata aplikatsia...

Мнение от nyk »

Blagodaria na Botzo i na vsichki,koito vzeha othoshenie po temata na moiat problem!!!V nedelia biah na sreshtata v Sofia s predstavitelia ot Viena.Postavih mu vaprosa,ako moje da utochni poradi kakva prichina konkretno ne sabiram minimalniat prag tochki,i kakav dokument triabva da im pratia konkretno za da prerazgledat molbata mi?Toi mi otgovori che raboti po pravnite vaprosi,predpolaga che kanditaturata moje bi e blagonadejdna,no sigurno e neobhodim niakakav dopalnitelen dok-t,diploma ,sertifikat,ili neshto podobno...no da mu pratia po faksa pismoto s ofitsialniat otg.i toi shte mi otgovori da poiasni za kakvo tochno stava duma.Tova i shte napravia,niamam drug izbor.
MOLIA,NIAKOI OT KOLEGITE,KOITO SA STIGNALI DO FAZA INTERVU,ILI PO-NATATAK,DA MI KAJAT,KAK SA POPALNILI GRAFATA ZARABOTA,KOIATO BIHTE RABOTILI TAM
1.OSIGURENA RABOTA
2.NAEMEN
3.SAMONAEMASHT SE,INVESTITOR.
Blagodaria na vsichki,s Bashata saprichastnost mi vdahvate nadejda.Izobshto ne mislia da se otkazvam!Do skoro! :?:
Botzo

Re: Dopalnenie ot nyk.za othvarlenata aplikatsia...

Мнение от Botzo »

nyk написа:Blagodaria na Botzo ...
Според мен трябва да благодариш на poumpy който йне само ти даде ценно инфо но и ти е колега и може и за напред да те, съветва пълноценно. Аз просто драснах един постинг :wink: :beer:

И никакво отказване.

Успех.
Заключено