Електронен речник по-малък от лаптопите

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
Гой
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 11:58 am
Местоположение: Montreal

Електронен речник по-малък от лаптопите

Мнение от Гой »

А бе да знаете дали вече може да се купи от някъде Българо-Английски електронен речник.Може би от БГ???
:?
Има размерите на тефтерче и е по-функционален от мъкненето на лаптоп.
Mtl Гой
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Има едни преносими ре4ници не само за английски а за 7 езика които ги продават в МЕТРО ама не са много хубави защото неможе да допълваш думи.Струват към 70 лв. мисля.
Аватар
Гой
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 11:58 am
Местоположение: Montreal

.

Мнение от Гой »

IRA написа:Има едни преносими ре4ници не само за английски а за 7 езика които ги продават в МЕТРО ама не са много хубави защото неможе да допълваш думи.Струват към 70 лв. мисля.
Ира,дали са същите като тези дребните дето ги размахват китайците,арабите,руснаците,а дори и ... виетнамците?Имат превод от английски на български ,а и от англ. на английски т.е. тълковен англ. речник.
Някои дори произнасят думите.
Завиждам им за играчките :oops: ,но какво да правя като тук няма все още български вариянт ??? :cry:

За Метро - БГ ли говориш като казваш "... 70лв. ..."?
Mtl Гой
Аватар
Гой
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 11:58 am
Местоположение: Montreal

.

Мнение от Гой »

Благодаря ви Ира и Роси. :D
Mtl Гой
Nalex
Мнения: 369
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 6:41 am
Местоположение: Mtl

PALM

Мнение от Nalex »

Moje vaprosat da prozvuchi laicheski, no ne moje li SA ili Koral Dictionnary da se kachi na PALM?
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Има го качен от фирма http://www.beiks.com, аз го ползвах без проблем, също и тяхната кирилица за палм е номер 1...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Да за Българското Метро говоря.Наподобява китайският защото е произведен в Китай.Ама според мен е малко беден.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Това е единствената тема, която намерих по този въпрос и за да не отварям нова, я вдигам...

Имам въпрос по темата към знаещи...Препоръчайте къде в Монреал или в И-нет може да се купи възможно най-пълния англо-френско-руски електронен речник! :roll:
Botzo

Мнение от Botzo »

Изображение
dudi
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Окт 04, 2004 3:24 pm
Местоположение: BG

Re: Електронен речник по-малък от лаптопите

Мнение от dudi »

Гой написа:А бе да знаете дали вече може да се купи от някъде Българо-Английски електронен речник.Може би от БГ???
:?
Има размерите на тефтерче и е по-функционален от мъкненето на лаптоп.
Привет.
Днес се поразходих из магазините. Търсих електронен речник Eng-Fr, Fr-Eng и пр. но не намерих никъде. В магазина на JEFF попаднах на речник какъвто вие търсите BG-ENG, ENG-BG и има произношение. Размерите са като тетрадка малък формат. Струва 206BGL.
Заключено