Такси за бебе

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
mimka71
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Окт 10, 2004 2:45 pm
Обратна връзка:

Такси за бебе

Мнение от mimka71 »

Здравейте!
Тази тема много пъти е разглеждана във форума, но не мога да намеря информация в момента и затова се обръщам с въпрос.
Какви документи трябва да се подготвят за бебе и какви такси се плащат за медицински и виза?
Благодаря ви
Аватар
trans
Мнения: 372
Регистриран на: Съб Яну 24, 2004 2:00 pm
Местоположение: Mtl

Мнение от trans »

Мисля че таксата за медицинските бе 70-80лв
За виза не съм сигурна и ще ми бъде полезно ако и някой друг се включи аз мисля че нищо не се плаща
А иначе само сертификата, копие от паспорта и дубликата от акта за раждане се пращаха в Букурещ
kaleko
Мнения: 187
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 2:21 pm

Мнение от kaleko »

Ето една тема за таксите в Букурещ: http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 3%F0%E5%F9

За цената не медицинските ще разберете като се обадите до МОМ да си резервирате дата и час.
Визата е безплатна за деца.
Документи за Букурещ за детето:
1.Сертификат за селекция(копие). Предполагам, че са му издали Сертификат за селекция на самото интервю.
Ако се е родило след интервюто се пращат:
-Копие от Сертификатите за селекция на родителите;
-Копие от акта за раждане на бебето с превод, до Виена и от там трябва да му издадат Сертификат за селекция и да ви го изпратят.
2.Копие от паспорта на бебето.
3. Акт за раждане(с превод) Ако изпращате копие от акта трябва да е заверен от нотариус, но не съм сигурен
Желая Ви късмет :D
П.С. Дано не съм пропуснал нещо, но ако е така се надявам някой да ме допълни
Това е лично мое мнение, не ангажирам никого с него.
Желая Ви МНОГО КЪСМЕТ!
mimka71
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Окт 10, 2004 2:45 pm
Обратна връзка:

Мнение от mimka71 »

Много благодаря за информацията! Успех на всички!
Заключено