Неразбории около изпращането на паспортите за поставяне на В

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Dessita
Мнения: 165
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 2:56 am

Неразбории около изпращането на паспортите за поставяне на В

Мнение от Dessita »

В клона на Юнион Банк днес все още нямаха новите цени, но ние изпратихме 2х2 345 EUR, комисионната също не беше уточнена, изпратихме 2х2 EUR / за всеки случай /, но по-важното е че Спиди искат телефон за контакт в Посолството там. Ето го 0040213075000 , имайте го на всяка цена!
В очакване на Годо...
Аватар
piratus76
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 4:43 pm
Местоположение: 43°13' N, 27°55' E
Обратна връзка:

Мнение от piratus76 »

Dessita ти кога получи покана за виза. На е-mail-a ли я получи
Dessita
Мнения: 165
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 2:56 am

Мнение от Dessita »

Да, на мейл - на 05.10. Вчера платихме визите, а сега съпругът ми отиде до Спиди да изпрати паспортите, защото вчера ни върнаха - нямахме тел. на Посолството в Букурещ! На поканато по мейла не ни искат по две снимки още, но ние изпратихме за всеки случай. Хайде успех на всички от майската група, казах ли ви, че бях сънувала тази дата.!?!?...
В очакване на Годо...
poly6620
Мнения: 105
Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 1:06 pm

Мнение от poly6620 »

КАКВА Е ЦЯЛАТА ПРОЦЕДУРА ПРИ ПОЛЗВАНЕ УСЛУГИТЕ НА СПИДИ?/ЦЕНА,ВРЕМЕ НА ДОСТАВКА,ОБРАТНО ПОЛУЧАВАНЕ НА ПАСПОРТИТЕ.../ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ?
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Мнение от dada »

poly6620 написа:КАКВА Е ЦЯЛАТА ПРОЦЕДУРА ПРИ ПОЛЗВАНЕ УСЛУГИТЕ НА СПИДИ?/ЦЕНА,ВРЕМЕ НА ДОСТАВКА,ОБРАТНО ПОЛУЧАВАНЕ НА ПАСПОРТИТЕ.../ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ?

Поли, ние използваме услугите на ДиЕичЕл-съпруга ми отдавна говори със служители на Спииди в Бургас като със колеги и те самите му препоръчаха ДиЕичЕл! :) По-евтино било, но не и по-сигурно!!!!Аз оттогава се зарекох, че е по-добре да платя доста повече пари и да заложа на сигурно-все пак паспорти изпращам.За спиди иначе нямам инфо, но ДиЕичЕл ми взеха доста- само 70 лв платих отиване на пратката до Букурещ, а обратно ми струваше двойно!Но не искаха номер на посолството и тям подобни..освен това проверявахме в интернет сайта им чрез номера на товарителницата къде се намира пратката, за обратния път от Бкурещ до Бургас отново може да се проверява-досега всичко е наред-на обяд на следващия ден от изпращането паспортите са доставени на човек(пишеше и мето му даже)...
polinpo
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 6:50 am
Местоположение: Стара Загора -Vancouver

Мнение от polinpo »

аз ги пратих със спиди и не са ми искали никакъв телефон .Нямаше проблеми и дойдоха в срок.мисля че струваше 25 лева в едната посока.
DCS Виена - 06.12.06
покана за интервю - 05.04.07
Интервю - 16.05.07 успешно
Визи 20.09.
Ванкувър 18.03.2008
Dessita
Мнения: 165
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 2:56 am

Мнение от Dessita »

Използвахме Спиди, макар че в поканата се споменават услугите на DHL…сумата в едната посока е 23,46 лв – останалите 23,46 лв / навръщане / ще платим, при доставката /. Стискаме си палци всичко да е в сроковете на Спиди – три работни дни път натам, 15 работни дни обработка в Посолството и три работни дни път навръщане.Излиза горе-долу – месец още да си стискаме палци!
В очакване на Годо...
Diavolo
Мнения: 186
Регистриран на: Вто Авг 01, 2006 12:52 pm

re

Мнение от Diavolo »

Ние използвахме спиди и сме доволни всичко беше в срок - да не говорим че и сумите за изпращане и получаване са много добри - 23,65лв. в едната посока .
poly6620
Мнения: 105
Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 1:06 pm

Мнение от poly6620 »

Благодаря ви за информацията.Ние ги изпратихме на 09.10 със спиди и съм поставила по погрешка 3 мои снимки и 1 на съпругът и 2 на детето.Вечерта открих грешката си и на 10-ти изпратих за него снимка по обикновената поща.Той е водещият.Дали ще ни откажат виза тъй като той е с една снимка ,а писмата пътуват с отделни доставчици?МНОГО СЕ ИЗЛОЖИХ НАКРАЯ...
Аватар
ваня-71
Мнения: 244
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:31 pm

Мнение от ваня-71 »

Под напрежение всичко се случва,не се притеснявай.На всеки може да се случи.Късмет и попътен вятър!!!!! :beer:
Публикувай отговор