conjoints de fait

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Angie1
Мнения: 99
Регистриран на: Нед Ное 23, 2003 8:47 am
Местоположение: Varna

conjoints de fait

Мнение от Angie1 »

4estita Nova Godina na vsi4ki
pi6at Asya i Ilian. nie sme na etap v koito izpratihme vtorite dokumenti i polu4ihme pismo ot kanadskite vlasti 4e iskat dopalnitelni dokazatelstva za savmestno sajitelstvo. ot may 2003 nie imame obsta adresna registraciya, koeto go dokazahme sas certificat ot obstinata za tozi period do sega. a za perioda predi May 2003 ne mojem da dokajem s takav sertificat, zastoto sme si promenili obstiya adres i ot obstinata pri promyana na adresa zali4avat starata informaciya. zatova za perioda predi May 2003 izpratihme dogovor za naem na drug obst adres, kato canadskite vlasti ni kazvat 4e contrat de location n'est pas un document officiel. kato iziskvat da im izpratim nyakoe ot slednite nesta:
*Un Certificat de concubinage officiel
*Un bail commun officiel
I dvamata sme s postoyanni adresi v razli4ni gradove, koeto zna4i 4e i na li4nite ni karti adresite ni sa razli4ni, a nyamame vreme da gi promenim kam tozi moment.
Molim vi pomognete spe6no - imame nyakolko dni da reagirame.
Blagodarim vi predvaritelno.
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: conjoints de fait

Мнение от yaiuat »

Angie1 написа:4estita Nova Godina na vsi4ki
...
Molim vi pomognete spe6no - imame nyakolko dni da reagirame.
Blagodarim vi predvaritelno.
Mi shto ne se ojenite napravo? :D
PinkFloyd
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Дек 25, 2003 6:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от PinkFloyd »

И аз мисля че женитбата е добър вариант. Имам познати които се ожениха дори след CS, забавиха се нещата, ама е по-сигурно.
Иначе може още да ви мотаят.
Успех.
Аватар
penka
Мнения: 42
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 2:06 am
Местоположение: montreal
Обратна връзка:

dokazatelstwa

Мнение от penka »

Nai- dobrqit wariant e da skluichite brak, no edno kletwena deklaraciq pred notarius, che jiweete zaedno bi zakrepilo nestata do edin moment.
Pred men sasto stoeshe tozi problem na wremete. Tochno predi interviuto skliuchihme brak, za da se izbegnat dopalnitelni zabawqniq.
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: dokazatelstwa

Мнение от yaiuat »

tout написа:......
To mai taka stana che Qvebekskata procedura uvelichava brakovete u nas. :D Chudq se za kakvo li, kato to nqma razlika. :) Zablida e che semeistva imat po golemi shansove ot sam kandidat. :D :D
Ne vijdam zashto nqkoq si procedura trqbva da dava ton na lichniq jivot na horata. To dvama dushi ako se obichat braka e podrobnost i lichno za men bi bilo unijenie da se jenq pod natiska bilo na nqkoe si konsulche ili procedura. Nqma da mi kazvat te kakvo da pravq, shtoto svatbata nqma da mi e sladka taka. :astro:

:beer: :D :beer: :D :beer: :nenam:
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Пон Дек 05, 2005 8:57 pm, променено общо 1 път.
Niki i Iva
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 9:34 am
Местоположение: Ville de Quebec, Canada

Niki i Iva

Мнение от Niki i Iva »

I nie imahme sashtia problem.Vapreki che biahme podpisali deklaracia pred notarius che jiveem zaedno,koiato prevedohme i izpratihme vav Viena,tova ne e bilo dostatachno i ni poiskaha kup drugi dokumenti,kato naprimer obshti smetki za elektrichestvo,tel. i t.n. kakto i obshti zastrahovki.Nie obache im obiasnihme che ne mojem da imame smetki na nashe ime pri uslovie che jiveem na kvartira.Izpratihme im kopie i prevod na adresnite ni registracii,prevod na dogovora za naem skliuchen ot imeto na dvama ni i napravihme deklaracia ot imeto na haziaikata,koiato potvarjdava che jiveem v neinoto jilishte ot data,koiato nas ni ustroiva/mai che iskat da ste jiveli zaedno pone 2 godini/.Osven tova gi uspokoihme che skoro mislim da skliuchvame brak/ne che go napravihme i taka dobre si jiveem/ i problema se reshi.Izpratiha ni pokana za interviu na koeto niamashe nikakvi podvejdashti vaprosi otnosno conjoint de fait.
Dano sme vi bili polezni s informaciata.Uspeh!
Svilko
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:21 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Svilko »

Moi priqteli sy6to imaha problem zaradi tova na intervuto. I sa ima kazali 4e 6te si polu4at sertifikata kato sklu4at brak. Te go napravaiha i vsi4ko si e OK. Az sy6to se ojenih, na po-ranen etap. Ne e tolkova stra6no, pyk nali kato idete tam 6te si jiveete zaedno kakto i tuka. Taka 4e s edna eventualna jenitba 6te vyrvite po-sigurno napred i nqma da si imate problemi ot takova estestvo.
Аватар
penka
Мнения: 42
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 2:06 am
Местоположение: montreal
Обратна връзка:

Мнение от penka »

mai otiwa na brak rabotata...
:)


kauzata si struwa da se prejalite!!!
Заключено