Greenberg

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Greenberg

Мнение от Jeeves »

Така, сега да обобщим. Разбрахме, че адресът на Грийнберг е:
Младост-3 ,25 поликлиника,не се влиза в поликлиниката ,а минаваш надолу и завиваш на дясно.Минаваш през паркинга и пак в дясно ще видиш надписа.
Не е лошо обаче да разберем повече от хората, направили медицинските си изследвания там. Като например:
1. Цялостно обслужване и впечатление.
2. Бързина и качество на обслужването.
3. Допълнителни плащания и изследвания?
4. Срок за резултати - повече ли се бавят от Вита, или не е така?
5. Всякакви други важни и не толкова важни неща, които съм пропуснал.

Моля всички направили медициснки във въпросния медицински център - при добро желание да опишат техния слуай.

С пожелание за късмет и успех по процедурата :)

ПС - Да не пропусна. Нали във Вита решаващата дума има д-р Савчева, която е оторизираният лекар от Канада. В Грийнберг някой да знае кой е този лекар?
todevkalin
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 10:53 am
Местоположение: Haskovo-Montreal

Мнение от todevkalin »

Точно смятах и аз да пускам същата тема с въпроси за клиниката. Jevees вие кога сте на изследвания?Ние сме на 3-ти понеделник от 10 часа.
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

todevkalin, когато дойдат медицинските ;)
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

Ние сме в Грийнберг на 28.06 от 12.00 часа. Като минем ще пишем.
За сега знаем само това:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=0f518 ... 9&oID=4819
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Nelig
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 3:40 am

Мнение от Nelig »

Zdravejte,
Dnes minah medicinskite v Greenberg, eto gi i kak protekoha nakratko. V 11h imah zapazen chas, v tolkova i bqh v klinikata, vhodyt i vsyshtnost se pada otstrani (pochti otzad) sprjamo tozi na samata 25-ta klinika. Pyrvo se minava prez registraturata da te zapishat, posle se pochva- kryv, urina i rentgen, vsichko e na edin etaj i sled tova napravo se otiva v poslednija kabinet, kydeto se pravi zakljuchitelnijat pregled- vkl. ushi, nos, gyrlo i ochen lekar. Imeto na lekarkata s "reshavashtata duma" ne zapomnih, no e mnogo simpatichna i ljubezna, zaedno e neja minavate po formuljarite i vi zadava edin po edin vsichki vyprosi po tjah. Mnogo e predrazpolagashta. Kazva vi kakvi sa vi rezultatite ot urinata i kryvta i kato cjalo kakvo vi e systojanieto. Na men ne mi beshe gotova samo snimkata, no tja izrichno me uspokoi, che ako tehnicheski neshto ne bilo nared pri neja, veche shteli da sa se obadili ot rentgena.
Ami tova e v obshti linii, celijat pregled prodylji malko poveche ot chas, no samo zashtoto az trjbavshe da izchakam da prikljuchat sys semejstvoto predi men.
A sega po vyprosite na Jeeves :wink:
Mnogo mi e polojitelno vpechetlenieto ot obslujvaneto im, vsichko proteche dosta leko i bezbolezneno, imajki predvid, che na men mi priloshava samo kato si pomislja za bolnici i izsledvanija...to koj li gi obicha, ama :D
Byrzo, stegnato i organizirano protichat pregledite i izsledvanijata. Za sroka ot rezultatite i dali se bavjat poveche ot Vita- ne mislja, zashtoto po princip i ot dvete kliniki rezultatite se prashtat do MOM vednyj sedmichno, ne znam koj e denjat za Vita, no za Greenbeg e vseki petyk, t.e. tozi petyk shte pratjat v MOM vsichki medicinski ot tazi sedmica.
Ami tova e obshto vzeto, ako se seshtate neshto po konkretno, pitajte smelo! :)
Uspeh na vsichki!
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Nelig, радвам се да чуя, че всичко е минало толкова бързо, качествено и успешно.
Успех нататък и скоро в визи ;)
Nelig
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 3:40 am

Мнение от Nelig »

Merci, Jeeves:)
Zabravih da kaja za citonamazkata, damite moje bi tova gi interesuva, pyk i temata beshe obsyjdana ojestocheno predi :wink: Popitah izrichno pri zakljuchitelnija pregled dali mi trjabva i lekarkata kaza, che samo iska da ja razgleda i da si otbeleji, samo ako ima njakakvi nerednosti. Ami tova e ot men. I otnovo - USPEH na vsichki:)
Аватар
pantera
Мнения: 306
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 6:26 pm
Местоположение: България,Стара Загора-Моntreal
Обратна връзка:

Мнение от pantera »

При запазване на час в МОМ изрично ми обясниха,че цитонамазката е отпаднала,в клиника Вита го потвърдиха.Така,че не виждам защо ще си усложнявате живота.Все пак отнема време ,нерви,средства.
Мен лично никой не ме попита по време на прегледите ,за този вид изследвания.
Успех!
Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл
Dee
Мнения: 149
Регистриран на: Нед Ное 14, 2004 9:43 am
Местоположение: Burgas

Мнение от Dee »

az veche razkazah nashite prejivqvaniq ot Greenberg. te napylno se pripokrivat s Nelig. samo che az kato ptiah trqbva li da imam citonamazka, jenata mi kaza, che ne e neobhodimo.

d :wink:
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Някой друг?
Enigma
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 5:35 am
Местоположение: Торонто

Мнение от Enigma »

Здравейте всички! И ние минахме медицинските в Грийнберг, в понеделник 26.06. Всичко, което каза Nelij е вярно. Нашият час беше за 12.30ч, но ни помолиха малко да изчакаме. Реално започнахме в 13.00ч, а в 14.30ч вече бяхме готови и четиримата. Само да допълня - за децата между 4 и 10г вземат само урина. Прегледите и заключителното мнение става в един кабинет, което според мен е много удобно (особено за семействата с малки деца), а името на докторката е Воденичарова, много спокойна и предразполагаща натура. Веднага ни каза, че изследванията ни са ОК, попълни ни формулярите, пожела ни успешен старт на канадска земя и....това беше :))))
Късмет и успех на всички на които им предстоят медицински! А на тези, които вече са ги направили - скорошни визи!!!
dairymaid
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Май 14, 2005 5:11 am
Местоположение: Victoria, BC

Мнение от dairymaid »

Здравейте,
Като сме почнали да пишем за медицински, да напиша и за нашите.
След като миналата седмица най-сетне получихме формулярите след разходка между Букурещ-София-Букурещ-София поради сбъркан код на пощенската станция :evil: се обадихме в МОМ да си запазим час.
Д-р Савчева е отпуск 2 седмици броено от миналата сряда, така че единствения избор беше Greenberg. Имахме час на 27.06. 12 ч, но отидохме към 11.45ч., започнахме веднага с записване на данните по всички листа и лепене на снимките. Следва урина, кръв и рентген. Всичко е на един етаж. Персонала е внимателен и учтив. Всичко до тук беше не повече от 20 минути. След това почакахме доста докато д-р Воденичарова приключи с другия кандидат емигрант преди нас. Преглежда очите, ушите и гърлото, преслушва дробовете, мери кръвното и проверява корема. И после започва с въпросите по формуляра и съответно вашите подписи на определените за това места. Снимката от рентгена не става готова веднага, а явно няколко часа по-късно. При нас процедурата беше общо с чакането 1 час и 10 минути от влизането в медицинския център.
Това е за сега. Пийте повече вода и не се шашкайте, да не вземете да вдигнете кръвно :wink: Успех на всички!
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Радвам се, че всички са с толкова добри впечатления за клиниката и до сега няма хора, които да са казали, че са им правили 'допълнителни' изследвания, които след това се оказват, че са ОК и струват кинти.
Успех на всички :)
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

Здравейте и от нас! Вчера на 28.06 в 12.00 часа имахме запазен час за медицински изследвания в Грийнберг, но ние бяхме там в 10.30 часа и нямаше никакъв проблем да ги започнем веднага. Нашите впечатления са същите като по-горе написаното т.е. всичко е много бързо, организирано и стегнато. Ние сме четирима човека - с две деца на 14 и 7 години. На 7 годишното дете взеха само урина, а на по-голямото урина и ренгенова снимка. Заключението го прави д-р Воденичарова - тя прави всички останали прегледи и попълва формулярите. На момента ни каза, че няма проблеми с изследванията и снимките. Дано всичко е наред и в Букурещ. От МОМ госпожицата беше много любезна и ни каза около 24.07 да звъннем за резултатите.
Желаем безпроблемна процедура на всички Ви!
Здраве и късмет!!! :lol:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
6antavia_92
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юни 29, 2006 1:42 pm

Мнение от 6antavia_92 »

А искам да ви попитам задават ли въпроси на децата,минаващи през процедурата?
Заключено