Дата и час: Вто Сеп 19, 2017 11:54 pm

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3133 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Покани за ВИЗИ
МнениеПубликувано на: Сря Апр 05, 2017 5:31 am 

Благодаря за отговора!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 06, 2017 5:37 am 

Здравейте,

За нас чакането още не е приключило.Изпратихме паспортите към Букурещ на 13 март и все още не са ни ги върнали.В профила ни вече пише-Decision Made,но паспортите ги няма :(

Вие колко чакахте?Мисля да им пиша следващата седмица...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 4:55 pm 

karaulovi написа:
Здравейте,

За нас чакането още не е приключило.Изпратихме паспортите към Букурещ на 13 март и все още не са ни ги върнали.В профила ни вече пише-Decision Made,но паспортите ги няма :(

Вие колко чакахте?Мисля да им пиша следващата седмица...

Моят съвет е - пишете им задължително, Караулови!

Нашите покани за визи пристигнаха на 17.03.2017, на 21-ви си изпратихме паспортите в Букурещ, на 28-ми получихме мейл, че снимките не отговарят на изискванията - фонът отзад не е бял, на 29-ти изпратихме нови снимки, на 3-ти април понеделник получихме ново писмо с искане за по две снимки на всеки човек, защото "видиш ли" са получили само по една такава. На 4-ти април им изпратих отново по 2 снимки, както и първия път и ЕВРИКА - днес - 7-ми април заветните паспорти се озоваха на обяд в ръцете ми и всичките пет броя бяха с визи вътре :):):) Снимките бяха вътре в плика/ и първите, и вторите, но единия екземпляр явно по погрешка са намалени - изрязани :):):)
Както и да е- живи и здрави, вече мога да купя и билетите! Емоцията е неуписуема!!!! Дай Боже всекиму :) С Еконт нямаше никакъв проблем - точни и бързи този път!
Изводът: и там в посолството работят хора, и там грешат, и там стават бавно работите, но може и за една седмица да се случи чудото!!!
Успех и здраве на всички ви! Пожелавам ви скорошни радостни вести и късмет!
Моля администраторите да ни добавят в статистиката - получени визи - 7.04.2017 :)

Пол. в Монреал 21.08.15
Искане доп. док серт. В2 - 22.10.15
ДЕЛФ В2 - пол. 9.08.16г
CSQ - пол. 29.08.16
Док. Н. Ск - изпр. 19.09.16
IUC - 24.01.17
Пок. мед 1.03.17
Мед. изсл 10.03.17

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 3:34 am 

Привет отново,

hristowi06 -много благодаря за съветите и аз тъкмо се каних да им пиша в петък и изведнъж -смс от Еконт :D Взехме си визите и платихме самолетните билети,ще летим на 18 май.

Лек път на всички,на които им предстои :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 09, 2017 7:06 pm 
Аватар

karaulovi написа:
Привет отново,

hristowi06 -много благодаря за съветите и аз тъкмо се каних да им пиша в петък и изведнъж -смс от Еконт :D Взехме си визите и платихме самолетните билети,ще летим на 18 май.

Честито! :)

Имиграция в Квебек. Имиграция в Канада.
Сертифицирани преводи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 10, 2017 4:25 pm 

karaulovi написа:
Привет отново,

Супер, поздравления, Караулови :) И аз действах скорострелно като вас - запазих в петък вечер билетите онлайн, в събота отидох да ги платя в офис на банката ми, че се оказа имам дневен лимит на плащанията и не успях онлайн да я свърша :) Днес си получих електронните билети на мейла и мога да дишам дълбоко и спокойно :) Полетът ни е за 22.07.2017 София - Доха - Монреал!
Късмет и успех на всички ви! Време ми е за чаша вино ;) :party:

Пол. в Монреал 21.08.15
Искане доп. док серт. В2 - 22.10.15
ДЕЛФ В2 - пол. 9.08.16г
CSQ - пол. 29.08.16
Док. Н. Ск - изпр. 19.09.16
IUC - 24.01.17
Пок. мед 1.03.17
Мед. изсл 10.03.17

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2017 4:33 am 

Честито, karaulovi, hristowi06!!! Заслужено, след дългото чакане! Все така успехи и в Канада!
Статистиката е обновена. Някой друг да се похвали с нещо? :) При нас нещо нещата се закучиха, чакаме някаква вест след направените почти преди 3 месеца медицински.

Последна промяна Dologni на Вто Апр 11, 2017 5:09 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2017 4:35 am 

Dologni написа:
Честито, karaulovi, hristowi06!!! Заслужено, след дългото чакане! Все така успехи и в Канада!
Статиката е обновена. Някой друг да се похвали с нещо? :) При нас нещо нещата се закучиха, чакаме някаква вест след направените почти преди 3 месеца медицински.

И ние нещо изоставаме. Направени медицински на 03.01 и от тогава нищо :^)

ЕДИТ: днес получихме мейл с инструкции кое и как да подадем за издаване на визи :rock:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2017 11:16 am 

Dologni написа:
Статистиката е обновена. Някой друг да се похвали с нещо? :) При нас нещо нещата се закучиха, чакаме някаква вест след направените почти преди 3 месеца медицински.

Здравейте ,

честито и от нас. Dologni - можеш и нас да ни добавиш в статистиката с направени медицински на 30,01,17...че в статистиката седи малко празно....: )..Иначе и ние ме сме в очакване на добри новини. По-скоро чакам ти да ни зарадваш , че винаги след три четири дни сещат и за нас..... Весели Празници!!!!!

Поздрави

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2017 3:49 pm 
Аватар

:party: :party: Поздравления! И успешна адаптация

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 12, 2017 4:14 am 

zahho, честито!!! Много успехи и нататък!
NickyM, добавих ви. Не си казал кога сте ги направили, затова не съм ви отбелязал.:)
Весели празници на всички!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 12, 2017 10:46 pm 
Аватар

Dologni написа:
Някой друг да се похвали с нещо? :) При нас нещо нещата се закучиха, чакаме някаква вест след направените почти преди 3 месеца медицински.

Освен да се похваля, че пролетта започна да се усеща след близо 7 месечно отсъствие на положителни температури :)
А 3 месеца не е много - нищо чакане в сравнение с това, за което ще чакате на канадска земя!
Попътен вятър и късмет на всички! ;)

Сертифицирани преводи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 13, 2017 4:25 am 

balbi написа:
Dologni написа:
Някой друг да се похвали с нещо? :) При нас нещо нещата се закучиха, чакаме някаква вест след направените почти преди 3 месеца медицински.

Освен да се похваля, че пролетта започна да се усеща след близо 7 месечно отсъствие на положителни температури :)
А 3 месеца не е много - нищо чакане в сравнение с това, за което ще чакате на канадска земя!
Попътен вятър и късмет на всички! ;)

Мерси за смисленото включване, balbi! Въпросът беше към тези, които все още кандидатстват, но ти както винаги не пропускаш да ни огрееш с остроумни коментари. :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 13, 2017 10:52 pm 
Аватар

Dologni написа:

Мерси за смисленото включване, balbi! Въпросът беше към тези, които все още кандидатстват, но ти както винаги не пропускаш да ни огрееш с остроумни коментари. :)

Уточнявай другия път за кой ти е бил въпросът. Форума доколкото знам, ако имаш регистрация е публично достояние и не сме длъжни да четем мислите на пишещите...какво или кого са имали предвид като пишат ;)

Сертифицирани преводи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 14, 2017 3:37 pm 

Здрасти на всички! Отдавно не съм била тук. При нас процедурата се забави... Отначало на нас федерали върнаха ни документи защото в главната анкета не сме включили дъщеря на мъже ми от първия му брак( тя не идва с нас и мислихме че не трябва да я пишем, ). После през декември пратихме досието в Сидни още веднъж и вече имахме номер на 28.02.2017. И този четвъртък 13.04.207 вече сме получили и медицина. Надявам се да я минем скоро, трябва да вземем отпуска и да отидем до София с двете малки деца)))
Гледам че и на руския форум и тук хора чакат POVL вече доста време , три,четири месеца. Дано да стане работа по-бързо! Преди Букурещ беше най- бързото консулство от всички, а сега нещо се бавят нещата. Пожелавам на всички Весели празници и късмет с по-бърза процедурата! :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3133 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209  Следваща

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]