Молбата за селекция

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
didoni76
Мнения: 116
Регистриран на: Съб Юли 14, 2007 2:57 pm
Местоположение: вече в Montreal QC

Молбата за селекция

Мнение от didoni76 »

Здравейте!
Може ли някой да ми каже от къде мога да изтегля Молбата за селекция (2007-02) за печатно попълване?
Благодаря предварително!!!
compaq
Мнения: 347
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 1:29 am
Местоположение: MTL

Мнение от compaq »

Nonika

Мнение от Nonika »

didoni76 иска сегашния модел - (2007-02) а не този от миналата година който даваш - A-0520-AF (2006-10).

На портала няма смисъл да се гледа. Там всичко е старо.
compaq
Мнения: 347
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 1:29 am
Местоположение: MTL

Мнение от compaq »

Nonika написа:didoni76 иска сегашния модел - (2007-02) а не този от миналата година който даваш - A-0520-AF (2006-10).

На портала няма смисъл да се гледа. Там всичко е старо.
На портала като гледам постоянно се обновява статията на milla, така че не генерализирай всичко под един знаменател. Покажи кое е старо от написаното там? Информацията е актуална, макар понякога за определена част да реагира с малко закъснение докато я промени, поне от това, което съм чел до сега.

Линка, който съм дал към преработените формуляри от Венко е правено тази година :idea: . Забелязах като имаше поставен линк на заглавната страница на форума. Формулярите качени за компютърно попълване като Договорът за финансова независимост, Декларациите и т.н. да не би да са стари??? На портала има доста полезни неща, но за тях трябва да виждаш по-далеко от черногледството си.
Ако Венко има желание и възможност може да бъде помолен да направи въпросния формуляр да става за компютърно попълване. :wink:
Venko
Мнения: 227
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 10:27 am
Местоположение: Отава
Обратна връзка:

Мнение от Venko »

Здравейте, compaq е много прав, не генерализирайте така, защото ако ги нямаше така наречените "стари неща" на портала или изобщо го нямаше този сайт и този форум , от къде щяха да взимат инфо хората. Тук е синтезирана цялата информация по процеса на имиграцията, та и за след това има инфо , даже и да има на места в сайта неактуализирана информация, но не може всичко да е поднесено на тепсия, все нещо човек трябва да свърши сам, така че моля те Nonika не прави такива изказвания тъй като нямат основания. Най-малко защото хората , администраторите , модераторите , тези които поддържат и обновяват сайта заслужават похвали за този сайт. Аз лично съм намерил всичката информация , необходима ми за процеса по имиграцията и с помощта й сам съм си оправил всичко дотук, без преводите на документите.
Та стига по тоя въпрос, мисля че има достатъчно инфо и хората , които се грижат за сайта си вършат работата.

А по въпроса за Молбата за селекция (2007-02) не искам да ми се сърди didoni76 , но погледнете този линк:
http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... index.html
първия файл е Demande de certificat de sélection - Requérant principal, époux ou conjoint de fait (PDF dynamique, 779 Ko) и той е направен за попълване
втория файл е Demande de certificat de sélection - Requérant principal, époux ou conjoint de fait (PDF statique, 70 Ko) а този си е обикновен. Така че дърпа се първия файл и си попълвате на Acrobat reader-а или Acrobat Professional от 6-та версия нагоре и нямате проблеми.
Иначе аз имах желание да я направя за попълване, milla ме помоли, но те са си я направили квебекчаните, ама защо само нея, а не и другите файлове....не знам :D
Хайде чао от мен :D
DCS Виена: 28.12.2006
Интервю: 22.08.2007
Док Букурещ: 05.09.2007
Баркодове: 09.10.2007
Направени медицински: 09.11.2007
О.К. Медицински: 23.11.2007
Покана за визи: 09.01.2008
Визи: 29.01.2008
В Канада:29.02.2008
Публикувай отговор